• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@baby1984 - 3 nebo 4 D bývá nadstandard a jestli ho nedělá tvůj doktor u sebe tak pak se můžeš podle mě objednat do jakýkoliv nemocnice kde porodnici mají a nabízejí jej, ale hold si připrav tak kolem 1000-2000 kč.
Já mám štěstí ten můj si jej objednal, takže jsem 4D viděla už v 11 týdnu, ale to byl takový flíček ještě. Ted ještě k němu jednou půjdu ...tak by jej ještě mohl udělat než uteču do Podolí. Říkal, ať si příště vezmu flashku.

On ten cisař je taky z důvodů větších nemocnic proto, že se rodí dřív a většinou se na první noc ještě prcek dává do inkubátoru a ne všude je mívají....ale nevím abych vám nekecala. Vím, že třeba kamarádce malou museli po akutním císaři vést z Benešova do Prahy.
6. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Bohužel jsem si jistá:( Nejdříve mobilizace, protože mi při vyšetření zjistila, že mám tělo zrotované doprava, a teprve po dvou měsících zkusit otěhotnět. Pochopila jsem to tak, že budu mít uvolněnou celou pánev a vazy tak, že i kdybych otěhotněla, tak je malá pravděpodobnost, že bych dítě donosila...na druhou stranu moje sestra otěhotněla 14 dní po mobilizaci a má zdravou holčičku...každopádně vím 100%, že mi dr dřív jak po dvou měsících IVF neudělá :frowning2: Dneska jsem si zrovna volala na objednání na tu mobilizaci,celou noc jsem kvuli tomu nespala, jak se mi to všechno honilo hlavou a hned po ránu mě baba sjela, že volám až po půl roce od první konzultace a jak si to jako představuju, napařila mi termín až na březen, tak mám sto chutí se na to vyprdnout...protože takhle se IVF odkládá na červen....kam ty na to cvičení chodíš?
Jinak děloha ok, menstruace ok, vejcovody průchodný, ovulace každej měsíc, spermiogram nadstandardní a prd.....a teď se v práci chystají všichni otěhotnět a berou to jako hotovou věc, že je do léta zaděláno a bla bla....mi z toho taky brzo hrábne :rolling_eyes:
6. led 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@baby1984 ahoj urco se zeptej doktora.ja msm taky zaplacenej nadstandard takze to mam v tom.urco jsou pracovistte kam muzes skaknout.:slight_smile:
6. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no tak ja jsem.zvedava dneska na sebe, ale uz to nijak nehrotim nejak to dopadne
6. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen ty jo co to je za chovani? To je snad kazdyho vec kdy se pusti do IVF.co ona o tobe vi? Bych ji rekla at me rovnou teda skrtne a a sla bych jinam.to je chovani ke klientum.
6. led 2014 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hele já pak když mi došlo potvrzení, že gratulují, tak jsem si řekla, že jsem cvok...že přeci jedeme na tý super pozitivní vlně tak co blbnu, všechno prostě bude vycházet tak jak má .....takže klíííd :grinning: :grinning: :grinning:
ale srdce mi mlátilo jak o život před tím než jsem to začala vyplňovat. Naštěstí hned jak to odešleš tak vidíš odpověď tak jsem se postupně uklidnila.
6. led 2014 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 jo jo,já taky blbka nevim....u nás to klasicky stojí 1000,-... :wink:
6. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen No,to bych se na ni taky vyprdla fakt...Já konzultaci 1. zrušila....protože jsem byla před IVF....Jestli mě po porodu vezmou na Mojžíšovku budu ráda,když ne,nedá se nic dělat... :unamused:
6. led 2014 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a vsak jo jen, ze tam musim osobne tak se mi tam nechce.proste nekde porodim.....tak kazdopadne ti gratuluju :grinning:
6. led 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holky kdybychom mely vedet vsechno tak bychom se z toho zblaznily...ja myslim, ze ted je to uz akorat miminko je hotovy tak aspon pekne uvidis ;)
6. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl No taky jsem byla nepříjemně překvapená, je to přeci moje věc, kdy to budu chtít podstoupit a zvlášť když to není nic příjemného nechat si strkat prsty do zadku a ještě minimálně dva měsíce musím dvakrát denně hodinu cvičit a to nemluvím ani o tom, kolik to bude stát :rolling_eyes: Domluvím se s dr, jestli na tom skutečně trvá a pokud ano, tak si najdu někoho jiného....
6. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak co vím tak s motolem moc problémy nebyly. Ale jdeš na to správně někde nás vzít musí.
6. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jo,to by jsme se zbláznily.... :grinning:
6. led 2014 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen čiči,Ty jsi neměla žádanku od nikoho?Já myslela,když je žádanka,že se to neplatí? :wink:
6. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - tak ono se říká, že nesmíš při cvičení mojžíšovky otěhotnět, že tak 3 měsíce po ....ale s tou mobilizací nevím ...ale většinou se dělá předtím cvičením.
Ono asi jak to tělo "narovnají" a uvolní tak si to asi pak nějakou dobu "sedá" ..ale nevím no...jen jsem to četla a dost holek to i psalo. I proto jsem byla docela líná ji cvičit, protože se vše zase oddaluje...ale ono vážně asi záleží jak hodně je ta páteř nahnutá a jestli nebolí záda dole. Pak se prý vážně ta možnost otěhotnění snižuje.
6. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vim ze to sem asi uz nepatri ale drzte mi palcee mamdnes zkousky a jsem uplne duta :frowning2:
6. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 proč by to sem nepatřilo?Patří sem vše...držíme... :wink: Neboj se...ty naše jedničkářko.. :wink:
6. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to nevim budu rada za 4 :-/ chjo vubec mi to neleze do hlavy.. :frowning2:
6. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neboojjj...hlavně,že to dáš... :wink:
6. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Přesně, nejdřív mobilizace a teprve potom cvičení, aby se ta páteř a svaly zafixovaly ve správné poloze. Nebolí mě nic, ale paní při vyšetření odhalila, že jsem zrotovaná doprava, takže se to musí narovnat....no hele já bych se na to taky nejradši vyprdla, na cvičení jsem všeobecně děsně líná a tohle dělat dvakrát denně a ještě se zase IVF oddálí o několik měsíců, tak to už by mi z toho hráblo....doporučila mi to langerová, byla jsem objednaná už na podzim, ale nakonec jsme se s dr domluvily a já to zrušila to a šla radši do IVF...ted jsem teda jako chtěla zase ukázat dobrou vůli,že to fakt zkusím, ale dere mě to.....
6. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Mojšížovou pojišťovna nehradí....ale vím, že někde to chodí tak, že ti to dr napíše jako cvičení na páteř nebo něco takového, tady to bohužel nejde a platí se za hotové.....
6. led 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen aha....mě doktor napsal 6 cvičení Mojžíšové...ale jak říkám,jsem tam ještě nebyla... :wink:
6. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no to jo ale bude to pekna ostuda.. :-/
6. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 prď na ostudu... :wink: Nebyla bys určitě jediná... :wink: A důležitý je,jestli máš maturu,ne,jestli tam jsou samý jedničky.. :wink:
6. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl No já za první konzultaci vyplázla 550 kč, mobilizace je skoro za 2litry a potom kontrola cvičení za 500, takže v podstatě za hubičku :angry:
6. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak na mature jo ale ja k ni mam jeste daleko.. tak proto nechci ted blby znamky spis z toho duvodua aby mi fakt v ty hlave neco zustalo
6. led 2014 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen :angry: no tak to je mazec.....
6. led 2014 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 neboooj.....
6. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen - no jestli je máš takhle nakřivo, tak by to asi fakt chtělo něco s tím udělat ....hodně jsem četla, že pokud nění v tý břišní krajině vše v pořádku, že se šance na oplodnění snižuje ....tak pk vlastně to co se nažene při IVF se podle mě zase odmázne těmi zády. Ale třeba by stačila ta mobilizace a pak třeba jen plavání, nebo nějaký cvičení ve vodě ....taky to prý pomáhá na záda...
6. led 2014 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - tak hodně štěstí, o víkendu jsem se Ti snažila poslat srdíčko, ale furt mi to píše nějakou hlášku a nechce mi to odeslat :(
6. led 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek