• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@sasanka033 jj to je právě ono, že asi budu muset možná dva měsíce počkat, než budu moct jít do dalšího IVF, na všechno se zeptám...A snad mi tam nic neuříznou bez mého souhlasu :grinning: :grinning:
15. črc 2013 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 to by bylo dobrý, na kontrolu jdu příští týden, ale teď se mi hned do minimálky nechce, nějak to tak vnitřně cítím, že buď na podzim nebo příští rok. Ta léčba byla dost náročná a potřebuju si odpočinout, ale kdo ji tady z nás náročnou nemá, že? A na imuno až v srpnu.. tak uvidíme, ale já uvažuju o tom, jestli nezkusit na minimálku Brno, rozhodovala jsem se i před IVF jestli minimálku nebo IVF a jestli Prahu nebo Brno, tak nevím, ale moje doktorka je moc milá.. nic proti ní, jen jsem jim věřila a nevyšlo to, tak nevím, jestli to hraje roli, zase to zkusit ve stejným caru nebo jinde.
@janice_opice ty zůstáváš v cube nebo měníš car?
15. črc 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ani náhodou z CUbe nejdu, jsem tam moc spokojená a taky jsem se dostala nejdál za všech těch 5 předchozích pokusů. Višně fakt důvěřuju. To že se to chytlo a pak odešlo určitě není jejich vina. Předtím jsem // ani jednou neviděla...a hlavně ten přístup i že muž byl u všeho....super prostě
15. črc 2013 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice to neznám, mrknu, já už byla taky cvičit, ale začínám tady na cvičišti pro důchodce :grinning: jsou tu lyže, veslařskej trenažér, stroj na nohy a na pas a když je pěkně tak je to příjemný. Většinou to vychytám, že tam teď nikdo moc není, ale o víkendu jsem tam chytla cikánskou rodinku a to byl teda zážitek. Chlap telefonoval celý moje cvičení a řval romsky až na druhou stanu sídliště a ne zrovna pozitivně, ale já měla děsnou chuť si zacvičit a nechtěla jsem čekat až vypadnou...:slight_smile:
15. črc 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin je to neuvěřitelný, ale v podstatě nikdo neví proč endometrioza vznikne a nikdo jí neumí léčit :angry: . V podstatě nesmíš mít ms, ale stejně ti nikdo nezaručí, že to pak bude lepší...To můžou zkoušet s 20cítkou a ne se skoro 40cítkou :grinning: . Já si prostě myslím, že všechno tohle je z tý úspěchaný doby a ze stresu hlavně. To je pořád, abysme byli nějak zabezpečný, abysme měli školy, abysme měli práci atd, naši méně přizpůsobiví občané nic neřeší a rodí o sto šest....Ale nechci tady zavádět nějaký depréze :wink:
15. črc 2013 v 16:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin jo no vidiš tam bych taky zašla musím zjistit kde u nás se to nachází......no cikáni jsou vždycky zážitek...grrrrrr :angry:
15. črc 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin To víš no, tohle je těžký...Taky mě to napadlo, že změním car. V Pronatalu jsou taky super, ale napadlo mě to. Mě ten můj známej porodník hrozně doporučoval Brno. Ale je to pro mě fakt hrozně daleko, neumím si představit, že bych každej tejden na prohlídku jezdila do Brna.
15. črc 2013 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 no ja treba objektivne muzu mit srusty z apenkdektomie v 15ti letech. janicka ma to samy a s nakejma komplikacema. takze pak se to rozleze raz dva si myslim.
15. črc 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 jo to jsem měla já rozlezlý až do břišní dutiny...:(((((((((( A něja to blbě srostlý všechno dohromady a s tekutinou
15. črc 2013 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no právě a bohužel jinak než laparkou to ani nezjistí ani neuříznou :rolling_eyes:
15. črc 2013 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pavlina1976
holky, presouvam se domu, kde do sebe neco hodime a jedeme na bedas, tak si uzijte zbytek dne a zas se uvidime vecir bo zejtra:slight_smile:
15. črc 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
Tak holky já jdu nakopnout mašinu a jedu domů, dneska jsem tu už od 7 hodin...... :slight_smile:
15. črc 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlina1976 tak to je teda blbý, jinak k těm pokusům, mně to přišlo hned na začátku, když nám to oznámili, že to nepůjde jinak, málo.3 pokusy, co to je? Když u prvního neudělal imunologii a vyplácaj ti jeden pokus jen tak. To hrozně Podolí zazlívám, že to udělali až u druhýho, ale ta doktorka na imuno, říkala ať jsme rádi, že nás k nim poslali u druhýho pokusu, že jsou páry, které posílaj třeba až u pátýho, což mi přijde hrozný. JJ...naši spoluobčané... zrovna jsem psala Jani jakej jsem měla s nima zážitek při cvičení, měli s sebou 4 děti, byli milí, ale .... pak tě to štve, oni nám je sem přestěhovali z Karlína, dřív tu nebyli a vidíš je všude kolem, dnes jsem zrovna potkala jednu těhotnou paní s dítětem.... chjo..
no my máme jasno, manžel má lenošky a já NK buňky takže ..... :( i když asi taky ... uspěchanou dobou... chtěla jsem říct, že ne, ale když jsem se nad tím pak zamyslela, tak kdyby muž třeba lovil medvědy tak by to tak nebylo, ale se mnou by ta změna asi jen tak nenastala:( i když by to bylo super, kdybych měla vyjet třeba na rok na Aljašku a pak zjistit, že NK buňky jsou v pohodě... jenže.... je to organismem.... a to Aljaška asi nevyřeší (nebo raději někam do tepla):slight_smile:
15. črc 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 @pavlinka 1976@janice_opice holky já měla za sebou 3 operace srůstů, dělaj se i po operaci, třeba po slepáku, co mi tenkrát říkali a pak si to srůstá jak chce... ale v caru mi říkali, že když máš IVF s ICCI tak je jedno jestli strůsty máš nebo ne, taky jsem to totiž řešila, jestli na laparku jo nebo ne...a pořád mi tvrděj, že to není potřeba:(
15. črc 2013 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to fajn, tohle cvičiště venku, kde je u vás?:slight_smile:
15. črc 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 tohle já si právě taky neumím moc představit, navíc není zaručený, že to vyjde, že?? ale pořád mě to tam vnitřně láká. Mám známou který to nevyšlo 3x u Apolináře a pak jí vyšla minimálka v Brně, ale každej má jinou diagnózu, že? Teď jsem to řešila z toho důvodu, že by na to byl čas tam jezdit.. jenže nevím...pak jsme se rozhodli pro Iscare, měla jsem na ně dobrý doporučení, ale člověk nemůže brát, kolika lidem to vyjde v nějakým caru, protože zrovna on může být ten komu to nevyjde....:(
15. črc 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin kam do brna tam je to nejak dobry?
15. črc 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata, holky, hlasim se po uzasnem vikendu zpet do reality :wink: . Vsechno nestiham docitat, ale snazim se :slight_smile: . Tak jen k tomu co jsem postrehla: www.otehotnet.cz moc nedoporucuji, utopila jsem tam hodne penez za doplnky, cajicky atd...nic, vyhozene penize a nejsem sama :unamused: . Jinak se chci zeptat kdo rika, ze u minimalky je mala sance? Kdo to tvrdi, proc by mela byt mensi sance? Vim kde to rikaji, v kazdem druhem Caru, protoze se jim do toho nechce (nezajimavy zist oproti IVF a stejna prace)....smutne. Z veselejsiho soudku, jak si uzivate slunicka a cerpate sily na dalsi boj? :slight_smile:
15. črc 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice V Brne je vyhlaseny Reprofit, hlavne na minimalku. Reference neuveritelne. Jak uzivas motorkareni? Pocasko fajn, tak doufam, ze radne cistis hlavu :grinning:
15. črc 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 take jsem si to nedokazala predstavit, dojizdeni az do Brna. Nakonec me mrzi, ze jsem byla tak dlouho lina, protoze Reprofit ma uplne jiny system nez vsichni a hlavne realne podlozeny. Fakt je to dojizdeni nakonec v pohode a neni tak casto, pokud postupujes minimalku. Jak se ti jinak dari, kdy budes jeste testit? Moc jsem na tebe myslela a stale drzim pesti :slight_smile:
15. črc 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice slyšela jsem, že na minimálku, je vyhlášenej Reprofit...
15. črc 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go o tom systému jsem slyšela taky..
15. črc 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja se prave hodne dlouho rozmyslela a stale zustavala v predeslem Caru, abych nemusela dojizdet . Ted si to vycitam, ze jsem to neudelala davno. Dojizdeni je to nejmensi co mohu pro mimi udelat.
15. črc 2013 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go jsem ti napsala dlouhou zprávu a zmizela mi stránka, že nefunguje a jestli jsem dobře... to bych se z toho..... a už to zase funguje...?
15. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@go nějak blbne upc.. nebo co, tak písnu zejtra...
15. črc 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin je, to je skoda :frowning2:
15. črc 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go a v cem je ten system jiny nez jinde?ja jsem strasne spokojena v cube a taky mi prijde ze tam maj jinej system nez treba v iscare a taky z toho bylo aspon to biochemicke.
15. črc 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, ja ted beru antikoncepci na potlaceni endometriozy. V srpnu doberu a zacne stimulace. Tak se docela tesim, ze se bude neco dit :slight_smile: Z embryek nam pak budou posilat vzorky na geneticky screening, ktery by mel trvat asi mesic a pak nekdy se snad dohrabem ke KETu... :wink:
15. črc 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jedou hlavne v minimalce a taky jsou v tom tak nejak prukopnici. Na kazdy lek si vedou soukr. mensi vyzkum a tim netahaji z lidi penize a take jsou uprimni a nedavaji plane nadeje. Ja osobne bych uz do IVF nesla a lituji, ze jsem kdy sla. Opet vina Caru, ktery me minimalku nenabidl.:frowning2:
15. črc 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@go hmmmmm tak ja uvidim co mi reknou v cube. Nicmene Višňa je lekarka,ktere fakt po dlouhe dobe verim.a uz I to,ze mi nabidla to jak mi ted stavkovali vajecniky ze mi to udelaji za cenu nativu,kdyz mam tak malo vajicek a nereagovala jsem moc na gonal....to v iscare se se mnou vubec neparali..tak uvidim co nam reknou a zvazime to.
15. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek