• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice to je dobře,že se Ti to líbilo...my půjdeme v lednu do ZOO....až tak nějak ke konci...až mi bude ještě líp.... :grinning: Musiš si ji koupit?No,já se bojim,že mě zítra bude sestřička u gyndařky vážit.... :grinning: Já tam dnes stoupla a zas o dvě kg víc....je fakt,že mám trošku zácpu,ale stejně..... :astonished: Kočí, zeptáš se mi,jestli teda můžu brát prášek před krví a jestli nemusím být nalačno...?Ty papíry máš určitě doma...ale jestli máš doma tolik papírů co já, za ty tři měsíce,tak se ani nedivim....že se ztratily.. :wink:
2. led 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jééé,ten pejsek je krásnej, co je zač?
2. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl urcite se zeptam taky to potrebuju vedet jdu tam na konci ledna proto to pisu.....
No chci se vazit radsi doma nez ta ostuda na gynde :grinning:
Ten pejsek je nejvetsi cvok psi kteryho jsem videla ;) ale je to podvratak, I kdyz jedna pani rikala,Ze pry je to psenicny terier, ale dle meho je to normalni smeťák
2. led 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No, ty vogo...to se bojim...ale fakt zítra..jestli mě zváží..já se vážím bez oblečení....jsem zvědavá,jestli se budou ptát na moji startovací váhu... :grinning: :grinning: :grinning: to snad nééé.....děkuju moc,že se zeptáš....pejsek je náhodou luxusní a hned bych takovýho brala...ale my tu nemůžeme mít pejsky...máme to ve smlouvě... :unamused:
2. led 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to me se ptali na startovaci vahu ;))))) to nas by byvali museli driv pronajimatele vystehovat kvuli ty nasi minizoo :grinning: nastesti uz to nehro...;) ten pes je fakt cvok te upozornuju ale miluje deti....ne k jidlu :grinning:
2. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jejda...no tak ze 76,5 na 83 , to je síla....ch jo...Pes vypadá krásně....takovej ňuňánek....zvířátka mít můžeme,kteří neběhaj po bytě..zatím je křeček... :grinning:
2. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no nam.nebejaj po byte zatim jen agamy jinak vsechny jo :grinning:
2. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: a co máte ještě???Nedá mi doktorka nějakou dieta?Třeba, že by mě zakázala sladkosti?
2. led 2014 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele to nevim mne zatim zadnou nedalini kdyz jsem to cekala ;).Pecuju o tato zviratka:2 andulky,2 agamy,2kocky,1 pes,1 syn a 1 manzel :slight_smile:
2. led 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pavlina1976 pavliiiiii tak cooooo????? Jak dopadly Vanoce a conux mas nove zpravy?
2. led 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: no tak dám vědět zítra...,jestli mě nezakázali sladkosti.....to by mě zabilo...jéééé...no ale nejvíc daj zabrat určitě ta poslední dvě...
2. led 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno všem,držím palce na vyšetření...petulak, kamisb , muddledgirl...napište, jak jste dopadly...no a Janice co na joze...taky bych chtěla někam chodit na cvíčo, možná i plavat...
@sasanka033 tak to je smůla, snad bude v novém roce líp...
@meyryen @danaho holky přeju, at´se konečně zadaří...
3. led 2014 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Ahojky....konečně průkajda...juppí...tak to byla sranda...říkala jsem doktorce i sestřičce,že mi je nejlíp po sladkém a že už mám 7 kg nahoře..a doktorka říkala,že pokud ho nejim od rána do večera,tak že to neva....že se nedá nic dělat....je fakt,že když jsem projdu na čerstvém vzduchu,tak je líp.....Nějak mi vykočil tlak 139/83 a to dávno nekouřím..Jak by to asi vypadlo,kdybych kouřila..to bych měla asi infarkt.. :grinning:
3. led 2014 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 ahoj sas ...holka to me strasne mrziii...proste si furt myslim, ze ty IUI pokusy te fakt nicej psychicky a to je spatne....ale tak nebudu se uz opakovat o hlave a tak...Myslim si, ze to je fakt v tom...S Cube si urco udelala moc dobre ma to tam na psychiku blahodarny vliv navic tam.umi carovat..;).ke komu jdes??? Maji tam I skvelou psycholozku pani doktr. Brezinovou, ktera se specializuje primo na pomoc parum pri IVF a je fakt skvela, byla jsem u ni ze zvedavosti to zkusit a doporucuju.takze kompletni pece..Dej pak vedet co ti v Cube rekli a jak se ti tam.libilo..ale podivej na petulaka ;) a jeste jedna holcina beryltm co sem obcas nakoukne tak ceka ;) to byla ta posledni varka pred Vanocema ;)))) Kotrmelinko myslim na tebe ;))))
3. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@jaka17 ahojky dam vedet jdu tam na 17 hodinu a tesim se...ja se plavani bojim.pac jsem.nachylna na infekce z bazenu a to jsem zavodne plavala
3. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem ti to rikala ;) onni to neredi az kdyztsk podle tech testu na cukrovku ;)
3. led 2014 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No, doufám,že si ji tim nemůžu způsobit...mám přijít zase 15.1. s výsledkama z ultrazvuku...a pokaždý chodit s močí....v čem to mám nosit...V nějaký malý lékovce?
3. led 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak vidíš, já dostala k vánocům od dcery knížku o stravě v těhu a tam píšou, že se člověk nemá stresovat, jen třeba nahradit některé potraviny zdravějšíma...třeba místo sušenek chleba s medem nebo ovoce...i sušené...hlavně nejíst instantní a konzervovaná jídla z pytlíku, tam že je chemie víc než živin...no a uzeniny..
3. led 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já bych třeba ráda chodila s tebou, pokud by to šlo, měla bych důvod na pokec a tady nic takového není...
3. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl mě na moč dali jejich zkumavku, ale jinak jsem ji nosila v takový malý skleničce od pečenýho čaje...
3. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Tak já ovoce i zeleniny jím dost,jinak nic špatného nejím kromě sladkého...ale s tím nic neudělám../chleba s medem by mě zabil..pečivo už skoro nejím...dělá se mi po něm zle/....protože jinak bych asi furt blinkala...a prdim na to...co mám kámošky...jedly všechno a maj zdravý děti....holt cukr na nevolnost pomáhá...zkusim se zeptat na homeopatika...ale zas se něčím cpát.... :unamused:
3. led 2014 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hmmm pečený čaj nevedeme... :unamused:
3. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, jasně, hlavní je být v pohodě...naštěstí mě se už blbě skoro nedělá, jen večer jsem nafouklá..a nebo když nepiju...nosím furt s sebou vodu...
3. led 2014 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já vím,že to myslíš dobře..ale sladký nebudu tolik jíst,když mi bude líp...pokud nemusim necpu se tim...až tak...ale každopádně z toho kynu.No, ono bohužel v ovoci je taky mrtě cukru......no začla jsem pít hořkej čaj...protože z těch pití z obchodu už mě bylo zle....Nejhorší je,že jediný co mi pomáhá na nevolnost je jíst..proto tak kynu... :unamused: no ale doufám,že to je poslední týden,kdy mi není dobře...
3. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no mne na kazdy navsteve na moc daji tu nadobku
3. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nebo skleničku od dětské výživy...něco si v krámě kup a pak jim to hlavně nenech v ordinaci...já měla hrozně skladnou skleničku a blbka jsem jí nechala u internistky a ta jí vyhodila...
3. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no jasne budu rada akorat je to v patek od 17-18 tady u nas...tak jestli by to nevadilo.....to budu rada;)
3. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, já mám taky jejich zkumavku...je to i lepší kvůli sterilitě...já zjistila, že si u mého doktora můžu zaplatit nadstandart, tak asi to zaplatíme, jsou tam ultrazvuky navíc a obrázky z každé kontroly i 3D , nahrávka vyšetření a 24 hodin dr. na telefonu..
3. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já právě nevím, jak bych to stíhala, tak až jak budeš spokojená a co mi taky řekne dr., jestli budu smět cvičit...jak na tom budu..ale moc by se mi to líbilo...
3. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já měla pocit, že jsi mluvila o cvičení někde v centru??
3. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek