• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@petulak1988 6+0 ještě být vidět nemusí...neboooj....a kdy jdeš zase?Já v úterý na screening a pomalu počítám hodiny.... :grinning:
4. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja jdu ve ctvrtek to budu 6+6 take uz pocitam snad i minuty :slight_smile: drzim moc pesticky..ale urcite bude vse v poradku
4. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Taky Ti moc držím pěstičky...jjj musí... :wink:
4. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj bude.. :slight_smile: ja uz si moc preji az je ctvrtek to budu mit i po 4zkouskach.. :grinning:
4. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988jo jo.....to já taky......ať to máme za sebou.... no a z čeho máš ještě dělat ty zkoušky..?/chudáku/ :unamused:
4. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl fyzika, zdravotni nauka, rustina,aglictina , chemie, dejepis,cestina, biologie............. des no
4. led 2014 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 my meli srdíčko v 6+3 t tak se neboj, určo tam bude
4. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj bude.. je to muj silak a bojovnicek.. na me byl prave Budka takovej moc hrrrr... ve ctvrtek uz bych snad mela jit k Visnicce.. :slight_smile: ja z neho byla tak paf ze jsem zapomela i ten recept.. :grinning:
4. led 2014 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice treba jste ho meli i v 6+0 akorat jsi sla na UZ az 6+3 ,ale tak myslim ze nekdo ho ma az v 7tt a predtim ne tak se snazim byt v klidecku.. a uvidime.. musim verit ze vse bude tak jak ma
4. led 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Akorat mi i Budka rikal ze nejstresujici je chodit na hcg co dva dny a delat testy atd... ze z Uz to poznaji za tyden jak na tom jsme a krev rikal ze mi brat nebude.. ze bych se akorat nervovala...mam chodit na prochazky a vylety a ve ctvrtek prijit :grinning: tak ja bych ani z hcg nic nepoznala naposledy jsem byla 9den po ,tak to ted bude urco vyssi...
4. led 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 hele píšeme ti to tady všechny na koníkovi, všechny holky na miminu tak už to ber jako hotovou věc..někdo ho má až v 8tt četla jsi o bery??co by měla říkat ta holka chuděra :/
4. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
já zse tajně doufám, že by se nám mohlo ukázat jeslti to je pindourek nebo pipinka...ono jsem koukala a těch neutrálních věcí zase tak moc není:slight_smile:
4. led 2014 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pisu si s ni na emiminu soukrome zpravy.. ja si jen u ni myslim ze na pohotovosti maji spatny UZ..
4. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ruština, Ty voe ..tu jsem už neměla....zdravotní nauka na gymplu?To jsou mi věci...no vůbec samý krásný věci...tak držim pěsti... :wink:
4. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeee a reknes nam to tady az vykoukas pindika nebo pipinku?? :grinning:
4. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já jsem jí to psala celou dobu at se vyprdne na pohotovost, myslimm, že to bude dobrý
4. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl moc dekuji.. :grinning: snad to na 4dam..vzdy jsem mela nejhur dvojku a minule jen jednu ale ted to nedam vubec mi to neleze do hlavy a bude to mazec zase se ode me ocekava nejhuuuur za 3 a to ted nehrozi
4. led 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak to je jasný, že řeknu, jelsti se nám někdy ukáže . i když včera zrovna paní z toho sekáče vedle povídala, že její sestře říkali celou dobu, že je to holčička, nakoupili všechno růžový a jaké překvapení to bylo,když porodila chlapečka :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 to dáš, hele oni i ty dálkaře nechávají to udělat a většinou jsou k nim schovívavý, tak se neboj a šprtáš takže coale řeknu ti, že jako normál denní gympl bych teda dělat fakt nechtěla, už si to neumim představit chodit na střední :grinning: :grinning: to ted zažoiju u toho puboše
4. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice take si myslim ze to bude dobre... :slight_smile: jeeee tak to muselo byt teda prekvapeni :grinning: no neudelas nic no :grinning:
@janice_opice no,to já bych taky chtěla......ale ještě brzo,co? Já bych už chtěla vědět,jak mám prckoj říkat....ve 13tt cca prý mimi slyší jakoby zvuky tím,že se třese bříško /no tak nějak..nevim přesně.../,tak jsem se včera nudila a dělala pánáčka,který chodil po bříšku... :wink: a mluvila jsem na něj... :grinning: mi hrabe...no... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice no jestli jsou schovivavy to nevim dost ucitelu to tak zere a chteli po nas uplne to same co na dennim.. malokdo tam nema 4 a nekdo i jen tak tak.. no uvidime..
4. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no někomu to řeknou už právě při screeningu:-ú takže proooč neeee..... já to u Kubíka věděla strašně brzo furt toho pindíka vyvaloval přes celej monitor rozcapenej:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a to mu zůstalo do dneška furt tady lítá s holym pidníkem :grinning: :grinning: :grinning:
Hele já si s mrnetem taky povídám a nejlepší je manžel, ten se mi vždycky vrhne na břicho a je jak pominutej hladí mě, cvrnká a huláká haloooo miminkooo tak jak se dneska máááššš tady tatínek :grinning: :grinning: :grinning: jsem mu říkala, že teda to miminko pěkně vidí k jakejm cvokům se narodí:slight_smile:)))
4. led 2014 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 no však se šprtáš a jde ti to tak se neboj, zmákneš i to a budeš oslavovat srdíčko a zkoušky:slight_smile:)))
4. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988
@muddledgirl holky já si do včera myslela, že budeme mít holčičku, byla jsem o tom přesvědčená,ale včera ráno jsem se vzbudila a mám pocit, že to bude kluk a nevim proč....
4. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj tak na 4 urcite .. :grinning:
4. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mno myslím že nejhůůůř na 3 a to si myslim, že budeš mít tak za 1-2
4. led 2014 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mně přijde, že ty si holka vůbec nevěříš čéče..to bys měla ..a navíc o známky ani tak nejde, důležitý je, že uděláš maturitu a hotovo
4. led 2014 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@sasanka033 Mně se v Cube taky nelíbilo, ale když tu vidím ty zázraky, tak si říkám jestli to přeci jen neskousnout a nejít tam.....
4. led 2014 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen fakt jo? a kdy jsi tam byla a proc se ti to nelibilo? a co ti rekli? ceny, co s tebou resili...diky:slight_smile:
ja bych nejradsi do toho gennetu na letny no, ale zatim jsem se neprobojovala na nakej rozumnej termin, chci primo k langerovy.
4. led 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek