• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl uja se taky cpu ovocem a zeleninou a sehnala jsem cerstvy lusky :slight_smile: a mne doktor rekl taky at si dam radsi sklenicku mineralky kdyz budu citit ze mi chybi magnesium a jinak taky at jim hodne ovoce a zeleniny.a na tu gravidjogu jdu v patek poprve.lekce jsou v patky od 17-18.jj koukam na samotu
30. pro 2013 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já ho taky nejím extra často, a kuřecí a zvěřinu nemůžu.
Zatím je v pohodě hovězí a dneska jsem měla kousek libovýho bůčku...a v žaludku vydržel.
Rozhodně bych se ale držela jíst to na co máš chuť ;)
30. pro 2013 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jééé....já chci taky cvičit...klidně malinko...ale chci...už mě to neba...furt nic nedělat..už stačilo... :grinning: :grinning: :grinning: no...co pijete holky?Já minerálky...vodu nezvládám....džusy mně extra nejedou a po ovocných čajích mi bývá zle....tak asi to je o.k.že??? čerstvý lusky....mňam... :wink:
30. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb libový bůček,jejda...to jsem nikdy nejedla.. :grinning: ale třeba vepřový nemusim...ale prasátko na grilu.....zvládám.....tak jo...dál se budu cpát tím...co mi chutná...muck...
30. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já to tak nák naštěstí můžu střídat, takže vodu se šťávou, ředěný džusy s vodou a minerálky a slazený ovocný čaj.
Ono se to třeba za pár dní srovná. S těma minerálkama by se to prý taky nemělo moc přehánět, je v nich prý docela dost soli, ale na druhou stranu jestli to je to jediný co můžeš pít tak je to lepší než nic.
Nebo zkus si koupit kompot a pít tu vodu z toho ...a jestli jíš dost ovoce a zeleniny tak tím taky hodně vody nahradíš ...a třeba vývary ...
30. pro 2013 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě to nedřív nevonělo, když to manžel pekl, ale dal mi jen to libový a žaludek to vydržel. Tak jsem ráda, už jsem myslela, že budu mít jen br.knedlík se špenátem.
30. pro 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb
@muddledgirl ja krome ovocnych caju to co Kamca...a jeste teda sravy ze soda streamu a 1x denne meltu s mlikem
30. pro 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice . tak já tu vodu se šťávou taky myslím sodastreem ...jen lehce bublinkatý ...ale moc nekupujeme ty šťáva do něj, ale klasiký šťávy ...ty do sodastreemu jen občas přijdou mi zbytečně drahý ...ale sem tam je koupíme taky.
30. pro 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no...je mi to jasný...tak já ty džusy někdy dám...asi dva jsem měla....za těhu...no vitamíny rozpustný zkusim ještě z Lidlu..po těch z DM mě je taky blbě..je to děs....snad to mímo pak nebude tak vybíravý... :grinning: :grinning: :grinning: Vývar nevím...jestli bych zkousla...každopádně..by ho musel přítel udělat...zatím se k tomu nemá..... :unamused: Já uvařila bramboračku...chutná mi...ale když ji cítím...než ji jím...tak nic moc....teď mě začíná být blbě hlavně večer.....bramborový knedlík mám v mrazáku..ještě nevím,kdy ho budu jíst....a s čím.. :grinning: :grinning: :grinning:
30. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm..no uvidíme...sodastream...nemám....přítel říká,že to je blbost...ale my hlavně to nemáme fakt kam v kuchyni dát....takže zatím sodastream nekoupim...tak to je lepší na žaludek než voda z kohoutku...to chápu,že vám to chutná...
@kamisb
30. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak pro Pražandy je dobrý tenhle obchůdek ...jasně taky do pošlou poštou ....ale jde se tam i jen podívat něco to prodávají i jen tak .... http://www.detskezbozi.com/

jinak: www.detsky-eshopek.cz
www.malvik.cz
www.kojenecke-obleceni.eu
www.medvidekshop.cz
www.batolatko.cz
www.baby-eshop.cz

a kamarádka doporučila bazárky:
www.mimibazar.cz a www.e-detskysvet.cz

mě se někde hrozně moc líbili sady povlečení do dětských postýlek ...sice mamča slíbila, že ušije, ale některý jsou fakt pěkný. A matrace do postýlky či do kočárku jsou někde hodn levný ....ale chce to fakt postupně projít...je to už 3,5 roku co jsem to procházela. Snad ten příspěvek admin nesmaže jako reklamu :slight_smile:
30. pro 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja taky tvrdila, ze je to blbost, ale I kvuli Kubovi je to u nas furt v provozu a dost tim usetrime nez kupovat dzusy a limci.... :wink: a ja prave uz nemohla vodu ani dxusy ani videt...ale ted mi prave chutna z toho dost kdyz si z ty vody udelam sodovku
30. pro 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no my dřív kupovali perlivý balený vody, takže ten sodastreem je pro nás lepší, když nekupuješ uplně levný vody, tak na tom docela ušetříš. a zabere to asi 10x 20 cm místa ...takže skoro nic :slight_smile: spíš pak ty lahve s vodou v ledničce my to pijeme 3 a každej máme svou lahev :slight_smile: jen já totiž piju městskou vodu zbytek ze studny.
30. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to zkopci pro jistotu ja jsem na mobilu ze bys nam ro hodila do zpravy kdyztak prosim ;)
30. pro 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb presne uspora velika :slight_smile:))
30. pro 2013 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak je to tam ...jako SZ
30. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kujìiiiii :slight_smile:))
30. pro 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - není zač, stejně pokud se k tomu nedostaneš hned tak je to v poště lepší než to pak tady dlouze hledat.
v tom krtečkovi(ten první eshop) jsme loni s mamkou kupovali pro bráchu matraci do cestovní postýlky a levnější jsem v Praze nesehnala ..novou teda.
30. pro 2013 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice já bych to koupila....ale kam to dát holky,to je průser....no uvidíme... :wink:
30. pro 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to není tak velký....že by jsme to koupili?
30. pro 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou noc jdu spinkat, jsem dneska nějak k.o. ....byla tu od včerejška mamča a to je vždycky nějak náročný, ikdyž nic moc nedělám, tak toho spíš moc nenaležím.
30. pro 2013 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ono to fakt není veliký, mě to stojí vedle dřezu v kuchyni....a když koupíš ten obyčejnej co máme doma tak se to už pohybuje kolem 1200,- to není tolik. Ale je lepší koupit něco v akci včetně dárku, jsou tam pak i ty lahve navíc a někdy i tetovací sirupy, alespon to otestuješ.
Ale fakt k tomu stačí i obyčejný šťávy a bublinky si můžeš udělat jak hodně chceš bud jen lehce nebo hodně.
30. pro 2013 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb hm...právě akce byla před Vanoci,že byli k tomu příchutě zdarma..tak já to asi časem koupím... :grinning: dobrou noc.. :grinning:
30. pro 2013 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky pusinko za odkazy,moc pomůžou....
30. pro 2013 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka...tak co jak se dnes máte?Dostala jsem lístky do Zoo, musí se využít do konce ledna...Nevíte,jestli neexistuje něco proti zvracení /kvůli cestě autobusem/ ? Začínám zas blinkat... :unamused:
31. pro 2013 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty jo chudero a co lizatka? Ty tehu nekomu zabiraj nekomu ne
31. pro 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :unamused: večer,ráno..ch jo..si furt stěžuju já vim...no lízátka na chvíli pomáhaly...mám ještě dvě, tak pak zas vyzkouším....Mám fleky na vnitřích stehnech...tak nevím...jestli to je z prášku....otočila jsem si totiž kalhoty nové...aby nebyly flekaté anebo,jetli to je jak tloustnu a nohy se mi třou o sebe......trochu to svědí....mám to vyfotit a jít se zeptat do lékárny...nebo to nemám hrotit?
31. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a dneska bude zase bílá klobáska nebo kuřecí řízek a salátek....ještě jednou repete..mímo na to má děsnou chuť... :grinning: Budeš něco vařit dnes?A jak plánuješ Silvestra...my budeme doma...kamarád,kam jsme měli jít dobral před pár dny antibiotika...tak to nechci riskovat..a ani se mi tak nechce... :sunglasses:
31. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno ....ještě posílám jeden odkaz, tam mám vybranou postýlku :slight_smile:
http://www.detskepostylky-eshop.cz
31. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tý jooo...cestovní postýlky levné....omrknu to dnes...děkujeme.. :wink:
31. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek