• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
ahojky holky, tak my též začínáme, dnes jsem 1.dc a tento cyklus mě čeká injekce na zastavení vaječníků a začátkem února píchání a tak v půlce února by mohl být odběr, takže nás čeká jarní překvapení, pevně doufám, že to tentokrát vyjde, jak má.
30. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je jasný...že se těšíš... :wink: :wink: :wink: tak to je dobře,že tak hezky piješ.... :wink:
30. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tvorit se zacina uz 10.den po oplodneni
30. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa budeme držet krásně pěstičky....docela to tu letos vychází... :wink: Tak posílám pozitivní energii a těhu bacily... :wink:
30. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tyyy jo takhle brzo... :slight_smile: Jani ja se tak tesim na ultrazvuk :slight_smile:
30. pro 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj dneska mam porad zizen
30. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no to je ta jedna z tech dvou vrstev embrya.....to je jasny ze se tesis ;)
@janice_opice tak co kočko?Jakpak je?Já mám nějakou psavou...Jsem zvědavá co budu mít zítra za chlebíček....moc nejím máslo, pomazánkový máslo.....jako sním to...ale moc mi to nejede....že bych místo toho dala tvaroh???No,to asi néé.. :unamused:
@janice_opice jj bude vse v poradku :slight_smile:
30. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo...teď piju tak max 3 litry cca...Ale když jsem byla v nemocnici a byl tam někdo,tak mi vždycky zavírali větračku a tam nešlo hýbat s topením...to jsem trpěla...tak jsem dokonce asi jednou vypila 5 litrů...masakrr... :wink:
30. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - tak super hodně štěstí.
30. pro 2013 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to já vypiju 1,5litru, četla jsem že to je minimum.
30. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahojky, tak pomelo já miluju. Musí být co nejžlutější (né zelené) a pak se musí loupat i ty vnitřní blány. Je super. Zrovna včera jsem jedno dojedla - dala jsem si ho po čtvrtinách :grinning: Mango by mělo být zase co nejvíc červené, ale to mi moc nejede. To jen sušené :grinning:
@petulak1988 Ahojky, tak to jsou dobré příznaky. Já měla jen viditelně nalitá prsa a bolestivá - hlavně na dotyk. No a to mi zůstalo skoro do teď :grinning: Jina bolestí hlavy jsem netrpěla, ale bolestí jako při MS, takže spíš asi ty vaječníky, ale vzhledem k tomu, že jsem těhotenství nečekala (ale MS ano), tak jsem se moc nehlídala a prostě čekala, kdy to dostanu :grinning:
30. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke me ta hlava v noci bolela poprve ale silene... pritel mi daval studene a tak jsem trochu usnula...
30. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čiči, u Tebe o.k...já teď nevim...ale mělo by se to odvozovat od kilogramů...tak mi to říkala nutriční terapeutka...já vážila tenkrát asi 75 kg a měla jsem pít cca 3 litry.... :wink:
30. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb hihi teď mám minimálne 80,5 hi hi....ale víc pít se mi už nechce... :wink: To miminko dnes v bříšku je srandovní....přijde mě že má hrozně nacpaný bříško... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke a jak ti je ted?? Ja jdu v patek na UZ tak trochu strach ale tesim se..
30. pro 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Zrovna koukám do tvé galerky, jak krásně rostete. Jste už pěkňoučký veliký :grinning:
Jinak jsem koukla i na jména, co vybíráte a jste na tom stejně jako my :slight_smile: - tedy manžel by chtěl Klaudii a doma už máme Samíka. No tak se uvidí (aby to nebyl kluk) :grinning:
30. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke tak to moc děkuji za radu......já mango zbožňuju...no a to pomelo bylo žlutý a ty blány jsem teda dala pryč...to mě kupodivu napadlo...dobrý....ale hořký trochu jako grep ...a to moc nemusim... :unamused: no neva...
30. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke děkuju...no,dneska mě prťous potěšil...jsem nečekala,že za týden o tolik vyroste... :wink: No....zvláštní...dřív se mi líbily úplně jiný jména....shodli jsme se na Samovi, Tobiášovi a Tadeášovi...ale prostě Samíka tu neznám....Samík vyhrál...už bych chtěla vědět co to je,jak mám bříšku říkat.... :grinning: :grinning: :grinning: Claudia s C se nám líbí trochu víc..přítel má dobrý příjmení....hodí se k němu cizí jména,tak proč to nevyužít... :grinning: :grinning: :grinning: Kočko,Ty jsi nakonec otěhu přirozeně...viď? Ty máš PCOs taky?Pamatuji si to dobře?
30. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já jsem absolutně v pořádku. Nevolnosti (spíše žaludek na vodě) mě už taky přešel a teď se cítím úplně skvěle (i když na dnešek jsem špatně spala - ale to tak jednou za měsíc - jestli to není úplňkem - budu se muset kouknout do kalendáře) :grinning: No, pořád říkám, kdybych neměla v hlavě a v těhotenské průkazce, že jsem těhotná, tak o tom ani nevím :slight_smile: Jen ty prsa jsou o dost větší :grinning: a nafouknutý břicho, ale když se nepřežírám, tak to ani není cítit, takže bych řekla, že ten pocit břicha k prasknutí byl hlavně těma přežíracíma vánocema :grinning:
Každá máme strach před UTZ, aby bylo vše jak má, ale ten pocit je potom nádherný :grinning: Neboj, vše bude v naprostém pořádku a ty se budeš už jen a jen radovat z rostoucího bříška, prsou, ranních nevolností apod. :grinning: (ne, že bych ti ty nevolnosti přála)
30. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke klidne je budu mit hlavne at je kulicka tam kde ma a vse je v poradku
30. pro 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to bylo přesně takový jaký to být mělo :grinning: prostě grep bez toho hořkého konce. To já zase miluju. :slight_smile:
Právě jsem koukala, že zvládnul nějaký 1,5 cm za týden. To jsem taky netušila, že tak fofruje :grinning: No, mě se líbí absolutně jiná jména, ale vzhledem k manželovu synovi (Samovi) musíme vybrat něco, co nebude jako pěst na oko (tedy aby ta jména aspoň trochu korespondovala) :grinning:
Nene, já jsme světlá výjimka přírody - vyhrálo 1% - oba s manželem v pořádku, ale prý na 99% oboustranně neprůchozí vejcovody a když jsem čekala na MS, abych se dostavila na plánovanou laparoskopii, tak jsem přirozeně otěhotněla. Takže mi vlastně vůbec nic nenašli. A stačilo profouknutí vejcovodů (snaha o to zjištění průchodnosti) :grinning:
30. pro 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb kočičky moje....ten výsledek z prvotrimestriálního screeningu se dozvím ten den?Já se zapomněla zeptat...
30. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 :grinning: rozumím :grinning:
30. pro 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahaaa...takže Ti je ani neprofoukli a Ty jsi otěhu...No,to je zázrak....To je super...
30. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty brdo tak to ja bych musela vypit tak 10 litru... :grinning:
30. pro 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,fakt jsem tak musela pít...ale jen vodu bez cukru,čaj bez cukru...bylo to težký....pro mě...do tvarohu jsem si dávala banán a sladidlo....všude místo cukru sladidlo....i když by měla být stévie...a jsem si řekla,že se vážit nebudu...ať se nestresuju... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mela bys..ja ho vedela hned po utz, dpktorka dikrovala sestre hodnoty z utz a ta to datlovala do Pc spolecne s vysledkama krve a ostatnima ukazatelama.ten pocitac to schroustal, vyhodnotil a dostala jsem papiry
30. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale sladidlo neni vubec zdravy pokud nemas cukrovku.pry muze I ublizit tak na to bacha
30. pro 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek