• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
Krásný Nový rok holky! :wink:
31. pro 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 :wink: Ahoj,tak to je dobře,že genetika Ti vyšla dobře...jo,jo CUBE..to tady jede....tak doufám,že se přidáš.... :wink:
31. pro 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky krasneho Silvestra a at je pro vas ten rok 2014 rokem stastnym a plodnym abychom se vsechny sesly v maminkovske diskuzi a resily kakani, hamani atd :wink:
31. pro 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@brsh no já shodila to co jsem nabrala za IVF a teď už 5 kg nahoře...ale tak co už...hlavně, že mimi zatím prospívá....no začínám hezky blinkat....tak snad se to zlepší...večer,dnes dvakrát... :unamused: ...tak ať Tě ty nožky nebolí a krásného Silvestra....Já piji džus s vodou a přítel whiskey s colou a já mám navečer dva sekty nealko.... :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky,Janička opička to hezky napsala....všem přeji hlavně už to miminko v bříšku, těhulky,aby je zdravě donosily a porodily......taky hodné partnery, lásku....práci,dobré přátele a taky trochu těch zlaťáčků.... :wink:
31. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Přeju všem krásného Silvestra a úspěšný, plodný,krásný rok 2014...děkuji za podporu a útěchu v dobrém i zlém, trpělivost a milá slova..nejsem schopná všechny vypsat, tak aspon´ :grinning: :grinning:
@muddledgirl
@janice_opice
@kamisb nám děvčata hlavně zdravá miminka a pohodové těhotenství.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. pro 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahojka taky se přidávám s přáním všeho dobrého do nového roku, miminka v bříšku ať se ve zdraví narodí a ta miminka co teprve na některé z vás teprve čekají, tak ať už k té své mamince trefí.
31. pro 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, i já vám přeji krásný a šťastný nový rok :grinning: :grinning:

A vám musím napsat, jak sem šikovná, dneska sem si píchala poprvé hormony sama, sama sem si je naředila a šup do prdky, což je u mě výkon, jelikož sem silně neohrabaná a nikam si nevidím přes ty moje bůčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale píchla sem se hned, bez žádnýho dlouhýho rozmýšlení, jak kdybych to dělala denně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Manžel málem omdlel, když viděl tu velkou jehlu, srababa :grinning: :grinning: :grinning: a to se píchá denně i čtyřikrát (insulin)
1. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - ahoj, to jsi šikovná a co to máš za injekce, že je pícháš do zadku a ne do břicha?
1. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Ahojky,do zadečku...to nevim,jestli bych zvládla..na to bříško, člověk přeci jen vidí....na míchání si zvykne..no já když si píchala cetrotide, to byla vždycky radost...ty velký jehly... :unamused: do břícha...
1. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb fostimon, musím smíchat čtyři ampulky :grinning: já normálně dojíždím každé ráno do caru, aby mi to tam píchli, ale dneska se mi tam nchtělo, tak mi sestřička včera dala injekce a jehli :grinning:
@muddledgirl joo cetrotide, to sem měla taky, naštěstí mi to píchala moje švagrová při prvním IVF sem neměla odvahu, ted už mi to ani nepřijde :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26
@muddledgirl cetrotide je v pohodě nejhorší je agolutin:slight_smile: tojsou fakt jehly jako kráva a když si to někdo zvolí dobrovolně ....:grinning:Muf tak hlavně at jsou to poslední injekce který musíš píchat
1. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice v to doufám, ale to víš, nervíky pracujou, jestli vajucha rostou, 1.IVF nás hodně namlsalo, při odběru odebrali 22 vajuch s toho 17 zralých, tak se modlíme, aby byl počet minimálně poloviční, max. stejný :grinning: to víš, já sem skromnost sama :grinning:
1. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no,mně neměl kdo...ale už mi nevadilo...4 dokupy,to je masakr... :unamused:
1. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale o je do zadečku,ne? A můžu se zeptat,to jsi si píchala často a z jakého důvodu?Já se ráda poucím..mně to píchali jen když jsem to třeba 60,40 dní neměla,tak pak jsem to dostala... :wink:

,
1. led 2014 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 No,tak to je hezký,co ten malej vyváděl... :grinning: To je fajn,že si to užil...
1. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no přes 3 měsíce každej den ráno a bylo to místo Utrogestanu:slight_smile: a je to do svalu jak říkáš :wink:
1. led 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Aha,tak to joo...určitě učinější,viď? Já jedla utrogestan hodně dlouho..moje gyndařka teda zkoušela i proveru..ale ta na mě nezabrala,teda to množství.....Ale ona mě nedávala ani maximální dávku u clostíku....tak jsem takdy nereeagovala... Kočinko...začínám blinkat každý den,dnes i po lízátku....myslíš,že čaj nějaký nepomůže třeba?Já to tak nemám ráda...no ...kdo jo..
1. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo,Ty už jsi 16tt,no to je bomba...A co Silvestr,užila sis ho hezky? :wink: Já měla chlebíčky s gervé a lučinou a bylo to o.k...no a to šáňoo nealko jsem ani nedopila...trošku kyselý.... :wink:
1. led 2014 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já nikdy clotík ani proveu nebrala, páč u mě by to nebylo k ničemu....no asi mi Agolutin pomohl ...sice to je injkce a pak jsem tam měla ke konci u bouličky,ale zase na druhou stranu jsem si říkala, že ta látka se dostane líp tam kam má a nic ze mě nevytéká což bylo supr....
Holka tak to ti neporadím, já jsem blinkala několikrát akorát při střevní chřipce a při kocovince, v těhu jsem blinkala jen jednou a na ten žaludek na vodě ta lízátka docela zabírala....anebo jíst piškoty...ale jako čaj to nevím, vím, že pomáhá hodně vychlazená COla po douškách a kamarádka, která prozvracela skoro celých 9 měsíců na ní přežívala...to e mi líto, že ti je tak zle..je takový zvláštní, že to začíná,když by nevolnosti měly ustupovat vid?
1. led 2014 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo byli jsme na na návštěvě, pak sem si doma udělali chlebíčky, bouchli šáno tak jsem si dala skleničku a v 22 jsme šli za kámošema do hospody a tam počkali na půlnoc, vystřelili rachejtle, mně kouili nealko šampus a šli jsme domu asi v 01.00
1. led 2014 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to Ti věřím,že to bylo krutý....ty 3 měsíce píchat....No,já měla cyclogest místo utoše,je to stejný,akorát jsou to jen čípky a aplikuje se to 2x denně.Tak jsme myslela,když to nebudu brát,že mi bude líp...a ono mi je hůř....Jo,colu občas koupím...ale včera jsem blinkala i tu colu po ránu....piškoty zkusím koupit.....jsi hodná...já skočím do lékárny..ale asi mi tam nic nedaj...ale chci se zeptat...9 měsíců ježiši,chudák...já zvracela asi jen 7x a už mi to stačí....No,divný mi to přijde,že by nevolnosti měly pomalu končit...a ono je to horší....A Silvestr byl do rána?Já před půlnocí několikrát vytuhla... :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2014 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Měla jsi Bohemku nealko?Já ji dopíjím ze včera,ale přijde mi to kdyselý...Tak tu jednu asi nechám v lednici na jindy... :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nevim ale třeba ti tam něco poradí, říkají zázvor,ale s ním se taky musí opatrně...ne My přišli domů asi v 1.00 a já hned vytuhla:slight_smile:
1. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ne koupili mi dětský rychlý špunty a to bylo sladký jako cecek :grinning: :grinning:
1. led 2014 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No, třeba jo....hi hi,no to je prej hrozně sladký..jako malý mě to chutnalo..t.eď nevim..... :wink:
1. led 2014 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl kolik ti jeee????? za mě teda rychý špunty nebyly ani náhodou ..kolikáte sji ročník???
1. led 2014 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: 31,1982...myslim,že kámošce bylo asi 11,když bylo na jejích narozkách...
1. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to já si z dětství teda fakt nepamatuju ani náhodou čéče:slight_smile: teda náka lepší kámoška asi:slight_smile:
1. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl i když po revoluci už je to možný,to Vám bylo v roce 1993 a to mě už dětský šampus nezajímal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi
1. led 2014 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek