• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl no je to mazec a to si vem, že při 1 IVF sem měla takovýhle dávky až do konce a to sem měla OPU 12.den, ted mám čtyři ampule na tři dny a pak pojedu do UTZ ve třech ampulí :grinning:
1. led 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,je možný,že to bylo i dýl.... :wink:
1. led 2014 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 nic si z toho nedělej já měla poaždý 300-350 jednotek a ted jsem jela 335 jednotek po celou dobu těch 14 dní...
1. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to mě bylo už 16 nebo 17 a to už šly dětský špunty mimo mě :grinning: asi už jsem lemtala pivo
1. led 2014 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 No, jo, tak hlavně,ať to klapne... :wink:
1. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to jooo,to už jsi asi lemtala... :grinning:
1. led 2014 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ahojka, no hlavně s tím blinkáním to pak řekni doktorovi, třeba taky něco poradí.
Mě naštěstí fakt zvedá kufr už jen když mi něco nevadí.
ikdyž dneska jsem se málem po...při pohádce :slight_smile: koukala jsem na Lotranda a Zubejdu a v jednu chvíli tomu starýmu loupežníkovi zaskočilo a jak do něj bouchali a on chrchlal tak pak vychrchlal kost a to mi teda neudělalo dobře ...
1. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já po půlnoci měla na přípitel alko šáňo, asi tak 1,5dcl tak snad to moc nevadilo. Předtím byl nějaký ten chlebíček tak snad dobrý :slight_smile:
1. led 2014 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky...já asi nějak rychle teď trávím....většinou vyblinkám hlavně žaludeční šťávy....a piju hodně,tak to naštěstí není tak drastický...ale ser... mě to....do ledničky chodím se zacpaným nosem.... :grinning: a přes barák taky.../bydlíme v paneláku.../.No,to věřim,že se Ti neudělalo dobře... :unamused: A co Ty a Silvestr?
1. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja mela taky alko sano, ale doma asi v 21.00 urco to nevadi doktor mi to rikal 2 dcl vina anebo maly pivo vubec neva
1. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb Určo šáňo miminkám chutná.... :grinning:
1. led 2014 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak blbě mi nebylo, ani se mi nezačala motat hlava tak snad to bylo ok :slight_smile: a bylo dobrý něaký brut francouzský
1. led 2014 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: to je dobře,že chutnalo.....taky si jednou dám... :grinning:
1. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jsem si říkala, že po tom 1.trimestru jedna sklenička nemůže škodit.
1. led 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to víš, že ne...dokonce vím o některých...které běžně pily denně dvojku vína....a možná i dřív...no,to bych já se bála tolik........ale je to každýho miminko...
1. led 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl
@janice_opice ahoj, tak já jsem si taky dala slzu alko šampusu...ale moc mi to nejelo...myslela jsem na Vás, holky a moc si přála, aby se ta naše miminka v tom začínajícím roce narodila zdravá a všechny čekatelky tady se dočekaly svých //...no hezkej novej rok budu mít stejně až po tom 14... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. led 2014 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahoj kočko.....my doma ani normál šampus neměli.. :grinning: :grinning: miláček pil whiskey s colou....věřím,že co čekají, se dočkají v tomto roce...a my budeme mít zdravá miminka....už se těším až za mnou bude screening, to Ty určitě taky....
1. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jak vam je??ja se snazim ucit fyziku a vubec mi to nejde.. :-/
2. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, klasika..nic moc...je dopoledne... :wink: :wink: Se nedivím,že Ti to nejde, já byla ráda,že jsem měla fyziku jen na základce...tak si dej pauzu a zobni si něco dobrýho...
2. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hurá...tak snad zítra průkazka,jdu k mý doktorce...jupíí.. :wink:
2. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak konečně to budeš mít černý na bílým...já dneska sháněla doktora kvůli registraci v Podolí, tak pokud bych to nestihla na netu, berou jen 12 rodiček...tak mne napíše k sobě...spadl mi kámen ze srdce, jinam bych moc nechtěla...
2. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj, konečně...už se těším...Máte dobrý,že v Pha máte tolik možností.....ale zas nemám co řešit,protože bez auta člověk neví,kam by se dostal nebo nedostal...a taxíkem tam budu za 5 minut...
2. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to máš pravdu, s jednou porodnicí to máš vyřešený :grinning: :grinning: :grinning: já musím do nějaké velké, kvůli císaři a hlavně věku...to mi nakázal doktor...
2. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
opet jsem se rozkrvacela 18DC, 6 dni po IUI, takze uplne vyhozenej pokus. tentokrat jsem to teda uz orvala tak, ze jsem nevstala ani z postele a pritel musel sam objizdet vanocne pribuzny:(
takze ted litam po doktorech, aby se zjistilo co mi je a ted jsem se objednala na konzultaci do cube, docela rychle, za tri tydny. v gennetu mi rekli, ze driv nez brezen asi ani tuk, ale ze by zavolali. sila, ale dalo se to cekat.
takze bohuzel nejen ze nemam dobry zpravy, ale este mam jenom spatny.
vsem drzim palce, at je vam porad lip a lip, miminka rostou a 2014 je pro vas nejkrasnejsi rok!
2. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 peti, prosimte, kolik ze te vysel ten uspesny pokus v cube? a bylo to jeste na pojistovnu, vid?
2. led 2014 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To je mi moc líto. Tak snad bude rok 2014 pro nás tím rokem šťastnějším :slight_smile: Já jdu zase pro změnu na konzultaci do Heliosu, i když si moc dobře neumím představit zvládat Praha-Brno...
2. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
všem Vám přeji do nového roku hodně zdraví a splnění všech přání. :slight_smile:

@sasanka033 Sasi to mě mrzí, drž se. U mě je to také děs :frowning2:
@meyryen do Helisou jsem také jezdila na 3 a 4 IVF až z Liberce. Dá se to, ale teď už to je na mě daleko i kvůli financím.
@petulak1988 gratuluji k těhotenství :dizzy_face:
2. led 2014 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho A evidentně, taky nepomohli, že:( Já moc nevím co dál, a na Helios jsem našla jen samé pozitivní reference. Sice si nedovedu prakticky představit, fakt dojíždět do Brna, když chodím normálně do práce, ale asi to vyzkouším. Uvidím, jak se mi bude líbit na té konzultaci. A hlavně co jsem viděla na jejich stránkách, tak mě dost zarazil ceník, ty částky jsou teda dost vysoký. Ale, třeba vymyslí ještě nějaké vyšetření co nám chybí nebo objeví, kde je zakopaný pes. A nebo vyhodnotím,že to fakt reálně nepůjde a to už teda nevím kam se vrtnout, pokud bych chtěla odejít z Gennetu
2. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahaa..to je zajímavý... :wink:
2. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 sasy,to mě mrzí.... :unamused:
2. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek