• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@muddledgirl je to hrozný se v tom vyznat...já mám slíbenej od kámošky starší na zahradu a druhá kamarádka má krásnej po jednom dítěti, ale je červenej...takže uvidíme, co to bude..za mě teda taky tříkolku nee, připadá mi nestabilní, zkoušela jsem jí v obchodě..ale taky to nemusí být u všech...
3. led 2014 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - o zkumavku na moč si řekni třeba v lékárně nebo jestli půjdeš ted nák na odběr krve, někde Ti ji jistě dají...pak nevyzazovat nosí se na každou kontrolu.
Kontrolují bílkoviny, krev a ještě něco ...namáčí tam tyčinku a na ná jsou nějaký 3 proužky.
3. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No,já nevim, my toho asi moc nevyzkoušíme....7.1. nestíhačka...leda,že bych objevila něco v centru HK....no a pak uvidíme....přeci jenom chci dodržovat vycházky... :unamused: No,časem se podíváme do toho obchůdku k nám,ale tam nic moc....je to hrozný se v tom vyznat,když nemáš fakt šajnu...
3. led 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak mám za sebou první konzultaci z Podolí další až 7.2. ...ale musím se tam dostat na registraci ...tak jsem na to zvědá termín mám v pondělí tak už vidím jak to bude hned plný a budu mít smůlu, ale pak mám případně doktorovi zavolat snad to nějak půjde. Když už si mě vzal k sobě do poradny. Jen mě moc nepotěšil, říkl, že mám spíš počítat s císařem....njn, tak když to jinak nepůjde tak to nějak zvládneme no.
3. led 2014 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to srdíčko teprve teď začíná být slyšet, u někoho i tročku dýl...taky záleží kde máš tu placentu položenou, pokud je na přední stěně jde to hůř.

mě dneska dělal ryclý ULZ jen tak je vše ok, srdíčko bije. Fotečka asi až příště...snad.
3. led 2014 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - krása gratuluji.
Většina z nás šla po srdíčku ke svýmu doktorovi, tak klid :slight_smile:
3. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,mě to napadlo říct si v lékárně..na krev nepůjdu,ale v Sanusu půjdu na ten screening,tak si řeknu....no krev zatím mi brát nebudou...u mý doktorky...se docela divim..ale já vydyndám snad výsledky ze Sanusu /jsem zvědavka.../.Myslíš,že mi je okopčej?

Podolí je vyhlášený,viď? Určitě to nějak udělá,když ž si Tě vzal do poradny....a proč budeš mít asi císaře?Já bych asi radši... :wink:
3. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to jsi zase klidnější....no já mám placentu vzadu, ale nechci to hledat nějak dlouho...už věřím, že tam je a v pořádku..snad..zkusím až ten příští týden, jak píšou v návodu..
3. led 2014 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já taky volala doktorovi, co mne operoval a ten řekl, že se mám zkusit zaregistrovat normálně a pokud to nedám, tak mi požádá o vyjímku ...no prostě musíme sedět už před osmou na netu a jakmile se bude dát psát do toho formuláře, co nejrychleji ho odeslat...taky z toho mám hrůzu..
3. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no hele, na kočár asi času dost, třeba se stavíte někde později...
3. led 2014 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, je to složitý,když nemáš auto....bohužel tady je jen jeden obchod .. :unamused:
3. led 2014 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak psát do něj jde už ted jsem si myslela že by si mohl ty udaje zapamatovat ale ono prdlajs ....taky záleží jestli mých 8 hodin na poči je stejných jako u nich.
no jsem na to zvědavá teda ...ale snad to nějak půjde.

@muddledgirl - no to těhu co nedopadlo v roce 2010 ..bylo kvůli špatný placetně byla vrostlá a přes hrdlo ...a že to těhu brzo skončilo ...a že jsem po cisaři, který byl komplikovaný ....tak asi tak nák proto všechno.
3. led 2014 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - klidnější asi jsem ...ale stejně to není furt takový to štěstí, jsem zvědavá jestli to přijde někdy během těhu nebo pak až bude prcek na světě.
3. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já jsem čiči právě nevěděla co se stalo....jen,že to nedopadlo a pak jsi najednou psala,že jsi měla císaře... :unamused: :unamused: :unamused: teď to bude už dobrý,neboj....
3. led 2014 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl koukni tady na koníkovi do vybíráme kočárek..tam je to docela vysvětlený, co máš sledovat a tak...
@muddledgirl - a krev Ti brali teda dneska? je pravda že tentokrát mi sestra taky lahvičku na moc nedala, ale já mám jednu doma už teda nějakou dobu, ale to je asi jedno.
@jaka17 hmmm tak jo...já než ho vyberu víš,tak budu tak v 8.měsíci....já,se někdy umím rozhodnout hned a někdy vůbec, pokud mě ta věc totálně neosloví... :wink:Jsem se zapomněla zeptat o kolik jsme vyrostli /y/ za 4 dny :grinning: :grinning: :grinning: mímo leželo úplně stejně jak minule...jsem myslela,že se třeba nějak pohne...Díky za tip... :wink:
3. led 2014 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - my si teda vybrali tenkrát kočárek na netu ....ale jsou holčiny co jsi ho chtějí zkusit povozit apod...ale to mě nějak bylo jedno ...manžel hledal něco skladnýho a lehkýho a aby to mělo kolečka spíše do terénu. Pak přijel tak jsme ho zkusili složit a dát do auta a pak povozit a je fajn, ale už nevím jak se jmenuje ....je skoro 4roky už u sousedky.
3. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ne ne, krev mi brali 23.12. a screening bude v úterý....tak já jsem byla dnes poprvé u své gyndařky,víš...já fut chodila do Sanusu...kvůli lékům...
3. led 2014 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já tomu věřím, že to bude dobrý, ale to víš asi někde vzadu ten strach trochu je, který nedovoluje uplně se prostě radovat. Ale třeba to ještě přijde :slight_smile:
3. led 2014 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
.@kamisb no, taky bych radši něco lehkýho a skladnýho...sklep je plnej a byt není nafukovací...a raději bych si ho taky zkusila...ale holt to asi risknem bez toho ..uvidíme no...ale aspoň jednu věc bych už chtěla mít vybranou... :grinning: :grinning: :grinning: nemusim kupovat,ale tak v 8. měsíci bych chtěla mít jasno, co koupím...
3. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mě právě při první návštěvě u mý gyndařky krev brali, na protilátky kvůli krvy a pohl.nemoci apod ....oni to teda normálně před IVF berou v CARu, ale oni prostě chtěli svoje, píše se to do průkazky.
3. led 2014 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No,to plně chápu....mně tam dneska tak bodlo..že jsem nechápala...tak jsem se taky trochu lekla...ale pak jsem si říkala,že to je určitě normální... :wink: Já za sebou nic takového nemám....ale nejklidnější člověk bude, až porodí zdravé miminko,tak to je... :wink:
3. led 2014 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha, no to mi brali,ale to už je rok...v CARU mi říkali, že to stačí jednou za dva roky....a ptala jsem se dnes sestry na gyndě,jestli mi budou příště taky brát krev a říkala,že zatím ne.... :astonished: Tak jsem se docela divila....Já jim řeknu,ať mi daj nějaký výsledky pro doktorku... :grinning: :grinning: :grinning: Śkoda,že tam nebude můj doktor ...béééé
3. led 2014 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl jo, já se uklidním asi nejspíš taky až s mimčem u sebe...ale musíme to nějak přečkat...jsem už úplně unuděná, nejradši bych šla do práce, ale mudr. mne pochopitelně nepustí...je to risk, hlavně kvůli nákaze od dětí...
3. led 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hi,tak to já ani náhodou....pomalinku vygruntuju,dám do pořádku všechny věci...udělám místo pro mimíska aspoň někde a začnu šprtat anglinu a číst...mám tu 1000 knížek po taťkovi.....Máš pejsky a děti,ne??Můžete jít na kafíčko a tak...a s pejskama můžeš chodit na procházky....a je čas vůbec na koníčky,když člověku tedy není zle celý den...ještě se namakáš kočko...já teda tak do 70-75 počítám...
3. led 2014 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 moc gratuluji
3. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ty děláš ve školce nebo ve škole? :astonished:
3. led 2014 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Tak jak číčo, dobrý ne?
3. led 2014 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl byl videt gestacni vacek a v nem i zloutkovy vacek a v nem ebryonalni struktura ale zatim nemame videt srdecni akci,jinak zatim odpovidame velikostne.. a jsem 6+0
3. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek