• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
autor
@muddledgirl seženeš já si ted zrovna objednala z fleru šaty:slight_smile:
4. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Klíddd matko...jen jsem napsala,že to čumim,že se neplatí KET ...a taky to,že jsem se svým doktorem spokojena a já si teda před IVF nezjišťovala ceny jinde,šla jsem tam kde to mám nejblíž..
4. led 2014 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Promiň,jsem Tě blbě pochopila...nezlob se,to asi ty hormony,že :grinning: :grinning: :grinning: Už chápu...no neřekl
to přímo..ale řekl to podobně...
4. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jo..?Když já vůbec nevím,jaké mám teď číslo...moooccc velkéééé :grinning: :grinning: :grinning: A nevím kolik přiberu,když už teď mám 7 kg nahoře...
4. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já vůbec nepochopila co jsi ted psala - já to myslela na tu nemocnici :grinning: :grinning: že tě tam drželi kvůli prachům :grinning: :grinning:
4. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No a já myslela,že myslíš, že navádím Sas,aby tam zůstala,když je to levnější... :grinning: :grinning: :grinning: Uškrť mě,až se uvidíme... :sunglasses: No, pak doktor ukázal rukou, že pro penízky....a něco na tom asi bude.... :wink:
4. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já třeba předtím měla tak asi 42? Při 76 kg...no a teď už mám 83 :unamused:
4. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja teda u apo za prvni pokus platila 22tisic...protoze bylo hodne vajicek tak tam se plati za icsi cim vic vajuch tim vic a stejne z toho zbyly pouze 3 a nic z toho.. kdyz jsme t spocitali tak u APO jsme se vsim vsudy nechali 50tisic a vysledek?? NIC tak to jsem radsi tady dala tech 34 a hele vysledek je v brisku a ma 12 sourozenecku v mrazacku :slight_smile: tesim se na pristi tyden na srdicko
4. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: chjooo no jo to ty hormony:slight_smile:) hele Sas se rozhodne podle sebe, je dospělá, já se musela taky rozhodnout sama, my jí tu můžeme dát akorát informace a zkusšenosti :grinning: :grinning: :grinning:
hele velikostí se netrap...zhubneme po porodu....mě ti bolej všechny svaly po tý joze včerejší to by jeden neřekl :grinning: chjoo no nic jdu vytírat..kuchyn je zadělaná jako prase
4. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 v noci se mi o tobě zdálo:slight_smile: že budeš mít kluka
4. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice fakt?? :grinning: tak to abych pomalu vymyslela jmeno protoze u kluka vuuuuuubec nevime :grinning: ja uz si tak moc preji videt srdicko... kazdy den koukam jak roste :grinning: dnes jsem se dala do uceni v pondeli mam dve zkousky.. :-/ vubec mi to neleze do hlavy
4. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je stejně zvláštní,že zbyly jen 3....no,někde je mrazí dýl,někde dřív....no já 22 sourozenečků...to abysme šly na trh je prodávat... :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2014 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: Jsem trdlo...vztahovačná to já jsem ....někdy..často..nevim.....já vytřela koupelku a chodbu a pak se uvidí...ten můj nekoupil sýr k obědu,místo toho sušenky,já ho zabiju...No.já kvůli těm plavkám...mně se líbí ty černý obyč nebo fialový z netu...ale nevěděla bych jaký číslo mám objednat....
4. led 2014 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl to teda.. u me jedno rychle treti den zavedli ikdyz jsem mela uz hodne vody v brise a pak jsem skoncila na jipce s hyperstimulakem a i ten treti den obe co zbyly zamrazili no a rozmrazilo se jen jedno druhe bylo spatne takze si myslim ze tam jsem mela vzdy vsechna embrya spatna
4. led 2014 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hihi,tak to jsem zvědavá..jestli to vyjde...mně se zdálo,že budu mít holku...no ošklivá jsem na to teď dost.....beďary přibývaj...i přes denní péči.. :unamused: Když s tím půjdu do lékárny,tak zas budou čumět...jako když jsem jim řekla,že blinkám od 12tt :grinning:
4. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a teď jsi měla tedy jinou stimulaci? :wink:
4. led 2014 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a v jakym caru jsi teda zustala? jojo, mam na vyber, je jich tady az moc na ten vyber:slight_smile:
4. led 2014 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neber to osobně...s tím CUBE...jednak to bylo před cca 2 ma lety, nebyli jsme manželé a nic o asistované reprodukci nevěděli...chtěli jsme spíš zjistit, jestli je vůbec reálné v mém věku otěhotnět a jak, mysleli jsme , že to třeba s hormony ještě půjde normálně, já měla obě děti na první šup :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky manžel nevěděl, jestli je ještě plodný a oni nám řekli, že vlastně bez IVF ne..no a to ti nepřidá,,no a tak jsme rok přemýšleli a pak už nám bylo blbý tam jít, no a v JSCARE se to podle mne teď dost zlepšilo...
4. led 2014 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jsem ted taky hormonama na hlavu nic si z toho nedělej :grinning: :grinning:
@sasanka033 V hradeckým Sanusu.... :wink: byl nejblíž...
@sasanka033 spousta lidí na něj nadává...no sestry na sále mě sraly...vůbec mě neuklidnily.....jedna byla aspoň hodná,ale ty dvě moc milý nebyly...já vždy brečim po narkoze... a mám kapačky a vylítne mi někdy tlak...a vypadá to,že je děsně obtěžuju,když ten tlak musí psát.... :wink:
4. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsi mě uklidnila,že v tom nejsem sama...no ....celý týden studuju co mi smrdí v kuchyni a on to je odpad...jdu ho vyčistit.... :grinning:
4. led 2014 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 mno já to neberu osobně, jen mě to překvapilo,ale dle mýho se to v Iscare právě o dost zhoršilo, proto jsem odtamtud po té březnové IVF utekla. Dřív právě bývaval Iscare víc osobní ...ještě když byl v Houbětíně a pak i chvilku co se přestěhoval do LH...ted odtamtud hodně holek utíká co tak pozoruju na emiminu...ale nevím, mě už to trápit stejně nebude:slight_smile:) páč nikdy na žádný IVF už nepůjdu :slight_smile:
4. led 2014 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já zase už týden cítím v kuchyni jako když se něco pálí....ale nevím co všechno je vypnutý tak se bojím,aby to nebyla elektrika ve zdi ,....
4. led 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíššš,to snad ne....no já cítím spáleninu,kdykoliv zapnem sporák.... :unamused: bleee
4. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uplne jinou ,jine leky jiny postup,vse bylo jine
4. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no,tak to pak je jasný... :wink: já měla pokaždé stejné léky...stejný postup....
4. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj jsem moc stastna,ted jeste to srdicko... snad jsme jen pomalejsi..
4. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 každý ho má jindy, já 5+4...ale každý říká,že je to dost brzo....někdo ho má až v 8tt,neboooj kočččí....já jeden týden měla strach...mimi jeden týden vyrostlo o cm a něco a další týden jen o 4 mm...tak jsem se ptala doktora,jestli je vše o.k....a on,že jo....že to nemám řešit....že se to špatně měří,když je mimi malé.... :wink:
4. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ja byla 6+0.. tak rikal ze uz by melo byt videt ale ze u kazde je to jine tak at jsem ted v klidu a uzivam si tehotenstvi.. a pristi tyden se uvidi
4. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek