• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@muddledgirl
@kamisb no jo normalni postylku mame uz zarizenou, ale cestovni budeme nutne potrebovat.dik za tip
31. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice -no my právě nemáme nábytek vubec, a mě se moc líbí postýlky s tím šuplíkem dole ...sice nevím co tam budu dávat, ale prostě takovou chci :slight_smile: a tady je od 2900,- což je pěkná cena
31. pro 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vcera udelala rajskou a k tomu knedlicky z mleteho masa, nechtelo se mi pect s hovezim hlavne se mi kvuli nemu nechtelo do kramu vsude zase bylo narvano......a odpo jedeme na navstevu a vecer si bouchneme sampus a dame chlebicky a pak vecer asi v 10 pujdeme do hospody za kamosema a tam oslavime pulnoc...a pak domu....
31. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja myslim, ze urcite tam nacpes veci ;)))) no my potrebujeme uz jen tu cestovni ale uvidim jestli se ji nebude zbavovat ta kamoska....
31. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau těhulíny :grinning: koukám, že ta pěkně jedete v diskuzi o výbavičkách. @kamisb - Kamčo, já jsem sehnala tuhle postýlku s šuplíkem bazarovou, za 1500 a za 400 k ní přebalovák. Tak se zkus taky mrknout. Po prckách to není zničený a troufám si říct, že je pěkná :slight_smile: Můžu nahrát fotku.
Jinak se mi malá asi přetočila zpět KP, tak jsem v pondělí zvědavá, to mám poslední poradnu a pak porodnice - holky, utíká to šíleně!!! Ale už mám vypráno a vyžehleno, všechno zařízeno. Jen si musim zabalit tašku, ale i do ní už mám propriety nakoupený (až na pár drobností). Mám ošklivý metličky pod pravým kolenem a docela to bolí, tak se těším, až porodim a zkusím se dát do původního stavu :grinning:
@janice_opice - už 16tt|? To je úlet! Je ti dobře, Jani? A co porodnice, co jsi vybrala nakonec?
31. pro 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj, já mám přebalovák slíbený od kamarádky a nábytek já chci nový...vím, že bazarový jsou v pohodě. Mohla bych mít i od švagrový ...myslím že v létě už v ní 4 letý kluk nebude chtít spát, ale budeme dělat celý pokojíček tak ho chci nový, to je asi jediný ...jinak budeme mít hodně věcí od jiných a něco už máme.
Ale i tak děkuji ta tip.

No krátí se Ti to, tak třeba se do porodu ještě otočí, to nikdy nevíš ...asi nechce mít hlavičku dolů...to víš holčičky :slight_smile: ...ale poslední dobou hodně kamarádek rodilo holy císařem ...ale ještě uvidíš ...držím palečky aby ještě dostala rozum ;)
a nohy sice neím co tím myslíš, ale už je měsíc a pak se to bude určitě vše lepšit.
31. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh cau Barus no jo dnes jsem zacala 16 tt ;))))) taky rikam ze tomu nemuzu verit :slight_smile:))))))))) ale ty jsi ulet za chvilku budes rodit :grinning: hustyyyyyy hele a nemas ty od zacatku baplanovanyho cisare??? Uz v tom mam hokej a na nohy se vyprdni ted dobre porod at mas zdravou holcicku v naruci a vse ostatni se casem srovna samo ;) No makonec neuveritelny budu rodit v Motole.Ale budu me rodit konkretni doktor uz je to domluveny.....;))))
31. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - no já to chápu. Mně furt taky cpali nějaký jetý věci a tohle dostaneš a blabla..a co jsem chtěla, to jsem si koupila. Třeba drahej novej kočár, ale prostě jsem si ho dala za odměnu za IVF, všechny kila a hormony a operace :grinning: Tak ať dobře vybereš!
@janice_opice - já prdim na to, jak to vypadá, ale bolí to - svině metličky :grinning: no mám krásnou punčošku, tak se do ní asi navleču :grinning: U mě se nevědělo, jak bude reagovat ta děloha (jsem po plastice, měla jsem dvě dělohy) a mělo by to být vše ok.... takže zatím se hraje na přirozený porod, císař jen, když bude šejdrem nebo KP. Do Motola mi teď taky někdo říkal, že tam jde - neboj, bude to ok :slight_smile: Kor, když máš domluvenýho dr. To je super! Jsi stejně jako moje nejlepší kamarádka. Ta bude rodit cca 10 června císařem v Podolí. A pak si užijeme krásný léto s miminkama :slight_smile: Akorát já už můžu jít na koncert Lucie v půlce června, zatím co vy - tralala :grinning:
31. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojky holky, tak u mě první IVF nedopadlo. v únoru jdeme na další pokus. Držím vám všem moc palečky ať jsem v pořádku a moc vám děkuji za podporu. přeji vám krásný nový rok, snad bude lepší jak tento
31. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka - to mě moc mrzí vám nezbyli žádní mrazáčci?
31. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb bohužel ne
31. pro 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka ach jo, je mi to moc líto :frowning2:
31. pro 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo, to budeš mít hezký Silvestr...my budeme doma...ale mě to nevadí.....letos vůbec.... :wink:
31. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
HELP!!!!!!! Nezbyl vám holky některé utrogestan?Koupím jestli někdo má! Nevystačím si do utz a můj gyndař má dovču :frowning2: Do Gennetu to mám daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to mě mrzí kočko.....tak v únoru budeme moc na Tebe moc myslet.....pořádně to zapij dnes,vyčistíš si hlavinku..a běžte za kamarády... :wink:
31. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka to mě moc mrzí :frowning2:
@malaradost Já ho mám mrtě....ale jsem z Trutnova...
@malaradost chceš ho dnes poslat?
31. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh já sice nevim co jsou to metličky,ale přeju ti,at tě to nebolí a at všechno dobře dopadne:slight_smile:))doufám, že dáš pak echo až to vyprdneš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: naše přebornice s dvěma dělohama ty jsi mimozemštan jako já, já mám zase jiné výchylky:slight_smile:)))
31. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka to mě mrzí,ale určitě to napodruhé vyjde neboj se nic!!!
31. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost já mám
31. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tý joo co to čtu, tak nakonec Motol jo?? :grinning: :grinning: :grinning: J

Ahojky děvčata, tak abyste věděli, jaký já sem prdlouš, tak sem poslala email snad všem porodnicím v Praze a středních čechách :grinning: :grinning: :grinning: Jesli mě v některé nechaji porodit přirozeně a to nejsem ještě ani těhule, no magor sem, ale mm ráda ve všem jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Nenechávám nc náhodě :grinning: :grinning:
autor
@muddledgirl
@malaradost teda já mám,ale kouknu se ti na expiraci páč jsem ho používala v březnu....ale mám jen jedno plato tak nevim aby ti to stačilo
31. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@mufinka26 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty se chcetáš mě čéče a obepisuješ porodnice:slight_smile:))))) no nakonec Motol, protože budu mít doktora,kterej mě bude rodit tak to klidně pod mostem:slight_smile:))
31. pro 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost mám přes pět balení...přítel půjde za chvíli do města...ale nevim,jestli Ti to do zítra dojde...nic za to nechci..mě to tu překáží zatím... :wink:
31. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: to je dobře, že máš porodníka, kterýmu věříš :wink: To víš, mám zasebou dva císaře a nějak se nehodlám smířit stím, že bych neměla možnost volby porodu :grinning:
31. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no...já se bojím....u nás je jeden doktor..který je dobrý...ale hrozně křičí... :unamused:
31. pro 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a dyk já už je nemám, ty dvě dělohy, ani dvě pipky - jen dva čípky :grinning: to nejde vořezat. No přesně, mimozemšťanka :grinning: hele, metličky jsou takový žilky fialový, co se z nich můžou udělat křečáky...ale nemusí. V to doufám. Tady ti nahraju link s fotkou. A jináč se hlásim poctivě, ale tak víš, nechtěla jsem sem chodit, když jste všechny bojovaly. Měly bysme mít nějakou skupinu: Těhulíny po IVF :grinning: jaro až podzim 2013
31. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No děvčata, já padám, vy jste prostě zlaté :grinning:
@janice_opice moc díky, potřebuju alespoň celou krabku, tak zneužiju @muddledgirl :grinning:
31. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek