IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
meyryen
4. led 2014
@petulak1988 nám právě při prvním vydrželo z 11 oplod. do 5. dne jen jedno, druhý pokus se vubec nepovedl, tam došlo k předčasné ovulaci no a při třetím jsme zaváděli dvě třetí den a zbytek nechali na pk a máme z toho ještě jednoho mrazáčka.....já se sice snažím chybu svést na spermie, ale spermio je vždycky ve všech hodnotách nadstandartní, minule jich bylo 90mio....takže chyba bude asi u vajíček....ještě chci zkusit udělat dna spermií, a pak už mě nic nenapadá....
muddledgirl
4. led 2014
@petulak1988 aha,já myslela,že Ti to dělali všechno, proto jsem z toho byla paf....to já neznám žádný balíčky... 😃 já věřím,že jde AH a PICSI..jen si myslím,že to není všude tak běžné....aby dělali oboje.... 😉
meyryen
4. led 2014
@kamisb já právě srusty ku podivu taky neměla, ale všude ložiska......takže po operaci dr říkal bud otěhotnět nebo nasadit hormony aby se dál netvořila, ale jak to mimčo zařídit,to neřekl :-S
petulak1988
4. led 2014
@meyryen ale jak vidis tak spermijky mame dobre.. aspon tolik aby stacili na oplodneni..mimiska mam v brisku a snad bude i nadale vse v poradku
kamisb
4. led 2014
@meyryen - hm to asi neví.
Od 7.unora k němu budu chodit do poradny, jen se teda musím nějak zaregistrovat 😞 tak jsem na to zvědavá jestli se mi to povede.
kamisb
4. led 2014
@meyryen - no ono je ale taky na uvážení co je horší 😞 oboje se může znovu tvořit, pokud při srůstech nedají ten gel ...a protože jsme nevěděli jak to vevnitř vypadá tak jsme na něm ani nebyli domluvení.
meyryen
4. led 2014
@petulak1988 a stimulovala jsi krátkým protokolem a gonalem? Tonoucí se stébla chytá, tak zjistuji co se dá :-x
meyryen
4. led 2014
@kamisb já ho měla koupený v nemocniční lekárně,ale nakonec ho nepoužili......a k jakému dr chceš chodit?
petulak1988
4. led 2014
@meyryen jo ted ten posledni,plus cetrotide.. a pregnyl jsem mela jen 1500jednotek misto 10 000 kvuli riziku hyperstimulu
kamisb
4. led 2014
@meyryen - ten co nás operoval, myslím, že jsme byly u stejného v tom Podolí 🙂 přeci jen když to vevnitř viděl. A Langerová říkala, že je dobrej.
meyryen
4. led 2014
@kamisb hanáček, tak k tomu bych taky jednou ráda 😃
meyryen
4. led 2014
@petulak1988 tak to jsem měla stejné.....a ještě jsi zminovala nějaký lék na si....za 3000;ten je dobrý na co?nikdy jsem ten název neslyšela.....díky moc za odpovedi....
kamisb
4. led 2014
@meyryen - jj, už jsem s ním domluvená byla jsem tam včera, ale teď je nutná ta registrace ...tak jsem zvědavá jak to dopadne....zatím jsem s ním neřešila, kdyby se mi nepovedlo registrovat přes ten systém co by bylo.
meyryen
4. led 2014
@kamisb a znamená to, že rodit budeš přímo u něj nebo rodí ten, kdo má službu?
kamisb
4. led 2014
@meyryen - no ráda bych u něj, ale myslím, že jistý to není ...prý to je nadstandart...ale tak uvidíme no ...jen říkal, že mám počítat spíš s císařem a ten se plánuje, tak by se třeba dal naplánovat na jeho službu, ale to je ještě tak daleko, to se uvidí časem.
priorita je ted registrace
meyryen
4. led 2014
@kamisb tak to budu držet palce aby ses tam prokousala 😎
kamisb
4. led 2014
@meyryen - dík, no mám pý několik šancí a pak případně budu volat někam ...ale snad to půjde bez toho, ale prý je to dost rychle obsazený.
sasanka033
4. led 2014
@meyryen ja bych rekla, ze docela mam - krome imuna partnera. a potrebovala bych zopakovat PCT, pac nam vysel negativni, ale prej to bylo spatne nacasovany, nemohl byt jeste plodnej hlen, takze v nem zadny spermie nenasli.
janice_opiceautor
4. led 2014
@meyryen petulak myslela Lutinus je to novinka a je to misto utrogestanu anebo agolutinu
janice_opiceautor
4. led 2014
@kamisb jsi mi nasadila s tou registraci brouka.....snad to zmaknu ale jinak to proste neslo....no chyba nebyla na me strane.....
jaka17
5. led 2014
dobré ráno..vy jste toho včera nakecaly...musím dočíst
@janice_opice dívala jsem se na tu jogu a přemýšlím o tom, nechám si to schválit od doktora a asi bych to za těch 14 dní zkusila..je to teda lán světa od nás, ale zase bych si mohla dát s tebou čajík a třeba to spojit s nákupem...uvidíme...
meyryen
5. led 2014
@janice_opice aha, díky moc, vygooglím si 🙂
kamisb
5. led 2014
@janice_opice - tak snad to nebude tak narvaný jako to Podolí a pokud ty registrace v ty jiný dny prostě nešli a ted to bude první den tak to snad bude dobrý, jdi tam raději dřív 🙂

já už ted přemýšlím jak brzo zítra vstát jestli fakt ty formuláře otvírají až v 8h nebo o něco dřív ...apod 😞
meyryen
5. led 2014
@sasanka033 mně vyšetření hlenu ještě nedělali, když jsem byla na imuno tak ještě nebyla ovulace, tak dr říkala, že stačí zatím krev a sperma, že tam kdyby se něco nezdálo, tak ten hlen dovyšetří později a už potom po výsledcích neříkala.......
jaka17
5. led 2014
@kamisb já si to zjištovala a je to prý úderem osmý, musíš už být na té registrační stránce a co nejrychleji odeslat...já se ptala tady na koníkovi holek v diskusi zkušenosti s ˇUPMD..jo a budu chodittaky k Hanáčkovi, ten mne operoval..
kamisb
5. led 2014
@jaka17 - njn, prý to je machr 🙂

ted jde o to v kolik mají 8h v podolí a jak jsem si to nastavila na notasi 😞
stránku mám uloženou v záložkách a vyplním si ji před 8hodinou a pak to hodl nějak odešlu no...ale vítr mám stejně 😞
kamisb
5. led 2014
@jaka17 - jsem doufala, že ten formulář zůstane i vyplněný, ale to ne 😞
kamisb
5. led 2014
@jaka17 - tak to se tam asi občas potkáme třeba, záleží jak často nás bude chtít vidět ....má poradnu pátky mezi 8-10h, to bude příšerný vstávání mám tam být už v půl 8 ...to bude od nás teda síla ....a ani nevím jestli mám brát manžela vždycky sebou nebo jen občas.
janice_opiceautor
5. led 2014
@kamisb mne to prijde jak za komancu s tim registrovanim teda kdybys tam nepotrebovala rodit kvuli urcitymu duvodu tak ti reknu at se na to vyprdnes a jdes rodit jinam...je to hruza....hele ten screening v 20 tt se taky dela treba takhle v podoli nebo normalne gyndar? Ja do toho motola pujdu uz na 13 hodinu asi.jsou tam od 13.30.
jaka17
5. led 2014
@kamisb já budu chodit až od 36 týdne, zatím zůstávám u svého doktora...no a když jsem mu volola, tak řekl zkusit rezervaci normálně po celý ten týden, kdy to jde a pak se kdyžtak ozvat a on by to vyřídil přednostně ...protože stejně budeme rodit plánovaně, takže to není jako normální porod a bude to vlastně dřív, než v termínu rezervace..je to taková vopičárna...

tak jsem zvědavá, budu na tebe myslet a napíšem si, jak to proběhlo..