• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice - njn,, já vím asi tím trochu otravuji no :slight_smile: ono to nějak dopadne.
5. led 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ničeho nebuj, do motola registrují ikyž bys nyla třeba ve 20tt :wink: Takhle tam šla kámoška a v pohodě, oni ti daji jenom razítko do těhu průkazky :wink:
5. led 2014 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky zlatý zítra na mě myslete, v 8:45 mě čeká UTZ vajuch, no co budu povídat, mám stažený půlky, že bych drát přeštípla :grinning:
5. led 2014 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb néééé jen se zbytečně nestresuj kočí:slight_smile:)
5. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice držím pěsti:slight_smile:))))moooccccc :wink: :wink:
5. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
http://www.youtube.com/edit?video_id=gW1x8y7i3yw

holky tak se mi podařilo nahrát srdíčko z Angelsounds :slight_smile:
5. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to bude dobrý,neboj,dej pak vědět... :wink:
5. led 2014 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 - neboj ...a držím palečky
5. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no trošku jsou, ale zas to není nic hroznýho :slight_smile:
5. led 2014 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já to asi zblbla tak tady je ten pravý odkaz:slight_smile:

http://youtu.be/gW1x8y7i3yw
5. led 2014 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíš, to je tak krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl holky ste zlatý, zítra dám vědět :slight_smile:
5. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 je taky za chvilku budes mit, ale dalo mi to praci to nahrat :slight_smile:)))) ten angelsounds je zlatej.jo ja ti psala, ze ti moooocc drzim pesti ze vse bude ok a koukam, ze jsem to napsala sobe :grinning:
5. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to chápu, ty hormony vid :grinning: :grinning: :grinning: Taky moc děkuji :wink: Já se už strašně těším a zároven bojím, no klasika :grinning:
5. led 2014 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já sem měla taky angelsounds, byla to bomba, vždycky, když mě chytla největší panika, tak sem ho vytáhla a poslouchala. Ted ho budu muset pořídit zas :grinning:
5. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no a já byla smutná,že mě to nechce pustit na youtube... :grinning:
5. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jee to bomba...asi ho objednám... :grinning: :grinning: :grinning: koččíí...já chtěla mít dvd s miminem...a ted nevim,jestli není pozdě...nevíš náhodou?
5. led 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dává vám váš gyndař/ne z caru/ foto z utz...mně se doktorka ani nezeptala... :astonished:
5. led 2014 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo to nevim asi na nekakym 3 nebo 4 D utz...ja fotky dostavam jak z Car mi davali tak ted pokazdy gyndar
5. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JJ,já vim,že asi na 3D nebo 4D....ale asi se o to zajímám pozdě...no zkusím zavolat nejdřív do CARU...Bohužel totiž přítel možná nebude moci jet se mnou na screening...což bych obrečela....tak jsem chtěla,aby ho viděl aspon na videu....on ho ještě neviděl...totiž.... :unamused:
5. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja az pujdu na 3d nebo 4d v tom 20 tt tak bych ho taky chtela :slight_smile:
5. led 2014 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky byla jsem úspěšná registrace se povedla, ale je to teda docela síla, když jsem dala asi v 8:01:25 aktualizovat tak už bylo plno.
6. led 2014 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamisb Gratuluju.. :grinning: :grinning: :grinning: no to je síla...doufám, že se mi to taky povede...mělas na to nějakej fígl, nebo normálně vyplnila a odeslala??a šlo to až v těch osm??Jsem taky napnutá, já tedy asi až nějakého 22.1.... :frowning2:
6. led 2014 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, dobré ránko jsem zapomněla popřát...
@baby1984 Neratovice prý dobrý, ale pro normální spontánní porody..rodí tam i můj gynekolog..
@pidisek tak to taky zkusím....a jak se vede???vše ok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ??
@mufinka doufám, že vajuch bude dostatek.. :grinning: :grinning:
6. led 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak to je s tím 3D nebo 4D ultrazvukem??Taky bych ho chtěla,ale jelikož mě z CAR už přeložili k obvodnímu gyndaři a ten nemá 3 ani 4 D a já bych ho chtěla,tak jak to mám udělat?
6. led 2014 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 císař špatný jo??Mě totiž taky čeká sekce,takže sháním kde co :slight_smile:
6. led 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no já přesně nevím, ale můj doktor mi řekl, že v mém případě pouze velké porodnice- Apolinář, Podolí a snad Motol..jinak nebrat...ale mám už třetí císař a jsem po operaci velkého myomu, tak asi proto...
6. led 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 já bych se zeptala té tvé doktorky, kde by ti 3D natočili i se záznamem na DVD, ale možná by sis to musela zaplatit..já mám právě zaplacený u doktora nadstandart, při každé kontrole fotečku a záznam na 1x 3D DVD...
6. led 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 můj doktor taky dochází do Neratovic operovat a tak,ale ještě sem o tom s nim nemluvila.Taky si budu něco připlácet,ale myslim,že je to jen 1 ultrazvuk a nějaké jedno vyšetření navíc stojí to 500,- ale 3D nemá pokusím se poptat co mi poví
6. led 2014 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 jo, on ti určitě poraqdí...
6. led 2014 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek