• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@petulak1988 nám právě při prvním vydrželo z 11 oplod. do 5. dne jen jedno, druhý pokus se vubec nepovedl, tam došlo k předčasné ovulaci no a při třetím jsme zaváděli dvě třetí den a zbytek nechali na pk a máme z toho ještě jednoho mrazáčka.....já se sice snažím chybu svést na spermie, ale spermio je vždycky ve všech hodnotách nadstandartní, minule jich bylo 90mio....takže chyba bude asi u vajíček....ještě chci zkusit udělat dna spermií, a pak už mě nic nenapadá....
4. led 2014 v 19:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 aha,já myslela,že Ti to dělali všechno, proto jsem z toho byla paf....to já neznám žádný balíčky... :grinning: já věřím,že jde AH a PICSI..jen si myslím,že to není všude tak běžné....aby dělali oboje.... :wink:
4. led 2014 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já právě srusty ku podivu taky neměla, ale všude ložiska......takže po operaci dr říkal bud otěhotnět nebo nasadit hormony aby se dál netvořila, ale jak to mimčo zařídit,to neřekl :confounded:
4. led 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen ale jak vidis tak spermijky mame dobre.. aspon tolik aby stacili na oplodneni..mimiska mam v brisku a snad bude i nadale vse v poradku
4. led 2014 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - hm to asi neví.
Od 7.unora k němu budu chodit do poradny, jen se teda musím nějak zaregistrovat :( tak jsem na to zvědavá jestli se mi to povede.
4. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - no ono je ale taky na uvážení co je horší :( oboje se může znovu tvořit, pokud při srůstech nedají ten gel ...a protože jsme nevěděli jak to vevnitř vypadá tak jsme na něm ani nebyli domluvení.
4. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 a stimulovala jsi krátkým protokolem a gonalem? Tonoucí se stébla chytá, tak zjistuji co se dá :zipper_mouth:
4. led 2014 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já ho měla koupený v nemocniční lekárně,ale nakonec ho nepoužili......a k jakému dr chceš chodit?
4. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jo ted ten posledni,plus cetrotide.. a pregnyl jsem mela jen 1500jednotek misto 10 000 kvuli riziku hyperstimulu
4. led 2014 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - ten co nás operoval, myslím, že jsme byly u stejného v tom Podolí :slight_smile: přeci jen když to vevnitř viděl. A Langerová říkala, že je dobrej.
4. led 2014 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb hanáček, tak k tomu bych taky jednou ráda :grinning:
4. led 2014 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak to jsem měla stejné.....a ještě jsi zminovala nějaký lék na si....za 3000;ten je dobrý na co?nikdy jsem ten název neslyšela.....díky moc za odpovedi....
4. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - jj, už jsem s ním domluvená byla jsem tam včera, ale teď je nutná ta registrace ...tak jsem zvědavá jak to dopadne....zatím jsem s ním neřešila, kdyby se mi nepovedlo registrovat přes ten systém co by bylo.
4. led 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb a znamená to, že rodit budeš přímo u něj nebo rodí ten, kdo má službu?
4. led 2014 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - no ráda bych u něj, ale myslím, že jistý to není ...prý to je nadstandart...ale tak uvidíme no ...jen říkal, že mám počítat spíš s císařem a ten se plánuje, tak by se třeba dal naplánovat na jeho službu, ale to je ještě tak daleko, to se uvidí časem.
priorita je ted registrace
4. led 2014 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to budu držet palce aby ses tam prokousala :sunglasses:
4. led 2014 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - dík, no mám pý několik šancí a pak případně budu volat někam ...ale snad to půjde bez toho, ale prý je to dost rychle obsazený.
4. led 2014 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen ja bych rekla, ze docela mam - krome imuna partnera. a potrebovala bych zopakovat PCT, pac nam vysel negativni, ale prej to bylo spatne nacasovany, nemohl byt jeste plodnej hlen, takze v nem zadny spermie nenasli.
4. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@meyryen petulak myslela Lutinus je to novinka a je to misto utrogestanu anebo agolutinu
4. led 2014 ve 22:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jsi mi nasadila s tou registraci brouka.....snad to zmaknu ale jinak to proste neslo....no chyba nebyla na me strane.....
4. led 2014 ve 22:56  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno..vy jste toho včera nakecaly...musím dočíst
@janice_opice dívala jsem se na tu jogu a přemýšlím o tom, nechám si to schválit od doktora a asi bych to za těch 14 dní zkusila..je to teda lán světa od nás, ale zase bych si mohla dát s tebou čajík a třeba to spojit s nákupem...uvidíme...
5. led 2014 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha, díky moc, vygooglím si :slight_smile:
5. led 2014 v 08:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - tak snad to nebude tak narvaný jako to Podolí a pokud ty registrace v ty jiný dny prostě nešli a ted to bude první den tak to snad bude dobrý, jdi tam raději dřív :slight_smile:

já už ted přemýšlím jak brzo zítra vstát jestli fakt ty formuláře otvírají až v 8h nebo o něco dřív ...apod :(
5. led 2014 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 mně vyšetření hlenu ještě nedělali, když jsem byla na imuno tak ještě nebyla ovulace, tak dr říkala, že stačí zatím krev a sperma, že tam kdyby se něco nezdálo, tak ten hlen dovyšetří později a už potom po výsledcích neříkala.......
5. led 2014 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já si to zjištovala a je to prý úderem osmý, musíš už být na té registrační stránce a co nejrychleji odeslat...já se ptala tady na koníkovi holek v diskusi zkušenosti s ˇUPMD..jo a budu chodittaky k Hanáčkovi, ten mne operoval..
5. led 2014 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - njn, prý to je machr :slight_smile:

ted jde o to v kolik mají 8h v podolí a jak jsem si to nastavila na notasi :(
stránku mám uloženou v záložkách a vyplním si ji před 8hodinou a pak to hodl nějak odešlu no...ale vítr mám stejně :(
5. led 2014 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - jsem doufala, že ten formulář zůstane i vyplněný, ale to ne :(
5. led 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - tak to se tam asi občas potkáme třeba, záleží jak často nás bude chtít vidět ....má poradnu pátky mezi 8-10h, to bude příšerný vstávání mám tam být už v půl 8 ...to bude od nás teda síla ....a ani nevím jestli mám brát manžela vždycky sebou nebo jen občas.
5. led 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb mne to prijde jak za komancu s tim registrovanim teda kdybys tam nepotrebovala rodit kvuli urcitymu duvodu tak ti reknu at se na to vyprdnes a jdes rodit jinam...je to hruza....hele ten screening v 20 tt se taky dela treba takhle v podoli nebo normalne gyndar? Ja do toho motola pujdu uz na 13 hodinu asi.jsou tam od 13.30.
5. led 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb já budu chodit až od 36 týdne, zatím zůstávám u svého doktora...no a když jsem mu volola, tak řekl zkusit rezervaci normálně po celý ten týden, kdy to jde a pak se kdyžtak ozvat a on by to vyřídil přednostně ...protože stejně budeme rodit plánovaně, takže to není jako normální porod a bude to vlastně dřív, než v termínu rezervace..je to taková vopičárna...

tak jsem zvědavá, budu na tebe myslet a napíšem si, jak to proběhlo..
5. led 2014 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek