• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. března 2017 
autor
@sasanka033 jinak si to moc užijte na Thasosu:slight_smile:))) já jedu ještě na týden do toho šiklandu a celkem se těšíme:slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke To bude velký rozdíl, to je jasný.:slight_smile:
Prosím Tě, když chci psát několika holkám naráz, jak to děláš??? V jedná zprávě odpovíš vícero holkám :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no nakonec to dopadlo taklenc s tim cvicenim: mame desne malej byt, resp. obe mistnosti a ty cviky nekery jsou narocny na plochu (treba tam lezis v rozpazeni), takze se proste na zem v jedny mistnosti vejde jen jeden. no a tak pritel mi pocita a upozornuje na chyby v drzeni tela a ja lezim na zemi a jedu:slight_smile:)) jsem zvedava jak dlouho ho to bude bavit:slight_smile: ja jsem za to rada teda, pac uz takhle si tam musim neco v hlave pocitat a on mi hlida este pocty opakovani aspon. jako jo, je teda tezky uverit, ze to muze pomoct na nepruchodny vejcovody no, pac jako pokud jsou srostly...ale nekdy zrejme jsou jen jakoby utazeny, stazeny, ze spodkem neproudi krev, tak pak to asi pomaha.
12. srp 2013 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice diky, jak uz jsem psala hhani, jedeme si pro malyho reka, naplanovala jsem zajezd vyborne na ovu:slight_smile:
uz abychom tam byli, tesim se jak maly dite, jezdim k mori kazdej rok a loni jsem nebyla kvuli zmene prace. tak treba to je to, co ode me telo zada!:slight_smile:)
12. srp 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 odpovidat muzes kolika lidem chces, staci vykopirovat prezdivku i se zavinacem
12. srp 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Musím se smát :grinning: :grinning: :grinning: , to je supr, že jste takoví :grinning: :grinning: :grinning:
My, když už se s manžou dokopeme, že se tedy bude něco dít, tak se postaví vždy zády ke slunci a já pak nevidím nic,... :grinning:
Pak se mi 10y za sebou zasekne ta gum. hlavička mezi výplet a zahazuji vše :grinning: :grinning: :grinning: Takže prča...
My nesportujem, není čas...Děláme oba dost dlouho...Ačkoliv máme pružnou prac. dobu, tak vzhledem k tomu, že mě doma nikdo nečeká, trávim čas v práci...
My jsme z Krnska, to je 14 km od MB. V Mb pracuji a jsem tam denně, ale ráda se vracím domů :slight_smile:
Chodila jsem na Karmel... :slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To jsem už dělala, ale musí se to zadávat pokaždé, pokud chci psát více holkám? Přijde mi to zdlouhavé, tak jestli na to nemáte nějaký fígl :grinning:
12. srp 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 hele určitě jsi to naplánovala dobře a nikdy nevíš, když tam ta šance aspon malá je co se může všechno stát:slight_smile:)) já nebyla u moře 6 let:slight_smile:))) ale je fakt, že jsem se za tu dovolenou opalovala všeho všudy asi hodinu:slight_smile:)))))
12. srp 2013 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 stačí když dáš odpověz a můžeš právě u víc nicků a nemusíš to kopírovat
12. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jo taaak, ja myslela ze tam zijes. no to vis, my jsme proste magori, ve vsem musime bejt nejlepsi :grinning: :grinning: taky na bedasu jsme oba desne sprosty:slight_smile: a je to prvni sport v mym zivote, kterej me chytil a uz nepustil. a porad jeste se lepsim a porad ma partner co delat, aby me porazil, coz se mu stejne nekdy nedari:slight_smile: a ja jsem desne pysna, pac on se venoval celej zivot v MB atletice, takze je sportovec kazdym coulem a ja jsem kavarenska povalecka:slight_smile:
12. srp 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ááááá, už to vidím, už to zkouším....Supééér :wink: :slight_smile: Moc děkuji
12. srp 2013 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Hmm, to zní skvěle, jen tak dál...Taky jsem chtěla být vždy nej...Jsi dobrá, jen na sobě makej :wink:
Já žila v MB do 18, pak asi 6 let v Mnichově Hradišti a teď 6 let v Krnsku. Ale jak říkám, jsem spíše v MB, než doma :unamused:
Fááákt, já dělala také atletiku, tedy především běh...Na stadionu, pan trenér byl p. Zítka...
Běh jsem milovala a byla v něm fakt dobrá, už od školy...Když jsme běžely 1500m, holky jsem dávala i o víc, než kolo...Tak jsem musela začít běhat s klukama...To bylo krásný.... Pak přišlo astma a už je ze mě jen kavárenská povalečka :grinning: :grinning: :grinning:
Občas zajdu na spinning, powerjógu(která mě hrozně nebaví) nebo jen do posilovny...Ale žádný sport neudýchám...
12. srp 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Tak jak? Už víš??? Jsem hrozná, já vím, ale pořád Ti pom držím palce....
12. srp 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no ja si prave myslim, ze se s tim mym znate:slight_smile: ale tim, ze jsi vdana uz, tak mu to jmeno nic nerika:slight_smile:
ty jo, astma:( tak to je blby no:( to ja mam vsechna omezeni jen v hlave nebo v obcance (vek:slight_smile: ).
12. srp 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice presne, ja porad na tenhle typ zazraku verim, dokud mi nebude 50 treba...nikdo nerek 100%, ze mam nepruchodny vejcovody, takze co bychom to porad nezkouseli, zvlast kdyz nas to nastesti porad bavi :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Boleslav je malá, takže je to pravděpodobné...Jak, že se jmenuje přítel? Já byla za svobodna Hrčová.
Prosím Tě, věk...ve středu mi bude 30 a nikdy jsem se necítila mladší :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ja se teda vod doby, kdy mi bylo tricet, menim v tucnou kopu sadla, vstavam s bolestma zad a uz nevyrdzim 6 panaku:slight_smile: tak ja nevim jako :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky volala jsem na výsledky hcg a od čtvrtka kdy bylo 78 tak stouplo na 163,ale už tam nenebyla žádná doktorka tak mi zavolá zítra co a jak,takže stále nevim na čem sem.
12. srp 2013 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 ty vado to je hustý....
12. srp 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no toto!!! tak to je fakt vostry a jak ti je? fyzicky, psychicky je mi jasny, ze to musi bejt desny.
12. srp 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 a tech 163 je hodnota ze dneska?
12. srp 2013 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@sasanka033
@sasanka033 holky já už sem na odstřel sem zoufalá,fakt nevim co si mám myslet,kdybych aspoň nekrvácela,ale já krvácim,hcg nízký testy sílí já fakt nevim.Takže psycho jako blázen.Ještě moje mudr má dovču tak mi bude volat někdo jiný zítra během dne co a jak,nejvíc se bojim aby to nebylo mimoděložně z toho mám šílenej strachA 163 je hodnota z dneška.Minulý pondělí sem byla 11 den po ET a bylo hcg 28 pak sem byla ve čtvrtek 14 den po ET to byla 78 a dneska sem 18 den po Et a hodnota 163.
12. srp 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 a nejde v takovymhle pripade jet nekam na nakou gynda pohotovost? i kdyz ja teda nevim esli oni te prohlidnou, kdyz krvacis. no kurvadrat nevim, snad ti holky poradi lip. ale asi bych proste pro klid nekam jela, do nemocnice treba. jako vyhodit te muzou, coz stejne neudelaj, ale aspon ti nekdo neco rekne.
12. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já bych jela,ale pokud by byly ochotný mě prohlídnout tak bych si připadala jak na jatkách a šíleně trapně.Já sem spíš naštvaná,že jako v CARU jim je to tak docela šumák a mají dost času.Zase ale sousedka měla mimoděložní těhu a prej měla šílený bolesti,já mám bolesti ráno a pak celej den sem v pohodě,nevim,že mám tělo.
12. srp 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ehm, ehm...Při tvém sportování tomu nevěřím...Já si postavu také hlídám, mám tak kolem 58 kg a 169 cm. Jsem spokojená... Ale měla jsem i období, že jsem měla 62 kg a to už jsem se cítila blbě...
Záda mě bolí od puberty, protože mám velká prsa. No a alkohol? Prvního panáka jsem měla v 18...Nikdy mi alkohol nic neříkal, neumím pít...Tuhle jsme něco slavili, já měla během 8 hodin 5 drinku Cuba Libre a byla jsem jak motyka...Házela jsem šavle a nemohla chodit...No tragédka hadr... Ségra i brácha za tu dobu dali lahev a já byla mimoň...
Já nevím, jestli jdu na to nějak špatně, mám ráda víno, to ano...ale u mě jsou 2-3 skleničky konečná...Pak je mi zle...
Já totiž piju, piju, hrozně kecám, jsem chytrá jak rádio, začnu drmolit a jsem tam...Takže normální lidé pijou, pijou, baví se, dobrá nálada, a pak příjde koma...u mě chybí ten střed...Což je hodně podstatné....

Takže, ještě něco k věku, ať jsi klidnější? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 kliknu na odpovědět např. u tebe a pak to neodešlu, ale kliknu na odpovědět u další a ono to přiskočí do jedné zprávy :slight_smile:
12. srp 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 ahoj, to je opravdu hrůza na nervy, asi bych šla někam na gyndu, neb bez UTZ nebudeš nikdy vědět, jestli tam něco je, nebo ne...ale je pravda, že pokud to mimčo je a vydrží, tak se to prostě uklidní a přestaneš krvácet...jak hodně krvácíš??
12. srp 2013 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Děkuji, už jsem to zjistila :grinning:
12. srp 2013 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jj, už jsem dočetla diskuzi a zjistila, že jdu s radou pozdě :grinning:

@monyna83 @sasanka033 Když vás tak čtu, tak můj věk 33, výška 170 cm, váha (stydím se, protože jsem nechtěně zhubla = nervy) popravdě 48 kg. Když mám 50 jsem relativně spokojená, jednou v životě jsem měla 52 a chtěla bych 55 kg. Ale ne a ne přibrat. Doufala jsem, že mě zjistí špatnou štítnou žlázu (vzhledem k váze) a že bude co léčit a taky přiberu a ono zase nic. Prý rychle spaluju a hubená zůstanu. Takže jsem v jednu dobu zkusila zumbu, jestli když tělo dostane trochu záhul si nezačne něco ukládat - no a ono zase prd. Prostě to svý tělo neukecám. A to pravidelně kolem půlnoci provozuji bílý sex :grinning:
Ono ani to moje není výhra - sport pořádně nesmím a když foukne, tak musím nést velký nákup, abych neodletěla.
Jo a prsa? Ty aby u mě někdo hledal :grinning:
12. srp 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Téééda, tak to jsi teda fakt hubeňour - kostra z čápa... :grinning: :grinning: :grinning:
48 kg jsem také mívala, ale bylo to děsný...Já měla velká prsa vždy, takže mi tajně říkali : kost a kozy nebo anorektička z pětkama. Když jsem se to dozvěděla, bulela jsem...
Pak jsem poznala manžu, dostala se do naprosté pohody, přibrala jsem 10 kg a je mi hej...Jsme spolu 6 let, váhu si +- držím...
12. srp 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek