• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@mufinka26 no holka já bych zase tenkrát byla vděčná za císaře než za ten děs běs kterym jsme si s Kubíkem prošli:slight_smile: hlavně, že jsou děti v pořádku!!
31. pro 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost já to tak myslela, že mám celou krabičku..ale tak Muddle ti jich pošle víc:slight_smile: je to jistotka:slight_smile:
31. pro 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh já bych to protáhla až aspon do jara 2014 páč ted budou leden, únor bojovat holky :slight_smile: a protože budou těhotné tak at se netrháme:slight_smile:
31. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh já mám krev AB- a a 8 krčních obratlů a ještě něco spešl na co si nemůžu vzpomenout zrovna :grinning: :grinning: :grinning: dvě pipky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tos mě dostala:slight_smile:
31. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl poslala jsem Ti zprávičku :slight_smile:
31. pro 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jsem blbá těhule, že jsem ti sem nedala ten link :grinning: ale je hrozně dlouhej, nahraju ti nějakou fotku z googlu :slight_smile: no byly dvě, měla jsem přepážku přes celou dutinu až k poševnímu vchodu. Strašná debilita :grinning: moje manikérka, ke který jsem kdysi chodila, měla zase tři ledviny. Jsme prostě zmutovaný všichni :slight_smile:
31. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
31. pro 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh to jsou křečáky,nebo ne? :wink:
31. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tohle už asi jo, já to brala z google jen pro představu, aby Janina věděla, co se skrývá pod pojmem metličky :slight_smile: Já je mám pod kolenem asi od pátýho měsíce a doufám, že to po porodu zmizí a nestanou se z toho právě ty křečový sviňky :unamused:
31. pro 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh aha...no já mám náznaky...od tý doby,co jsem seděla v práci na zadku 4 roky... :unamused: se to pak dá myslím laserem odstranit,nebo ne?
31. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj, nebo to zmizí samo. Většině těhotných se to dělá těma hormonálníma změnama. No jestli to nezmizí samo, svěřim se někomu, protože to fakt nevypadá zrovna vábně :slight_smile: tak ať se Ti neudělají :slight_smile: :wink:
31. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost - no mě zbyl ale k Nymburku to je podle mě taky docela daleko ;)
31. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh No,nevypadá,já mám takový pidi..a i to už není moc hezký....jo jo...no nevím,jestli to zmizí.snad jo......mě se dělá akné za ušima asi od 9 tt, odličuji pleťovou vodou a nic...jen se zvětšuje...fa vůbec se mi to nelíbí...to jsou problémy,viď?
31. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh no pěkný tak snad to zmizí, četla jsem, že to je prý v těhu díky hormonům normoš:slight_smile: tak at to zmizí co nejdřív!!! hlavně je blbý, že to bolí teda no....
31. pro 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh no když to bolí,to je blbý...tak snad to tedy zmizí kočko... :wink:
31. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já ještě našla tohle na cestovní postýlky http://aukro.cz/cestovni-postylka-a-houpacka-premium-teddy-akce-i3833871548.html je to komplet včetně přebalováku jako kolébka a se sevětýlkem hrazdičkou a polohovací a matrace, mají asi ve 3 barvách...myslim, že nám by se to asi šiklo i vzhledem k tomu, ž enemusíš pak tahat nic navíc s sebou :slight_smile:..
31. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já dala zrovna blbej odkaz bez toho přebalováku...http://aukro.cz/cestovni-postylka-zelena-africa-model-deluxe-i3830920047.html
31. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hezoučký...moc... :wink:
31. pro 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to zapiju dnes. a připuju si i na vaše miminka ať je vše v pořádku :wink:
dneska mám od mudra dovoleno vyrazit ven po vycházkách. když mě viděl tak mi řekl, že potřebuju přijít na jiné myšlenky, tak jsem ráda. jinak jsem vypucovala celý barák k obrazu svýmu :slight_smile:
@malaradost já mám dvě krabičky kdybys chtěla
31. pro 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka no,jsi hodná.....odkdy máš neschopenku?Ono nejde o mudra,ale o sociálku...ale myslím,že Silvestr fakt nikdo neřeší...muck... :wink:
31. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neschopenku mám od 14.11. ke známým půjdeme asi až po 22h pro jistotu
31. pro 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka aha, no to jo..já loni byla pryč už od odpolka a nic se nedělo... :wink:
31. pro 2013 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to zase já jsem takový posera, že dřív jak ve 22h si netroufnu :grinning:
31. pro 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka já jsem taky poseru..ted nevyjdu ani o minutu dřív... :wink:
31. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
31. pro 2013 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pipinka děkuju jsi hodná, ale schovej si je, budeš je ještě potřebovat! :wink:
31. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj děvčátka, dlouho jsem tu nebyla a mám z vás všech velkou radost, jak to tu krásně frčí :slight_smile:. Doufám, že my ostatní se k vám také brzo přidáme. Jinak genetika dopadla skvěle, teď čekám na výsledky krve, to bude tento týden, tak dám vědět no a pak do Cube, ještě se musím rozhodnout jestli hned v lednu, nebo v únoru :wink: . Všem přeji hodně zdraví, štěstí, lásky a ať se nám všem splní po čem toužíme a hodně sil do roku 2014!
31. pro 2013 ve 13:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl ja jsem mela strasny pupeny pred tehotenstvim, kdyz jsem byla v tom umelm prechodu. A v tehu klid, zvlastni. A to cekam holku! :slight_smile: snad budes mit klid po prvnim trimestru, mne se hOdne vsechno uklidnilo. Nabrala jsem vic za IVF nez za cely tehu zatim :slight_smile:
@janice_opice - zkusim puncochu a bude :slight_smile:

Holky, uzijte si silvestrovskou zabavu, ja se balim s pejskem a jedeme ze sidliste pryc, aby se tu uplne neposral, chudak. Tak hezkej novej rok :wink:
31. pro 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek