• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@janice_opice ja za pregnyl nic nedoplacela :slight_smile:
4. led 2014 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 no jo vlastne tobe ho jeste hradila pojistovna ;)
4. led 2014 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 peto prosím máš někde ten odkaz na ten kalendář s týdnama?? ten německej, jsem si promázla PC a smazala si ho..díky:-
4. led 2014 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj mimoni,Ty mě zas dnes bavíš... :wink:
4. led 2014 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no,já taky nemám laparo,ani jsem neměla profuk vaječníků....přítel špatné spermio,tak mi řekl,že zbytečné dělat profuk vaječníků..což měl pravdu...a laparo prý většinou dělají při podezření na něco... :wink: Ale chápu,že chceš mít jistotu a mít vše o.k. po tom trápení...
4. led 2014 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no tak to mi je pak jasná ta cena..... :unamused: Vy jste měli ICSI i PICSI? Já myslela,že je jedno nebo druhý... :astonished:Co je IMSI? O embryo glue jsem půřemýšlela...ale pak mě to nikdo nenabízel a vyšlo to i bez něj....tak to mi nejpřijde zas tak drahý na to co všechno máš... :wink:
4. led 2014 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen takze rikas tri pokusy u langerovy a stejne porad nic?:( ja fakt nevim, jak se rozhodnout. vzhledem k tomu, ze se mi nako rozhazely hormony, druhy IVF je asi nevyhnutelny, tak ted bojuju, esli zustat u apo, kde udelaji vsechno stejne, nebo prejit jinam a kdyz, tak kam.
4. led 2014 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no nevím, ale pokud dělají vše stejně tak bych šla fakt jinam nebo si dupla, že chci nějaký jiný postup. O tomhle máš trochu rozhodovat i Ty,mají To dát nějaký možnosti.
Mě langerová zvládla na 2IVF a jeden mrazáček ještě zbyl. Ale je pravda, že asi moc problémů nemám,když jsem jednou otěhotněla přirozeně a jednou po IUI .. sice ani jedno nedopadlo. Ale nejspíš to teď vše vypadá zatím dobře kvůli tomu prednisonu a clexanu. Ale kdo ví, třeba by to klaplo i bez toho.
Já nevím :( a hlavně mi přijde, že Ti to nikdo moc neřekne co nakonec pomůže.
4. led 2014 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - na emiminu jsme si psaly 3 co k ní chodíme nějakou dobu a dvě jsme těhu, jedna bohužel ne, ani po myslím dvou nativech.
4. led 2014 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl IMSI je ze si zvetsi spermii na velikost vajicka jeste lepsim mikroskopem a vidi abnormality jako kulatou hlavicku nebo bublinky v ni a tak.. takze opravdu vyberou jen ty zdrave.. a PICSI ze zjisti zda je spermie zrala... a ICSI to zavedou.. jj delaji to asi pri jednom.. no vysledek zatim vidis
4. led 2014 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj presne to dekuji ;)
4. led 2014 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nojo, ani ona není všemocná, bohužel....ale i přesto k ní mám velkou důvěru a věřím,že to jednou dáme.....i když si trochu hraju s myšlenkou odejít jinam, ale nevím kam.....rozhodnu se za 14 dní po další konzultaci...ty máš všechna vyšetření hotová?
4. led 2014 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Já mám endometriozu, takže mi při laparo odstranovali ložiska :wink:
4. led 2014 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahaaa...tak to jste nenechali náhodě a to je dobře...... :wink:
4. led 2014 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jo,takže ty máš po laparo a chceš znovu...?Tak to chápu,když máš endometriozu.... :wink:
4. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja si toho vsimla az ted promin :frowning2:
4. led 2014 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nn nenechali chteli jsme vse...kvuli tomu ze vzdy u APO byli spatny embryjka a rekli ze uz nam nepomuzou jinak nez darcem spermii.. a tady nam pomohli hned a rekli ze darce urcite potreba neni..bylo jen potreba vytvorit kvalitni vajicka a najit kvalitni spermijky..
4. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl už znovu nechci,byla jsem ted v září, a to by mohlo na nějaký čas vystačit :wink:
4. led 2014 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a jak přišli u apo na to, že špatná embrya jsou kvuli spermiím?
4. led 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky dneska to je nějaký šílený, furt mám hlad :( to abych se odstěhovala do ledničky :grinning:
snídani, polívka, guláš, pak kompot, jogurt, nějaký to cukroví a těd rohlík s lučinou, a už bych klidně zase jedla :(
a asi se mi přestává zvedat ten žaludek, nebo alespoň už ne tak často ;)
4. led 2014 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@meyryen - mě včera doktor v podolí říkal, že teda to odstranění srůstů (laparkou) asi pomohlo ...no asi ale trvalo to teda 1 rok a 4 měsíce.
4. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen vubec nevedeli jak nam odpovedet proc se treti poku prestali ctvrty den vsechny vyvijet,tak placli tohle.. prvni dva pokusy rychle zavedli treti den a treti pokus jsem si rekla o PK chtela jsem vedet zda to zvladnou a ani jedno.. chtela jsem zkusit jiny protokol rekli ze tenhle je dobry,chtela jsem PICSI rekli ze ICSI je to same , ze ICSI staci.... prvni pokus mel 1,5 mil spermii,druhy pres 6mil a ten posledni pokus 13milionu a to mi rekla ze potrebujeme darce a kdyz sjem ji rekla ze proc se delali ty dva kdyz u nejlepsiho spermia potrebujeme darce tak zase neodpovedela..tak jsem odesla...
4. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jasně,chápu....jen jsem se docela divila,že jsi měla hatching i PICSI ....jsem myslela,že se dělá jedno či druhé...ale to není důležité,hlavně,že máš miminko v bříšku... :wink:
4. led 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak jsem Tě asi špatně pochopila :unamused: to neva....nesleduji Tvůj příběh dlouho.... :wink:
4. led 2014 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,já dneska taky lepší..nebliju... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: zatím... :grinning: taky mám furt hlad...rýžové chleby s polevou,zelí, sekaná, chléb, 2 hrušky, pár sušenek a teď budou brambory s tvarohem... :wink:
4. led 2014 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl me AH nedelali to jsem napsala co je v tom balicku aby holky vedeli co uz je v te prvotni cene ... me delali PICSI a IMSI a PK
4. led 2014 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a myslim ze muze byt PICSI to oplodi a hatching se dela pred zavadenim
4. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no to je masakr, ten přístup někde... :wink:
4. led 2014 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj proto jsem odesla... u posledniho pokusu nebyla zadna empatie jen otazka kdy pujdeme do dalsiho pokusu a zase stejnym protokolem i lekama
4. led 2014 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek