• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@sasanka033 ahojky to me mrzi.. jj byl na pojistovnu a vysel me na 34 tisic.. jestli byl uspesny poznam zitra.. jdu k Budkovi na ultrazvuk
2. led 2014 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho dekuji moc..
2. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no nepomohli :frowning2: Dělají tam sice uminologii ale jen něco a tu jsem měla v pořádku. Sama jsem si vyžádala imunologii v Praze u Mudr. Malíčkové a ta mi našla velké problémy. Ale já musím mít něco extra. Právě,že mě jen ty cesty na jedno IVF stály 10 tis. + IVF kolem 20 tis. Teď už jsme samoplátci a tak pokud půjdu ještě do IVF tak bych zvolila asi Cube. Ale jen kvůli tomu,že Paha je pro nás dostupnější a dá můžu tam na otočku jet i autobusem.Byla jsem tam na konzultaci u primařky a byla moc fajn. U mě to vypadá spíš na dárkyni a v Cube to stojí 85.tis a v Heliosu 97.tis :frowning2:
2. led 2014 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já mám imunologii dělanou dvakrát, jednou v Praze v Imunii u prim Daňkové, ta je rok stará a podruhé v srpnu v Plzni u prof. Ullčové - Galové - obě našly v podstatě to stejné, jen při tom druhém jsem změnila léky. Jediné co tak jako vím, že nám chybí je DNA spermií, to mi všichni tvrdí, že je to při našem spermiogramu zbytečné, ale vím, že v Heliosu je to jedno z prvních vyšetření co dělají.....no a nikdy jsme neměli PGD embryí, protože máme trochu problém do toho pátého dne vůbec nějaké to embryo dostat.....Sice jsem teď po tom nepodařeném pokusu o dárkyni vážně uvažovala, ale dokud mi někdo neřekne jestli je to v těch embryích nebo ve mně, tak asi do dalších pokusů ani nepůjdu.....
Já vím, v Praze CAR na každém rohu a já si vyberu Brno....na hlavu postavené :frowning2:
2. led 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen Taky jsme chodila do Gennetu,ale v Liberci. Takže mám udělanou první imunologii taky v Imunii u prim. Daňkové, tam mi něco našli ale pořádně nevysvětlili. Teď po 2 letech jsem proto sama oslovila Mudr. Malíčkovou. V Heliosu mi kortikoidy vzali a to byla chyba. Bez toho jsem nemohla otěhotnět. PGD embryí jsem měla a u obou pokusů jsem měla embryjka špatná. Takže mi stejně nakonec zaváděli to co nešlo vyšetřit. Vzhledem k věku a tomu,že bych miminku mohla předat nějaký špatný věci z té imunologie jsem momentálně nakloněná té dárkyni.
DNA spermií si musíš platit. Ale je to dobrá věc. Nám třeba v Gennetu cpali hned PICSI a přitom to DNA má přítel dobrý a stačí nám ICSI.
2. led 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no vidiš já to mám zkusit v ponděli tu registraci, ale uvidím co mi zítra řekne doktor...měla jsem jít do podolí až za týden nebo dva, ale má furt plno až do 14.2. tak jedu hned zítra to má jediný volný místo. Tak jsem na to zvědavá co se dozvím.
2. led 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - to mě moc mrzí...snad už konečně někdo pořádně zjistí co se děje. Drž se a hodně štěstí
2. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Já právě měla při prvních dvou pokusech pentomer a prednison a po imunologii v plzni mi ho změnila na na medrol a godasal. Brala jsem je vždycky až při stimulaci, nikdy dlouho dopředu, takže ty výsledky asi nedopadly nijak dramaticky. Co se týče spermiogramu, tak první dva pokusy jsme měli uplně přirozeně a poslední pokus ICSI, ale výsledek byl úplně stejnej.....co jsem tak četla na netu, tak i při super spermiogramu může být DNA špatná a z toho důvodu to často nevychází. Tak to je tak to jediné, co mě ještě napadlo dovyšetřit.....zmiňovala jsem to už po tom druhém pokusu a prý je u nás nepravděpodobné, že by tam byla nějaká chyba....Já teda taky už nejsem nejmladší, ale zatím se dárkyni asi bráním. Pokud by to byla jediná možnost, tak samozřejmě půjdu do toho, ale takhle asi ještě ne....mně to totiž zatím nikdo nenavrhnul, a ani nevím jestli navrhne....mám poslední placený pokus, tak se v tom tak plácám pořád a nevím jak to udělat nejlíp.....
2. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - a nějaký ten karyotip manžela(partnera) dělala? prý to může taky odhalit nějaký chyby.
2. led 2014 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jojo ten máme hotový oba dva ještě před prvním pokusem a u obou v pořádku. Uvidím, co mi dr řekne na další konzultaci, fakt jí věřím, že dělá maximum a že už by se mě taky ráda zbavila, ale říkám si jestli fakt neodejít a zkusit to jinde. I když na druhou stranu, všude to prostě dělají stejně noooo....
2. led 2014 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - já jí taky věřila, snažila se a hlavně vymýšlela nový postupy ne jako někde kde furt zkouší to samé. ke všemu měla víc možností apod.
2. led 2014 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Mně po tom druhém pokusu prohnala znova všemi vyšetřeními, ale jinde, byla jsem na laparoskopii, zkusili jsme uplně jiné léky, dlouhý protokol, embrya jsme dávali už třetí den a zas nic. Hodně jsem tomu věřila, teď už moc nevím co udělat jinak a co by hlavně jinde dělali jinak, jestli vůbec něco.....Máme zamraženou jednu blastocystu, myslela jsem, že bych šla hned do KETu, ale přítel nechce, dokud se prý nepřijde na to, proč to nejde....jen já si nemyslím, že by se na to přijít dalo....
2. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak ono asi něco špatně být musí když ta mebryjka do toho 5 dne nevydrží. Někde holky psaly o PDS a to se prý odebírá vzorek z embrya již 3 den. Ale nic víc o tom nevím.
2. led 2014 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky drzte mi prosim zitra pesti.. budu je potrebovat.. mam strach
2. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to bude dobrý kočko,neboooj,pak napiš...Já jdu zítra poprvé ke své gyn...tak se docela těším.. :wink:
2. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jee to uz budes mit prukajdu vid?? No bojim.. nic mi neni ,ja vim ze nemusi byt.. no asi proto ze jsem jeste tak daleko needosla tak se bojim
2. led 2014 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb PDS, zjistím si co to je..nikdy jsem o tom neslyšela, díky za tip :wink:
2. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No,snad joooo,konečně.. :wink: Čičinko,ne každýmu je hned blbě...kolik teď jsi...?Mně teda začly pachy vadit hrozně brzo, už 2.týden po ET...ale mně normálně dost smrdí věci... :grinning: :grinning: :grinning: Jo,já Tě chápu, já mu věřim a stejně se vždycky trošku bojim.... :wink: Co že to prosím Tě studuješ?Fyzika...Jsem byla ráda,že jsem prolezla na základce.. :grinning:
2. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někdo,kdo měl opakovaně zamlklé potraty a pak se podařilo....Chtěla bych známé nějak trošku pomoci...ale nevím jak... :wink:
2. led 2014 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja jsem zitra 6tt a jinak ja dodelavam gymnazium v puberte jsem kravicka odesla ze skoly.. byla jsem na obchodce a na zacatku tretaku jsem proste odesla.. :frowning2: jsem trubec.. no tak ted jsem ve druhaku na gymplu dalkove..
2. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No,to bych nezvládla, ani OA,ani gympl...Na gymplu předměty jako fyzika,matika pro super geniální lidi...a tak...No,já mám Podnikatelku soukromou,tam jsou stejný předměty jako na OA..ale jsou kladeny v něčem menší nároky...a znovu bych se ty blbosti šprtat nechtěla....Ono to není na škodu si to zopakovat,takže pracuješ a studuješ?A do toho teď čekáš miminko..ale Ty to dáš..
2. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj tak ja pujdu na rizikovku delam tezkous praci.. a jinak jj ale z matiky uz mam zkousku hotovou a za jedna :slight_smile: ta me docela bavi ale fyzika a chemie vuuubec.. no pro me je ted hlavni aby mimousek byl zitra u me.. :slight_smile:
2. led 2014 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 To víš, že bude mimísek u Tebe...Tak to jsi hodně hustá, matika na gymplu a za 1...jéé,co já probrečela minut kvůli matice...musela jsem v 9.chodit na doučko k tetě,abych prolezla... :grinning: Ty nemáš neschopenku od OPU? :astonished:
2. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj mam .. jeste pred opu uz jsem mela..mela jsem mesic predtim hysteroskopii.... takze do prace nechodim :slight_smile: no jeste me ceka 8 zkousek.. a vubec na ne nemam myslenky ..mozna po zitrku pokud vse dobre dopadne
2. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to jo....No a jak to teda máš s tou školou? To děláš jako ze všho zkoušky dvakrát do roka?Ježííš..jestli jo,tak to je hodně hustý...Dopadne to dobře.... :wink:
2. led 2014 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostříháno barrandov
2. led 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj do skoly chodim kazde pondeli a v pololeti pisemne a ustni zkousky.. no pokud zitra vsechno dobre dopadne tak se pustim do uceni..
2. led 2014 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 dopadne neboj....tak to je hrůza...to je jak na vejšce,viď?Tak pak můžeš jít studovat dáll...Už budeš zvyklá na ten systém.. :wink:
2. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj uvazovala jsem ze kdyz dam tohle ze bych zkusila vejsku ale nevim jak to bude s mimiskem :slight_smile: ja na zitrek asi nebudu ani spat..
2. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No,uvidíš...ale myslim,že bys to dala... :wink: Nebo po miminku to nějak vymyslet...
2. led 2014 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek