• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice no,tak uvidíme...ale jestli bude už potřetí ležet ve stejný poloze,tak si tipnu,že to bude lenoch po příteli.... :grinning: :grinning: :grinning: On není lenoch...ale je pomalejší než já....No,bůhví co si říkaj ty naše míma....v bříškách,to je fakt....no,já si zas furt myslela,že kluk..ale po tom snu si myslim,že to bude holka...tak jsem zvědavka.. :wink:
4. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no verim si malo to je fakt :grinning: jj hlavni je matura ale pokud budu prolezat na 4 tak mi toho v hlave moc nezustane :-/
4. led 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 já maturu udělala s odřenejma ušima a snad nikdo po mně nechtěl maturitní vysvědčení... :unamused:
4. led 2014 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 hele holkam se v Cube nelibilo ;)
4. led 2014 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak to furt neni o znamkach...muzes mit nasprtano a bude ti to k nicemu...takovou jsem mela kamaradku..sprtsla a sprtala ale chybel ji selskej rozum a vseobecnej prehled a to ve skole nenazenes...
4. led 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 to uz je lepsi se pak vrhnout na nejakou skolu kde se budes rozvijet a ktera ti neco da;) a pro tu je matura dulezitej odrazovej mustek ;)
4. led 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak to jsem taky zvedava a vim jak myslus, ze je po pritelovi..u nas je to taky tak.ja jsem akcni a zrychlena a Martin spis flegmous ... :grinning:
4. led 2014 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jinak v pondeli jdu na registraci do porodnice tak to jsem fakt zvedava jak to bude vypadat :slight_smile:
4. led 2014 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 Ahoooj Martiiii tak coooo?? Jakej byl Silvestrik a jak yo s tebou vypada?@pavlina1976 Pavliii a co ty?????
4. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,já čekala,že to mímo třeba zamává nebo si bude cucet palec /po2./,ale nic... :astonished:
Doufám,že mimo bude nějaká kombinace obou povah...protože mít takový dva...nevim nevim...jestli bych nepřišla o zdravej rozum..... :unamused:
4. led 2014 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak asi chodíte na kontroly když spinká.

My se většinou docela vrtíme, ale nijak moc extra.
4. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele tak to si nevybereš...manža je flegmouš a synátor hyperaktiv po mně , ale ve svý podstatě jsou to přece jen chlapi ne?? To je diagnoza sama o sobě:slight_smile:) mimoni :slight_smile:)a můžu ti říct, že občas jsem zralá taky na blázinec :grinning: :grinning:
4. led 2014 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jdeš teda docela pozdě, já se musím registrovat v pondělí. pak je možnost +/- 7 dní, ale jsem zvědavá jestli se tam vubec nacpu. Jsem zvědavá jestli mě tam pak eventuelně doktor nějak dostane.
4. led 2014 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 langerová je super, chodím k ní. V cube jsme byli v létě, po nevydařeném 2. IVF, chtěla jsem takovou tu první konzultaci, s tím, že vážím, jestli k nim přejdu z gennetu. Byli jsme u Višňové, během naší návštěvy dvakrát zvedla telefon, kdy se prvně vybavovala s pacientkou a po druhý s dcerou řešila vysvědčení,tak nějak jsem měla pocit, že jí zdržujeme, protože není jasné, že z nás něco kápne.....chtěla jsem vědět na jaká další vyšetření by nás poslala, protože s mojí dr jsme byly domluvené, že uděláme znovu imuno, a to zase v jiný laboratoři, že půjdu na laparo, hystero a že příště zvolíme jiný protokol, jiný léky......v cube mi řekli, že další vyšetření nejsou třeba, že stačí ta první imuno, že laparo hystero je zbytečná a že mám být v pohodě a jet na dovolenou.......což mi teda přišlo trochu málo. Takže mě prostě nepřesvědčili o tom, že by pro mě udělali víc než langerová.
4. led 2014 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tady je registrace mozna nejdrive od 14 +0 a jsou tam po-st v urcity hodiny a na to padly svatky a mezi svatkama tam nebyli...
4. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen no vidis a mne zase penize naopak usetrili, kdyz moje vajwcniky stavkovaly..ale tak.hlavne ze je clovek spokojenej tam kde je a ja jsem stastna za vysledek...
4. led 2014 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jako v podolí je taky registrace nejdřív od 14tt+0, ale většinou pokud se ten den nepovede, tak později jsi bez šance :(
tak jsem na to zvědavá
4. led 2014 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to ja taky teda jenze pres svatky tam proste nebyli....uvidime...kdyztak zkusim doktora anebo budu rodit jinde...
4. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 peto a v ty cene co jsi platila jsi pocitala I leky?
4. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak zase když si Tě vzal doktor k sobě tak snad Tě tam dostane.
4. led 2014 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já právě hrozně bojuju s tím, jestli zůstat nebo odejít,když tady vidím, ty vaše úspěchy......
4. led 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ne primo muj gyndar ale jeho kamarad kterej mu rodil obe vnoucata tak snad joo
4. led 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen to jo no jsou fakt kouzelnici...u Visni me to chovani prekvapilo..mne prave jak jsem nereagovala na tu stimulku ..proste uz mam ty vajecniky vyzdimany tak mi rekla, ze mi nabizi, ze mi to budou pocitat jako nativ coz bylo super , odhalili mi tu stitnou a pak jsme se domluvily na te biopsii...taky v laborce tam maji schopne doktory hlavne ;) tak uvidis...je fakt ze az na male vyjimky jsou vsechny holciny co tam presly tehule....jen pokud se tam necitis tak nevim no...no uvidis...preju ti, aby tve rozhodnuti bylo spravne a prineslo miminko co nejdrive :slight_smile:
4. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: aha....to mě nenapadlo... :wink:
4. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no divim se ..ja to v CUBE mam rada a moc se nam tam s pritelem libi :slight_smile:
4. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj to jsem pocitala se vsim :slight_smile: nepsala jsem do toho akorat lutinus ty 3000 protoze to nemusi sas mit.. muze mit agolutin nebo utros takze jsem to nepsala jinak vsechny ostatni leky tam jsou.. jinak se divim tomu chovani Visni..ja na ni nedam dopustit,me hysterku udelala hned aby zvysila sance atd... no a vysledek mam v brisku a snad pujde vse tak dobre jako doposud :slight_smile:
4. led 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 a na kolik te to vyslo bez leku a co vse tam prosim bylo? Pro kamosku dekuju moc.ja jako samoplatce to mela jiny....
4. led 2014 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice 15 000 zaklad ( ICSI,PK,AH,zmrazeni) , 8500 leky (GONAL,CETROTIDE,ZIBOR,ESTROFEM,DECADEPTYL), 8000 (BALICEK PICSI a IMSI ) to treba sas taky nepotrebuje, 3000 (EMBRYO GLUE) dohromady 34 500 a ja k tomu ten LUTINUS za 3000 ale o ten jsem si rekla ja ten si davat asi nebude... :slight_smile:
4. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice takhle ti to staci?? :slight_smile: toho Gonalu jsem mela 2x 900 a 1x 300jednotek
4. led 2014 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo super a I pregnyl asi co? Takhle ji to poslu..treba bude mit I jiny leky spod.dulezity je ten zaklad tech 15.diikk
4. led 2014 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek