• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@muddledgirl Právě, že profoukli - tedy se o to snažili a výsledek byl, že "vůbec, ale vůbec nic" (tak to bylo ve zprávě) neprošlo, takže na 99% neprůchozí, takže mě poslali se objednat na laparku a než jsem se k ní dostala, tak jsem otěhotněla - mimochodem po 3 letech snažení se současným manželem (a v prvním manželství jsme se snažili asi 1,5 roku).
30. pro 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice supper...ne já to už nedělám../sladidlo nejim.../..to bylo před rokem.....já radši cukr.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke aha kočko...tak už to chápu...mně je ani neprofukovali....protože přítel špatný spermio....já myslela, že je profukujou při laparce..... :grinning: :grinning: :grinning: Ježíš....tak hlavně, že už ses dočkala.... :wink:
30. pro 2013 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sem fakt tragéd :frowning2: z chřipky sem se už docela dostala,ale udělal se mi z rými pod nosem přímo v tom dolíčku nad rtem opar tak tady palšim co mám dělat,protože sem si přečetla jaký to může mít následky když na opary netrpim,Je to můj první opar v životě.
30. pro 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,kočko...cukr taky není zdravej...ale když já ho tak milujjjuu..... :grinning: :grinning: :grinning: Jo,co to cvíčo?Už jsi byla nebo jdeš???Já se zapomněla úplně zeptat,jestli už můžu uklízet a sexovat...protože to by znameno, že můžu i cvičit trošku...já myslim,že by se to prckoj líbilo...
30. pro 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 ježiš čiči.....neboj...zajdi si zítra do lékárny,oni Tě uklidní.... :wink:
30. pro 2013 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl budu muset jinak už se fakt zblázním já se nemůžu pár dní radovat fakt že ne hned dostanu spršku :frowning2:
30. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 čiči neboj...kámoška měla doma přítelovu holčičku....já ji teda viděla na pět minut venku...no a prý měla vyrážku a předtím horečky...jsem posraná,jestli jsem nemohla chytnout pátou nemoc....byly u mně děti,kteří s ní byli den doma....ale prostě si to nesmím připustit....
30. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to je taky pěkný,tak přeju aby si byla v poho
30. pro 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - v těhu by jsi sladidla a light výrobky neměla vůbec
30. pro 2013 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb nejím sladidla...to bylo před rokem....light akorát sýr 30% jiný nedám.../vše aromatické/...fakt...mlíko nepiju ani v kafi...je mi po něm zle....a jogurty a tvarohy jim light...jsem zvyklá asi 10 let....to fakt nemůžu?Babiččin jogurt je zdravý....a jako není úplně light....jen tuk je asi do 3%....
30. pro 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 jemine holka to je des fakt zkus lekarnu treba te uklidni a poradi
30. pro 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl light vecem by ses mela vyhnout uplne zrovna vcera jsem to nekde cetla.....
30. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale ten 30% sýr můžu ne...to není tak moc light...a tvaroh...aspoň ten ne úplně tučný teda....jejda...to bude něco...
30. pro 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice slyším to teda poprvé...ale já ty věci moc nečtu..netušila jsem, že by to mohlo být špatné....já četla o pomerančích....nevím proč..by se neměly....jíte je...já je mám moc ráda...
30. pro 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak pomeranče jím, ale tak dva za týden.
nevím kde jsem to četla, ale ty light by se prý fakt neměli ..taky jsem to četla ...a sýr 30 % není uměle ubraný, ale jen klasicky nízkotučný.
Ty ligt třeba jogurty jsou nějak upravovaný myslím. Tvaroh klidně ten je taky snad jen nízkotučný ne? není to klasicky light ...???
30. pro 2013 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ja se ted normalne cpu mandarinkama a pomerancema..ty light veci hlavne napr jogurty nejsou vubec zdrave...nejen v tehotenstvi
30. pro 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb me vzdycky predbehnes pravdu dis pravdu dis ;)))))
30. pro 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to je dobrý...babiččin jogurt není light...sýr jen 30% a tvaroh jím odtučněný...to teda neva.....tak super.....hmmm....to já se ovocem cpu...klidně i víc za den někdy.....f
30. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jich moc nejím...jen to co mě doporučila nutriční terapeutka...a to nejsou klasik ligjt jogurt...třeba termix s tvaroh...jogurt s tvarohem od madety...jogurty od ehrmann...babiččin jogurt....akorát prdim na to,kolik toho snim...ale nejsou tam sr...y...
30. pro 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice děkuju,že se tak hezky staráte a uklidnily jste mě...že ten tvaroh a sýr můžu nadále jíst...protože snad po všem jiným mě je špatně....ale má to svoje výhody...jím méně chleba než dřív....asi si zas koupím.....kváskový...je dobrý a dlouho vydrží... :wink:
30. pro 2013 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb a kiwíčko...mňam mňam.....holky, že nevadí,že moc maso zatím nejím...měla jsem asi 3x kuřecí od šestého týdne....?....bílkoviny mám jinde...muck muck....
30. pro 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čas dluhů barrandov...viděla jsem to milionkrát...ale mám ráda...zvukovou kulisu... :grinning:
30. pro 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jez na co mas chut navic stejne pry je dobry hovezi kvuli zelezu a to jsem nemela zatim ani jednou....:slight_smile:
30. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl koukam na :deti svitily!! Taky jsem to videla milionkrat ale ty hlasky miluju
30. pro 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha...no já jednou za těhu...guláš....jsi hodná....u mně vede zelenina, ovoce a sladký.... :wink: :grinning: :grinning: No a barvení hlavy snad taky ne....v lednu jdu poprvý za těhu... :wink:
30. pro 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ???Na co kočko koukáš? :wink:
30. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,je fakt,že hamáš ty vitamínky,já jen tu listovku...dnes jsem se ptala zas mýho doktora a říkal,že jestli chci jíst vitamíny,takže max. 2x do týdne,že ty léky a listovka do 14-16tt mi stačí.......nebo jestli jen to železo mám koupit...já nevim... :astonished:
30. pro 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Na Samotu u lesa?
30. pro 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek