• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice stejně to uteklo a Tequilu schvaluju :grinning: Super jste si to doufám užili :slight_smile: Mě dopadla dobře kontrolní imunologie,tak čekám na MS zhruba za 15-18 dní a a začínám stimulku na 4 pokus :wink:
12. srp 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 TY VADOOOOO tak to je síla teda to je hustý!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak to nevím co ti na to říct.....musíš prostě vydržet!!!!a na krev jdeš znovu kdy?
12. srp 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel No ahojky, téda, tak tomu nejsem schopná uvěřit...Naděje je ještě v krvi, jak psaly holky...Moc na tebe myslím, hlavně dej vědět, co a jak... Držím palce, mačkám a doufám :wink:
12. srp 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 si hodná, no dárek k narozeninám ti nedám.....bohužel....už nevěřim, po 3týdnech by to na testu muselo být vidět a bylo uplně bílo, teď jsem dělala ještě jeden a zase bílo, takže bohužel....
12. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice byla sem dneska ve 4 mám volat co a jak,ale pořád krvácim a testy sílí a sílí
12. srp 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 MS mám dostat až 20.8...takže je opravdu brzo dělat závěry...
Já houby nejím, tak max. smaženici 1xza rok sním, ale jinak nééé...Já spíš miluju to hledání, tu obrovskou radost, když najdu, ten krásnej vzduch, když jseš po dešti do lesa....To ticho a klid :slight_smile:
No vidíš, jak jsi se tetelila při sbírání hub :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ... Rodina měla taky radost :slight_smile:
Ibalginová mast zabrala, tak hurá :wink: Prosím, jen nevím, co je bedas... :sweat_smile:
12. srp 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Leni tak to je mi moc líto :frowning2: ..tak uvidíš třeba se po chvilce dáš zase do kupy a budeš mít dost energie jít do toho znova...Kurňa proč každá socka rodí jedno za druhym ,yásobuje kojeňaky a my co bychom snesli modre z nebe těm mimouškům prožíváme tohle.. :frowning2:
@janice_opice ahooooj...No jsi viděla na FB prostě náááááádhera..miluju afriku,ale tohle mě opravdu dostalo..fakt ORIENT...no úžasný :slight_smile: ..a co vy?..a tobě depka už odešla? :wink:
@martas14 No nádhera holky co vám budu povídat..sluníčko,moře samý orient okolo sebe ..spousta jídla a pití ..takže opravdu doporučuji všem co mohou at vypadnou uplne pryč od všeho..cítim se opravdu skvěle :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 Ahojky, tak to jsme opravdu jak přes kopírák :slight_smile:

Já malýho poznala taky v jeho 3 letech. Po rozvodu manžela ho dostala do péče matka, ale ta nám ho po půl roce dala, že to nezvládá (ani výchovou, ani finančně). Takže jsme zažádali o změnu péče a asi v 3 a 3/4 jeho roku jsme si ho vzali na stálo k nám. Mě říká teto (spíš mám strach, že nikdy neuslyším to sladké mami). No, jeho matka se mu asi 3 měsíce pak neozvala a potom si zase vzpomněla, že má syna a začala o něj znovu bojovat. Soud se táhl asi 2,5 roku, a pro nás naštěstí se skvělým koncem. Malý (Sam) teď úspěšně prošel první třídou a už se těší na druhou. Taky si ho nepřivlastňuji, z toho asi měla jeho matka strach. Prostě vím, že je to její syn, ale i tak, je super mít doma "živel". (mimochodem, v 1. třídě jsme dostali napomenutí a pak i důtku třídního učitele :slight_smile: ) Pravda je, že uvidíme, jak to půjde dál, ale vztah mezi námi a jeho matkou se po rozsudku hodně uklidnil a je teď v naprostém pořádku. Nezbrojíme. Tak snad to půjde dobře i dál. Zrovna v pátek se mi zase vrací od mámy (byl tam na prázdniny - ona je slovenka).

Co se týče vlastního, tak samozřejmě mám za sebou taky už pár probulenejch nocí, že chci taky to "moje". Ale člověk to musí brát tak, jak mu to život dává. Rozhodně udělám "téměř" cokoli pro vlastní. Navíc bych taky chtěla, aby Sam nebyl jedináček. Sourozence by moc chtěl.

Asi je trochu rozdíl v tom, že my ho máme v péči a k matce jezdí na prázdniny (a těch zase tak moc není). A uvidíme, až bude větší, jak hodně se mu bude chtít tam jezdit (když bude mít už nějakou partu - mám na mysli třeba silvestr, velikonoce apod.)

Každopádně věřím, že nám oběma - a nejen nám, ale všem holkám tady - to dobře dopadne a nakonec se toho SVÉHO miminka dočkáme :grinning:
12. srp 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@hhani to mě taky, nějhorší je, že jsem si byla celkem jistá, že jsem těhotná a bílej test mě teda dorazil
12. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Leníí, ještě hodinku vydrž na výsledky krve...Moc tomu chci věřit a pořád doufám...Měla jsi test Dr.Max citl 10?
12. srp 2013 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 doktora maxe ne, ale oba testy hodně citlivý a oba naprosto bilý
12. srp 2013 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to naprosto chápu..ty bílé testy jsou naše noční můra,bohužel :frowning2: ..ale uvidíš nabereš síly a zkusíš to znova za nějakou dobu.. já se i nějak smířila,že půjdeme do adopce pokud nebudeme mít to štěstí a zvládá se mi to nějak líp..i když je jasné,že vlastní je vlastní,ale poručit se tomu nedá ..držim palečky at se z toho co nejlíp dostaneš :unamused:
12. srp 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani uvidím no....
12. srp 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tý jo, tak to máš recht, opravdu podobný příběh... :slight_smile: Jen my Mišáka nemáme, občas ho k nám pustí na nějaký víkend, ale nepravidelně...Takže žádná hitparáda. Manžel dělá ředitele, takže od nevidím do nevidím v príci...Máme velký dům a je tu tak ticho...Brala bych vřeštícího sviště :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Náš mladej je také poděs, už půjde tedy do třetí třídy, ale poznámky nosí také...Je to taková salámista :slight_smile:

To víš, že se to povede a budeme mít vlastní prcínky, my všechny tady... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo holky jinak moje imuno a ostatní výsledky ze všeho možnýho dopadly OK, takže 30.8. jdu na biopsii a pak hurá na posle pokus....
12. srp 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@baby1984 jedna známá taky ze začátku pořád po trensferu krvácela a dneska má 6 měsíční dvojčátka. Pořád věř :wink:
12. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 tak asi odešlo asi jedno a druhý zůstalo si myslím já:slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tady vám dvě dám :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@janice_opice sme měli jen 1 bojovníka
12. srp 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Já mám doma v šuplíku velkou zásobu těchto Dr.MAX testů, jsou prý nejlepší...A jak psala, mám pocit Jaka17, tak měla na ostatních bílo a tento jí ukázal ducha...
Ještě vydrž na testy krve, já hypnotizuji hodiny a mačkám a mačkám...
Pokud by to nevyšlo, vypláčeš se, oklepeš a zkusíš znovu...Ten sladký cíl za to stojí... :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani parada!!! jezis ja se tak tesim, za tejden jsme touhle dobou uz na thassosu:slight_smile:
a jak to mas ted terminove, kdy asi zacnes dalsi stimulaci? a vis s jakejma lekama uz? nekdo z holek tady strasil, ze od zari zas ty kurvy zdrazujou:(

@monyna83 bedas je badminton:slight_smile: chodime hrat 2x tejdne uz skoro 3 roky...
12. srp 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, tak to je ono, když to není pravidelné setkávání, tak mu může nakukat cokoli.

Jak jsem psala - u nás výhoda, že je "náš". Ale určitě to jedno malilinkatý a uřvaňoučký mrně chce :grinning:

To Sam je v jádru hodný, to napomenutí si zasloužil (popral se), ale tu důtku podle mě ne (prostě pokreslili - ve dvou - trička ostatním dětem ze třídy) - no klukovina.

Dopadnou všechna naše přání :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 kurna to je teda pak,ale opravdu bojovník!!!!!Moc bych ti to přála"!!!Mačkám pěsti at máš dobré zprávy
12. srp 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v zari u me nebude ani laparka, ani dalsi IVF, protoze se musi pockat na kontrolni, druhy vysledky imunologie (pred mesicem mi nasli protilatky na annexin) na kontrolni odber k dr.malickovy jsem objednana na prvni tyden v zari (posledni dva tydny v srpnu jsme u more) a vysledky tim padem budou do konce zari. bez nich nechce jirsova dalsi IVF rozjizdet, coz dava smysl. laparka: ano, napsala mi zadanku s tim, ze stejne termin dostanu tak nejdriv na rijen/listopad. byla jsem se zadankou rovnou na ambulanci a tam me objednali na 11.zari na konzultaci a tam doktor teprve prideli termin operace. takze timing: 2.IVF zrejme v rijnu, ale az s ohledem na vysledek imunologi a genetiky (v mezicase vysledky jsou, sice je nemam v ruce, ale vypada to, ze je to PRVNI vysetreni, na kterym mi nic nenasli!!!:slight_smile: ) a pokud neotehotnim, tak nasleduje hned laparka.
jinak v den kontroly jsem byla 21DC a uz tejden me pobolivalo divne v brise a samozrejme krvava cysta 5cm:( bohuzel jsem to cekala, pac na ne trpim.
takze pro me zaver: zacla jsem cvicit mojzisovou, kterou me ucili min.tejden na rehabilitaci, partner se nabidl, ze bude cvicit se mnou (je uzasnej!!!) , piju uz druhej cyklus kontryhel, zobu ted nove cinsky bobule a mam dva mesice, abych se pripravila na cokoliv. a priznam se, ze mi vyhovuje, ze hned od zari do IVF nejdu, pac se mi do toho strasne nechce. a dej se vule bozi, mojzisovka zabira i na nepruchodny vejcovody.
12. srp 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dneska už zase mizím - bohužel zahrada se sama neposeká :grinning: Tak ať dneska doma aspoň něco udělám. Já vám jsem z toho sluníčka tak DĚSNĚ unavená a nic se mi nechce dělat.

Držím všem palce, ať to dopadne.

@lenkafel Drž se, nic není ještě ztracené a kdyby přeci jen to nedopadlo, tak to v sobě nedrž a pořádně se vyplač. Ať smutek odejde a udělá zase místo pro sílu na další pokus. :dizzy_face:
12. srp 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak to ti opravdu závidim..hned bych jela znova :slight_smile: ..já ted čekám na 1DC a budu volat do caru na objednání na 11-12DC takže to vidim od září začne stimulka no a uvidíme jak na tom budeme s těmi léky takyjsem to četla..měla jsem menopur a nejraději bych u toho zůstala tak uvidíme..ale ještě trochu doufám,že na dovče se třeba jedna mrška prokousala těmi nepr.vejc. a našla si skulinku při té ovulaci aby se zakousla :grinning: ..ale asi spíš ne..nicméně zázraky se dějí :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
no u me to vypada, ze jsem dneska 1DC:( takze u nas se zas dalsi mesic zazrak nekonal. ale dovolenou jsem peclive planovala na ovu, takze zkusime stesti jako vy, i kdyz zrejme se stejnou diagnozou:slight_smile:
jinak uz druhej cyklus jsem na kontryhelu a o ms skoro nevim! temer bez bolesti, jen to bricho cejtim, ale driv jsem bez ibace nemohla existovat. tak zrejme kontryhel aspon na tohle funguje!:slight_smile:
a ja ti mam covecer nakej zasek, psycho..se mi do druhy stimulace prestalo chtit, cim vic se to blizilo..takze se mi vlastne ulevilo, ze to nebude hned v zari. blby no, psychika hraje velkou roli. tak snad se mi zas bude chtit.
12. srp 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Aha :slight_smile: Tak to je prima sport...Hrajeme obcas na zahradě, jen tak langsam :grinning:
12. srp 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele já si fakt myslím, že někdy se vyplatí počkat, já byla dneska tak ráda, když jsem volala a výsledky OK:slight_smile: tak jen cvič cvič prý je to fakt na neprůchodný vejcovody dobrý!!!!Je fajn mít vedle sebe takovou oporu, že jo:slight_smile:))))
12. srp 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 jenze my jsme oba desne soutezivi, takze musime do haly, aby to bylo vono, zadny polni podminky a desna rezba :grinning: :grinning: my se na bedasu i seznamili:slight_smile:
kde presne v bolce zijes? a kam jsi chodila na stredni?
12. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek