• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@jaka17 aha...diky. a proc jsi tam nakonec nesla?
3. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no my jsme tam z prostředí neměli dobrý pocit...strašně hogo fogo a hlavně jsme tehdy ještě asi nevěděli, co přesně chceme a jestli vůbec jsme připravení do IVF jít...a v CUBE to na nás vyvalili hodně otevřeně a že to jinak nepůjde a bude to drahý... trochu mi přišlo, že jsme jim připadali neperspektivní, tak nás chtěli odradit...kromě nás samí cizinci a s námi se bavili na půl huby...ale všecko je to o pocitu..tedˇsi myslím, že jsou to super odborníci a řekli nám prostě na tvrdo pravdu...
4. led 2014 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak přeju, at´vajucha rostou...to má mladej dobrý vzory..třeba z něj bude pan doktor..
4. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opiceTak to je super zpráva a kde to přesně cvičíte??a mají tam místo??plavky zkus u Vietnamců, já mám od nich tankiny, takový pro hrocha a super...měli i hoodně veliký..
4. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No,to je fakt....tam možná nějaký budou... :wink:
4. led 2014 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 teda to čumim jak se ti nelíbilo v Cube....já už bych jinam nešla.....mají to tam uxusně vybavené to ano, ale to není od věci..přístup jse tam měla ždy skvělý a fakt řešili mě konkrétně ne jako v Iscare a navíc mě to vyšlo i o 15 tisíc levněji než v Iscare na běžícím páse....a i to jak mohl být můj muž při Et na sále to jsem si v Iscare mohla nechat jen zdát....a ti cizinci to je jasný..ono totiž Cube spolupracuje s Velikánskou klinikou v Dublinu a tak sem chodí hodně hlavně Anglánů....mimochodemm kdy jsem bya v Iscare tak tam byli samí rusáci a němci:slight_smile:)..Je mi líto, že to tam na tebe nepůsobilo dobře:slight_smile:
4. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 www.yoga-art.cz a místo tam je, když si ho tam zarezervuješ přes jejich rezervační systém online včas:slight_smile:
¨
4. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no jenže ty jsi tak dvakrát ´poloviční než já :grinning: :grinning: takže tvoje plavky pro hrocha budou pro mě plavky normální :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo...partner při ET,tak to je hezký... :wink:
4. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já jsem tak včera šla kolem toho sekáče co máme vedle baráku a tak mi to nedalo a přikoupila jsem pár věciček, takovou radost mi to udělalo:slight_smile:)))takový roztomilý věcičky, že jsem Martinovi říkala, když přišel z práce domů, že on proti tou miminku bude strašně obrovskej tak,aby ho nerozmačkal..něco jako Kyklop :grinning: :grinning: on je to kus chlapa a ty pididupačky ...on to iminko bude mít do jedné ruky(teda pokud nebude takový jako Kuba :grinning: :grinning:
4. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no bylo to super, seděl vedle mě, drželi jsme se za ruku a koukali na miminka na monitoru, pak mi je tam dali, to jedno jak zůstalo v tom katetru tak znova:slight_smile:) a pak nás tam nechali asi 30-40 minut na tom sále spolu - já ležela a manžel seděl a samozřejmě okukoval všechno kolem páč je zvědavej a všetečnej, zase na druhou stranu kdy má šanci něco takovýho vidět, že:slight_smile:
4. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jééé, to je dobře,že už nakupuješ...to já se pak do toho taky pustim....ale jedině asi přes net.... :grinning: :grinning: :grinning: No, ten můj je taky takový méďa.. :wink:No,tak to je bomba, že jste to viděli na monitoru,to já nikdy...,,,to muselo bejt moc fajn..... :wink:
4. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já taky asi na netu většinu, ale tady ten obchudek vedle je super maj tam nový věci i věci ze sekáče z Anglie a ty malý miminkovský jsou vlastně nenošený:slight_smile:))
No můj není ani tak jako méďa on je takovej velikej motorkář, neni to ten medvídkovskej typ, vousatej, vlasatej(no i když už má kolečko a nechce to přiznat tak nosí šátky:slight_smile:))))))))))) :grinning: :grinning: :grinning: ale je takovej celkově velikej:slight_smile:)má i veliký ruce tak si fakt říkám, že to mimčo se mu vejde do jedný ruky pokud teda bude normální velikosti:slight_smile:)))))))))))))))))) hele včera jsem brouzdala po fleru a maj ta boží triko..počkej najdu to a dám ti sem odkaz :wink:
4. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice my tady už máme jen ty dva...a tam nic moc není... :unamused: No, bude to sranda, až sem pak dáme fotky s tatínkama...teď mě teda vytočil...včera vytíral..ani nebudu říkat po jaký době....a abych všechno předělávala....no děs... :unamused: Mrknu hned teď...díky....Mně se líbí trička s ťapinkama... :grinning:
4. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl
holky, to nejni zas takovej zazrak s tou pritomnosti na sale - muj pritel byl taky u transferu embryii a to jsem u statniho caru. taky jsme to vsechno sledovali na monitoru, pomalu a v klidu nam to ukazovali a rikali kde je co a stejne je to k prdu, kdyz se to pak nepovede:slight_smile: esli mi rozumite...hogofogo nebo ne. dulezitej je vysledek:slight_smile:
4. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem dostala jedno vtipný s krátkym ruávem a dvě tílka vtipný:slight_smile:)) v létě stejně budu nosit asi sukni dlouhou a k to mu tílko nebo jako myslim až bude teplo:slight_smile:))to jo fotky s tatínkama beru:slight_smile:))
4. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no vidíš tak já byla celý ty roky v iscare a tam se mi o přítomnosti muže u ET mohlo zdát, přišla jsem si jako na páse prostě, takže pro mě i pro manžela to bylo dost příjemný a i pro tu psychiku lepší(můj názor) navíc jsem se tam pak chechtali jako blbí.......já neříkám že je hogo fogo důležitý jen že to neni nic co by mě odradilo..a výsledky ..no co na to mám říct, mysli, že zrovna já jsem příklad a petula taky:slight_smile: a pak ještě holky na emiminu:slight_smile:
4. led 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No, pro mě jo...já netušila, že u toho někde může bejt chlap a ani na monitoru jsem nic neviděla...ani ho nemapuju nějak, i když tam určitě byl....výsledek je důležitej to jo...ale jak víš...snad nikomu se tady nevedlo hned čiči.....a Ty máš podle mne velké předpoklady,že to bude dobré....Jsi už rozhodnuta o IVF nebo ne?Já bych do toho být Tebou šla, než se trápit IUI...ale každá jsme jiná....já vím...muck....posílám pozitivní energii... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 diky za uprimnej postreh. jsem zvedava, porad se nemuzu rozhodnout, zda mam zmenit car - rikam si, ze kazdej pokus bych mela absolvovat jinde, kdyz u apo udelaji druhej pokus stejnym zpusobem...jeste jsem v cube nebyla, tak nevim, ale uz predem me desi ta vzdalenost a taky ty ceny, co si budeme povidat. ale na druhou stranu ty jejich vysledky jsou opravdu carovny, tak jako esli davat kazdej pokus 12 tisic u apo (jenze v tom jsem platila jen ICSI, zamrazeni a rozmrazeni na ket, AH a PK se neplati) nebo ted 34 za uplne vsechno a budeme cekat miminko, tak to radsi zustanu u 34:slight_smile:
4. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 a ty máš za sebou jen jedno IVF nebo víc?? Už v tobě mám pěknej bordel :grinning:
4. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele já yslim, že konzultací nic neztratíš...bud se rozhodneš a pujdeš tam potom anebo už se tam nevrátíš... ..teba zkusíš nativ?
4. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo, mě se takový trička líběj...no vůbec nevim, co budu nosit v létě....asi nejlépe nějaký šaty,jestli tak obr seženu... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
4. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a v jakym caru jsi nakonec skoncila?
4. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mam za sebou jedno IVF, ET dvou dvoudennich a pak KET blastocysty. jo to vis ze jo, proto tam jdu, chci si udelat vlastni nazor, vo tom zadna:slight_smile:
4. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to Apolinář nebo co to je,je teda levnej to čučim.... :wink:
4. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Každého názor...já si zvykla na doktora a nakonec i na všechny sestry a byla jsem ráda, že mě tam už všichni znají a dokonce si mě i dost sestry pamatovaly...A na druhé IVF jsem šla taky tam....Zadařilo se na 4.transfer...Někomu můj doktor nesedí....ale já se ho na vše zeptala a jsem i s ním domluvená, kdyby cokoli,takže můžu brnknout,což jsem moc ráda...Jinak mě řikal,že mě v nemocnici držely kvůli prachům/no,neřekl to tak,ale naznačill.../ a já si to myslím taky...když už od ledna nejsou poplatky....masakr....
4. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No,ale Ty jsi v Pha asi,že? A tam máš výběr...tak tam bych možná zkusila jiný CAR..mně se už dál jezdit nechtělo než vlakem těch 72 km.... :wink:
4. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no joooo tak to jsi na začátku tak to je veliká šance...to já jsem pak získala dojem, že máš za sebou třeba 4-5 IVF...určo to promysli.....uvidíš, hlavně aby se zadařilo:slight_smile:)) jaka je v Iscare :wink:
4. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to si děáš srandu kvůli prachům???jeslti jo tak je to teda hodně hustý:/
4. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek