• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@kamisb dekuji moc jsi hodna.. snad mi ukaze srdicko ve ctvrtek moje kulicka
6. led 2014 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 ti v ty hlave stejne zustane pulka ;)
6. led 2014 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no ale aspon pulka kdyz tam nedam nic tak ani ta pulka :grinning: no uvidime.. boli me zaludek
6. led 2014 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jojo, to dava smysl s tou mobilizaci. ja mam vybornou rehabilitacni v praze v lidicky, ta me to naucila, po mesici jsem k ni prisla abych ji ukazala, jak to delam, neco malo mi opravila a jedu to sama kazdej den doma.

@kamisb to je prave vseobecne rozsirenej omyl, ne ze nemas pri cviceni otehotnet, jen to telo jeste nemusi bejt pripraveny to miminko donosit...proste muzes a nemusis, pokud je pricina spatny postaveni tela. proste az po tech trech mesicich pravidelnyho cviceni je telo ready.
6. led 2014 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 hele a ty mas spatnou pater?? Nevim ja mam skoliozu dole mi pater uplne uhyba a stejne to neni pricina neplodnosti.. jo nemuzu rict ze miminko donosim ale verim ze ano..nikdo mi to s pateri nikdy nespojoval.. nechtelo by to spis trosku vypustit vsechno z hlavy.. ?? A nemyslim to spatne..
6. led 2014 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem z zpět, no vajíčka tam nějaký jsou, samozdřejmě, je moc neviděl, jelikož já sem celkově špatně vyšetřitelná UTz :grinning: Vyfasovala sem dalších šest ampulí (3 v út, a 3ve st) No a ve čtvrtek další UTZ, tam už se snad konečně dozvíme, kdy bude OPU
6. led 2014 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb Budu se muset domluvit s dr, k téhle paní se mi fakt nechce. Subjektivně žádné problémy nemám a ni si nemyslím, že bych byla nějaká nakřivo, ale paní vzala pravítko a už jela :grinning:
6. led 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen jinak ja cvicim 1x denne a v ty posledni fazi, coz je opakovani tri cviku 40x a zbytek myslim 10x, tak to vyjde na 30 minut. a ver mi, ze ja jsem taky desne lina, ale kdyz vidim a cejtim ty vysledky, tak me to skoro i bavi a kdyz treba dva dny necvicim, tak me to stve:slight_smile: takze to akorat musis v ty hlave nastavit. mi ted lidi rikaj, jak jsem zhubla a pritel ze mam este hezci zadek:slight_smile:
6. led 2014 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no mam zada na prd, bederku, ale nikdo mi nerek, ze je to pricina, ja spis cvicim jako prevenci - delam to vlastne primarne pro sebe a aspon je to neco prirodniho, cim se to snazim podporit. ono se to bude hodit az budu tahat ty dvojcata :grinning: :grinning: takze tak...a jak pisu vyse, krasne me to zpevnilo, zhubla jsem, vytvarovala se...
6. led 2014 v 10:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 jj ja ze si mluvila o mobilizaci kostrce.. kdy planujes IVF??
6. led 2014 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no tu ja prave nemusela podstoupit, rehabilitacni rikala, ze to nepotrebuju. jen cvicim...no planuju se uvidi:slight_smile: ve stredu nabehnu do apo a poptam se, co by se mnou vyvadeli na 2.IVF a sdelim, ze premejslim o odchodu. no a pak se dojdu zeptat na to samy do cube a snad se mi podari se dostat i do gennetu a pak se rozhodneme kde...
ono ted hlavne zalezi, co mi reknou v caru na to moje hormonalni rozlozeni ted:( nevim, esli to znamena, ze pujdeme do IVF hned, pac bych stejne byla pod hormonama, nebo me budou nako "lecit" pred dalsim IVF
6. led 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ono na IVF si te podle me stejne naprogramuji jak chteji.. tak nevim jestli by nejaky leceni k necemu bylo.. :-/ nevim uvidis co ti reknou.. no ja k apo ztratila duveru.. maji tam uzasnou porodnici ale centrum nevim no... u nich tri IVF uplne bez vysledku ,v cube jedno uplne jinak a vidis
6. led 2014 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 my se mame fajn :slight_smile: zatím porad 3v1 a věřím a doufám, ze vydržíme aspon ještě 6 týdnů....
6. led 2014 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jo, to mas pravdu, naprogramuji je trefny slovo :grinning: jojo, jasny, ja taky diky tobe o tom cube uvazuju, ale je to pro nas opravdu hrozne daleko. nedovedu si predstavit tam v dobe stimulace jezdit na kontroly a OPU a transfer...aby to v praci nejak proslo. uvidime, proste srovname informace od obou:slight_smile: hlavne uz to zas vidim tak, ze jdu do IVF co nejdriv. s tim rozhozenym cyklem je IUI ztrata casu.
6. led 2014 v 10:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 tak IUI je podle me uplna blbost kdyz rikas ze mate spatny spermio...
6. led 2014 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 no to prave v nasem pripade sance zvysuje - problem u nas je v te progresivni pohyblivosti, takze oni to pres tu centrifugu pekne prosejou a dostanou tam jen ty dobry - tuhle mi rezabek u IUI rikal, ze prirozene se do delohy dostane tech progresivne pohyblivych asi 10tisic a pri IUI jich tam dostanou 3miliony.
6. led 2014 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 mymu gyndari se spis nelibi, ze u me hrozi mimodelozni, kdyz mam nepruchodnou tu levou stranu.
6. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ale jako na obranu apo - to byl muj napad, zkouset po laparce IUI. oni s tim moc v pohode nebyli..resp. nevymlouvali mi to, ale jirsova chtela jit rovnou do IVF, mela jsem i schvalenou zadost...
6. led 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 hlavne pokud mate jak puses spatny spermio tak je IUi blbost..hele a vzdyt v ty praci stejne koncis nebo nskonec ne? Mne v Cube udelali zazrak zvolili uplne jiny pristup..a prvni ivf vyjde malokomu......byt tebou tak se v tom tolik nestouram..stejne ti nikdo bohuzel nedokaze nikdy rict proc se to zrovna neuhnizdilo ;)
6. led 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 koukam ze kazdymu rikaji neco jineho.. ale pokud je ma takhle dobry ze na IUI jich pripravi pres 3mil.. tak bych nevahala jit do IVF.. nevim IUI je pro me ztrata casu.. to je jen muj nazor.. a nerikala jsi ze ma spatnou morfologii?? Pokud jen pohyblivost tak IVF nema duvod nevyjit... akorat malokdy se povede prvni pokus
6. led 2014 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 a uz mlcim se svyma radama jen to beru z vlastni zkusenosti..nekdy je zkratka lepsi se v tom moc nebabrat a jit do toho a bojovat ;) howgh
6. led 2014 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice souhlasim s tebou.. v CUBE jsem se dala do pohody a podivej na vysledek a doufam ze vse bude v poradku
6. led 2014 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Tak to jsi hustá, mě ještě žádný cvičení nebavilo a hlavně mě děsně odrazuje, že to všechno tak dlouho trvá...termín na mobilizaci za dva měsíce, další dva měsíce cvičení a je červen.....
6. led 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 nene, morfologie ok, jen ta pohyblivost a ted se to strasne zhorsilo.

@janice_opice jo, to je jasny, ze toho moc stejne nevymyslim, ted chci do IVF jit, ale jeste nevim kde:slight_smile:)
6. led 2014 v 11:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen tak ten zacatek byl tezkej, to je jasny, ale jak rikam, zvyknes si na to stejne jako na cokoliv jinyho. proste ze zacatku se nutis a pak uz to jde skoro samo..hlavne si to clovek musi nastavit, ze to dela pro sebe.
6. led 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 tak kdyz se to zhorsilo tak nechapu to IUI..
6. led 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no to jsme zjistili na IUI, ze se to zhorsilo:slight_smile: a povidam, ze tam z toho naopak vytriskali maximum, na domaci snazeni to ani neni:(
6. led 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek No, nene,Ty už jsi 31.tt...to je masakr...držím pěstičky,ať tam míma vydrží... :wink:
6. led 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no tak kdyz si porad myslis ze to staci tak zkousejte IUI ... ja ti zkusila jen poradit...
6. led 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 hlavne uz nic nehledej a rekni si, ze ted uz to bude dobry a das to a bude mimino!!! No vyber si poradne dle toho jak se ti to bude zdat..Jsem rada, ze peta je tehule...bych mela snad I vycitky kdyby se ji to v Cube nepovedlo :grinning: hlavne vybirej dle sveho, pak dle vysledku a pak az dle zkusenosti jinych ; )...Hele mne po te rakovine taky nedavali nadeji na dite a uz vubec ne z vlastnich vajicek a vidis ;) proste vis, ze mas nepruchodnou jednu stranu a spatny spermio a tim to je ...to se ivf ted obejde a budes mit //...jinak ti nic neni a jsi zdrava zenska.tohle jsem si taky pokazdy rikala...jsem zdrava jsem zdrava....
6. led 2014 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek