• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@muddledgirl v domě dětí, učím výtvarku ...a pochopitelně se zabavím, ale nejsem tip na to být doma bez lidí...bude to zas ok, díky za povzbuzení...
@petulak1988 tak cooo, Peti??
3. led 2014 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neboj, všecko bude, je brzo..a kdy jdeš příště..??
3. led 2014 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 pristi tyden ve ctvrtek :slight_smile:
3. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no vidíš, to je super....každý mimi roste jinak... :wink:
3. led 2014 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj verim ze srdicko pristi tyden bude..
3. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo čiči, to já taky ne....já jsem totální živel.....ale zvykla jsem si.......No,to není dobrej nápad, děti jsou furt nemocný a třeba pátá nemoc,žádná sranda....Ty jo,já neumim namalovat ani psal... :grinning:
@petulak1988 jj, určitě.... :wink:
@muddledgirl moc tomu verim rikal ze jinak vse v poradku zadny hematom ani nic podobneho co by nasvedcovalo potratu tak uz pry chybi k tomu aby mi rekl ze tehu je prosperujici to srdicko
3. led 2014 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Já ani nevim,kolik měřilo v tý době...jsem se neptala...byla jsem ráda,že tam je... :grinning: Každý má to srdíčko jindy....tak zase za týden? :wink:
3. led 2014 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ono se objeví co by dup neboj, kor jestli odpovídáš tak je vše v pořádku..a za týden bude jistě i to srdíčko neboj.
3. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem byla na ty gravid joze a super sice pro nekoho bez kondice jako ja ttosku narocny takze opatrne ale citim se skvele !!!!!
3. led 2014 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj za tyden.. byla jsem tak zblbla ze jsem si nerekla o recepty a kdyz uz jsme byli skoro doma tak jsme to otocili a jeli zpatky :slight_smile:
3. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ono zalezi jakej mas typ angelsounds jak je mimi ulozeny a tsk....treba ted je to slyset uz super
3. led 2014 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 koukam ze my ty doktory mame ve stejne dny :grinning:
3. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no bomba.... já taky nemám vůbec žádnou kondici.....odkdy se může myslíte chodit na těhu cvičení?
3. led 2014 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 No,jo to chápu....já vždycky na něco zapomenu.... :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2014 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl u ty jogy pro tehu od ukonceneho 12 tt, ale ja se ptala doktora jestli muzu tak mi to I doporucil...radsi se fakt zeptej nejdriv.ted planuju preci jen zkusit I ten bazen.tady jw jeden jen pro tehule a makt deticky
3. led 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale je mi ted bajecne hlavne je to dobey I pro hlavu
3. led 2014 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já bych se určitě zeptala nejdřív...to víš...tady co vím je jen těhu cvičení a to nevím jestli je takhle brzo a to plavání tu je taky...ale nemám plavky pro těhu...mám plavky,které jsem měla před skoro 20-i kily...zní to hrozně.... :grinning: No,to já bych potřebovala provětrat tu hlavinku... :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2014 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ty plavky tsky musim poresit :slight_smile:)))))
3. led 2014 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,tak já budu koukat i po plavkách ... :grinning:
3. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no už hledám hroší plavky :slight_smile:
3. led 2014 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: no,jak najít aby sedly,že?Copak já vím,kolik ještě narostu???Chi chi...Teď se ještě tlemim,ale za chvíli se nevejdu do dveří... :wink:
3. led 2014 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to mě taky....a červenou nemusím...necítím se v ní... :wink:
3. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Ale Tobě,jako tmavovlásce by určitě slušela....mně stačí,že budu mít zas za pár dní červenou hlavu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice si dělaj asi srandu, většina plavek do 42... :astonished:
3. led 2014 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky jsem si říkala......
3. led 2014 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bříško mi dneska teda začíná zdatně pobolívat, tak snad je to znak toho, že vajucha udatně rostou :grinning: Jinak naše píchání injekcí (moje hormony a manželův inzulin) maji pozitivní vliv na mladýho, dneska měl poslední hexu a neuronil ani slzu, ještě se díval jak mu to píchaji :grinning: :grinning: :grinning: Vysvětlili sme pani doktorce, že vidí, že mi u toho taky nepláčeme :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ikdyž dnes mě teda prdka chvíli pěkně štípala
3. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek