• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
@jaka17 jee to by bylo supeeerrrrrr :slight_smile:))))))))))
5. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a Motol nemá tu internetovou rezervaci?? Snad to bude volný, mají tam třeba víc místa..
5. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no právě jsem manželovi říkala, že to není kvůli cvičení, že to seženu i blíž, ale kvůli společnosti :grinning: :grinning: tak snad mi to nezakážou::slight_smile:)
5. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - jj to mi říkala sestra v kartotéce, byla jsem tam v pátek a ptala jsem se jestli ení volno ještě na toho 4.7., že to jsem vlastně podle ulz 14+0, ale bylo plno, ale prý to prostě týden můžu zkoušet ..tak to třeba jeden den vyjde, za týden se to musí nějak natrénovat :slight_smile:
občas to prý někdo odešle i 2x tak se pak najednou během dne objeví místo.
5. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nevím, ale za komančů jsi patřila pod svojí porodnici a vzít Tě museli, alespon co mi říkala mamča.
5. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb uvidíme, prý se místa uvolnují i průběžně, někdo se zaregistruje a pak nedorazí to potvrdit atp...ale pro nás místo snad mít budou i tak..já bych mohla ještě i k Apolináři, tak uvidím..
5. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj mě apolináře taky případně navrhovali, ale uvidíme no, nebudeme panikařit než to nastane :slight_smile:
ale ted teda týden zpětně volno není. Ono to je dole pod tím vidět.
5. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb ja to nemyslela konkretne na porodnictvi ale treba fronta na banany nebo na oststni veci.Bylo to mysleno obrazne ;)
5. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 nema do Motola musis osobne no uvidime no kdyztak to zkusim pres doktora anebo holt budu rodit jinde bez registrace.Nekde porodit musim :slight_smile:
5. led 2014 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - aha tak to jo :slight_smile:
5. led 2014 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no ono je to vlastne jedno, kdyz uz jedes IVF..tak to ten hlen stejne obejde. jina vec samozrejme je, aspon zit s pocitem, ze aspon neco v cloveku funguje/neni spatne:slight_smile:
5. led 2014 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já mám ted v plánu nechat udělat dna spermií, i když mi tvrdí, že je to zbytečné, podstoupit mobilizaci a mojžíšovou, kam jsem měla jít už v říjnu, ale šla jsem radši na ivf a chci zkusit probrat s dr lázně.....a doufat, že to brzy vyjde, protože už jsem z toto dost na budku...... :confounded:
5. led 2014 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen to zni jako dobrej plan:slight_smile: pripomen mi prosimte, jaky ze mate objektivni problemy, ze to nejde prirozene? jinak ja cvicim mojzisku uz od leta, ale mela jsem pauzu pred laparkou a pak po ni asi mesic. jedu kontryhel kazdej den a jim listovku, jinak nic. na gynde mi ted doktor nahmatal vlevo cosi, co me boli a on si mysli, ze je to lozisko endometriozy na ktery pri laparce neprisli:( spg mame taky cim dal mizernejsi.
5. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen a endoska je prej kurva v tom, ze vylucuje naky latky, ktery nedovoli, aby se vajicko oplodnilo nebo co...nevim:(
5. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo dr mi říkala, někdy už před 6lety, když jí objevili, že těhotenství nejspíš jen po umělým, že end poškozuje vajíčka. Takže plán byl ten že jakmile budu chtít mimčo, tak mi dá doporučení do caru.....no a nejdříve nebyl hodně dlouho vhodný tatínek, pak se tatínek objevil, ale zase se zarizovalo bydlení a hlavně tatínek si myslel, že mimčo bude hned druhý měsíc. Takže když jsme pak šli prvně do caru, tak jsem jsem si myslela, že na mě budou koukat jak na blázna, že po pár měsících snažení jdeme na umělé......no a ono 3. Ivf a pořád nic. Z imuno se zjistili zvýšené nk bunky, plus něco se srážlivostí, takže jsem brala medrol a godasal a z genetiky vyšel leiden, takže clexana...do to jsem brala velký množství vit. B, železo, selen, zinek, ečko...příteli neobjevili nikdy nic....já měla jít na mojžíšku na podzim, ale po laparo jsem chtěla jít hned do ivf a vyprdla se na to, takže ted předpokládám, že budu čekat dva měsíce na volný termín a pak další dva měsíce po mobilizaci se nesmí otěhotnět......takže si ještě běh na dlouhou trat :cry: a proč ty ivf?
5. led 2014 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ono to je tak, že když rodíš spontánně, tak tě prostě někde vzít musej, ale ne v té vyhlídnuté porodnici...a zase i ty porodnice, co mají objednání, tak musí mít nějakou kapacitu na volně příchozí a je jasný, že plno holek nerodí v tom předepsaném termínu...takže je v tom stejně hegeš....a i když máš naplánovaný císař a v noci mají hodně akutních příjmů, tak tě prostě nevezmou...je to celý na budku..
5. led 2014 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no taky si myslim, že je v tom guláš protože kdo kromě císaře rodí přesně ten den že jo...taky to moc nechápu....no ráda bych ted ,když mám domluvenýho toho doktora no,holt to prostě jinak nešlo,když tam přes celý svátky nebyli....tak zítra uvidim, když ne, tak písnu svýmu doktorovi,jelsti by to nějak nešlo a když ani to ne tak musim objevit novou porodku no...anebo prostě až to na mě přijde tak zavolám sanitku a někam mě odvézt musí no :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@jaka17 já si ještě pohrávám s myšlenkou na Neratovickou porodku to jsem slyšela samou chválu a je to bez registrace.
5. led 2014 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja se toho taky bála ale seděla jsem u compu uz v 7:45 a v 7:50 to zapli a ja byla jako první ... Tak to taky zkuste drív !!!
5. led 2014 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - tak to mě právě zajímalo jestli to pustí dřív nebo ne a Ty jdeš do podolí? já myslela že k Apolináři
5. led 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jo a ten plánovaný císař ...ono to taky vždycky neklapne ...kamarádka měla plán na jedno pondělí, ale v neděli ji praskla voda, tak to bylo jako akutní o den dřív.
5. led 2014 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jsem to zapomněla dát jako odpověd tobě, takže o pár odstavců víš :grinning:
5. led 2014 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 jj taky jsem slyšela i na Hořovice tak to je prostě varianta číslo 2:slight_smile:) teda nevim co bych dělala kdyby nastal překotnej porod :grinning: :grinning:
5. led 2014 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no vidiš no a pak se registruj :grinning: takový nervy kolem toho:slight_smile:
5. led 2014 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb k Apo, jen ze by to mohlo byt podobně :wink: :wink: :slight_smile:
5. led 2014 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek - no čtu diskuzi že by to nemělo jít prý vyplnit dopředu, tak moc nechápu, ten formulář mi přijde přístupnej furt ....tak jsem si myslela, že to dopředu vyplním a pak dám jen odeslat a všude píší jak se to až po 8 může začít vyplnovat ...tak nějak nechápu :(

https://www.upmd.cz/registrace/ ..takhle mi přijde že když ho předvyplním, že to je jedno ne? nebo jsem asi nechápavá :(
5. led 2014 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už jsem diskuzí prokousala až na konec a ona se ta stránka musí v těch 8h aktualizovat. a čas běží vedle toho formuláře a podle toho se to fakt spouští v 8h.
5. led 2014 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen s tou mobilizaci a pauzou dva mesice jsi si jista? ja se ptala rehabilitacni, proc se nema tehotnet behem prvnich tri mesicu cviceni mojzisky a jak s tim souvisi potraty a to mi vysvetlila (ze je to vlastne obracene - ne ze by cviceni mojzisky zpusobilo potrat, ale ze pokud ji cvicis, pac nemas ok zada a jeste nez docvicis, tak otehotnis, tak je mozny, ze to neudrzis, pac jeste to telo neni ready), ale je fakt, ze o mobilizaci jsme se nebavily.
ja ani nevim proc ja IVF, porad je to neco:slight_smile: mam nepruchodny levy vejcovod, zrejme i endo, pac ji ted pri laparce odstranili z pravyho vajecniku a gyndar mi ted nasel vlevo neco, co poklada za endo lozisko, cili to asi prehlidli pri laparce. imuno a genetika byly ok. a spermio je ted zrovna fakt hodne spatny, progresivni pohyblivost desne spatna. a ted se k tomu pridalo, ze krvacim mimo cyklus, proste z nicehonic zrejme rozhozeny hormony.
5. led 2014 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja to proste zkusila vyplnit o těch 10 minut drív a ono to prošlo :slight_smile:
5. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@pidisek já bych to taky nedramatizovala, to klapne:slight_smile:
5. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek