• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@petulak1988 no ted to prave uz smysl nema, kdyz si cyklus dela co chce:( navic ve mne zasadil gyndar seminko nejistoty, ze mam stejne porad endosku a tim, padem se vajicko ani neoplodni...takze na prd:(
@janice_opice :grinning:
6. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 To je divné, že ti ta ložiska neodstranili při laparo....byla jsi na ní docela nedávno, že...
6. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak uz bych to byt tebou neresila,..neni to trochu zbytecny??Objela bych centra a rozhodla se kde podstoupim IVF.. nema cenu se zaobirat necim kdyz to nejde vyresit.. muj nazor..
6. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no to se prave tezko rekne - gyndar se podle pohmatu jen domniva, ze by to mohlo byt lozisko endosky. takze bud jsou to debilove a nechali mi to tam (prehlidli to, kaslali na to, kdovi), nebo je to neco jinyho...
6. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jooo, naprostej souhlas. stejne s tim nic neudelam.
6. led 2014 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak takhle jsem to měla před pár lety taky, při laparo zjistili, že mám břicho plný endošky, ale protože to byly malý ložiska všude, tak se jim to nechtělo odstranovat, zašili mě a konstatovali, že mám endošku :confused:
6. led 2014 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 vajíčko se neoplodní kvůli endošce,jak to?
6. led 2014 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 myslím samozřejmě IVF :wink:
6. led 2014 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak divtko na 13 jdu vyzvidat na tu endokr...tak ti dam bavecer az se vratim vedet ;)
6. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: jsi zlatíčko...začínají mi trošku padat vlasy/štítna_/a normálně se mi rozjely zuby...udělala se mi mezírka mezi jedničkama vepředu nahoře....to jako miminkem? No,hlavně,že jsme zdraví...
6. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja vlasy zatim v poho ale strasne se mi odhalujou krcky.....
6. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,mně trošku taky,to myslíš,že to je mimískama?Možná si koupím parexyl, zubař říkal,že mám zánět dásní... :unamused:
6. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo myslim.ze jo pri Kubovi jsem to.mela taky...ted jsem volala k zubari a zitra tam.jdu akorat mu nekdo vypadl tak jdu...potrebuju stejne razitko do TP.pry je v tehu narok na 3 zubni prohlidky ;)
6. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to jsem ráda, věřím, že se miminkám u tebe líbí :grinning: :grinning: tak tam budou co nejdéle...
6. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Ty jo,,,tak hodně štěstí....já toho budu mít mrtě na opravování,jdu až v únoru... :wink:
6. led 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl vja jsem.v poho byla jsem tam v lustopadu na preventivni takze dobry chodim tam fskt pravidelne mam super zubare
6. led 2014 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem byla líná...měla jsem zubaře cca 4 km a nechtělo se mi tam chodit...a 3x jsem se objednávala a vypadlo to,tak jsem se na to vyprdla a šla jsem jinam.. :grinning: tak to je super,že T i nic nebude dělat...
6. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no holka tak.jiste totozase nevim ;))) no nic uvidime se navecer jdu se dat do kupy.....
6. led 2014 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já už od zubaře mám razítko v průkazce, minulý týden jsem se tam šla objednat a hned mě vzala ..tak jsem ráda, že mám klid...snad to během těhu vydrží.Protože já furt vyhrožuji, že až mi budou jednou něco dělat tak jedině pod celkovou narkozou a to by teď jaksi asi nešlo :(
6. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hlavně ať vše probíhá jak má a dle plánu dneska :slight_smile:
6. led 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb :grinning: muj jefinej plan je se vecpat do porodnice ale diik :grinning:
6. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,taky dodlábnu salátek a letím ke kaddeřníkovi... :wink:
6. led 2014 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čiči,Tobě zubař nikdy nic nedělal? Tak mám zubařovi pokaždý dát průkazku? :wink:
6. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no nedělal, jen mi jednou nebo dvakrát odstraňovala kámen, ale prý ho mám jen trochu, že mě nemusela posílat k dentistce (či jak se jim říká). My jsme tři děti od mamči a bráchové šli až po 30tce oba, já se zatím držím nejdýl :slight_smile: ...tak snad to ještě alespon půl roku vydrží :sunglasses:

@janice_opice - to jsem taky myslela :slight_smile:
6. led 2014 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: tak to já mám samý plomby na stoličkách.....šli až po třicítce k zubaři?
6. led 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ne chodili už dřív, ale jako, že až po 30tce se jim začaly kazit. Asi to mámě v rodině. Mamka měla špatný zuby až kolem 28let, ale pak to šlo prý hrozně rychle a už dlouho nemá nahoře svoje.
6. led 2014 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak to máš dobrý....to je masakr....to já měla kaz už někdy v 6-7-i letech....to máš zuby jako perličky,že?Tak věřím,že kdybych nebyla sladkomil,že jsem na tom líp...řekla mi to i jedna černoška zubařka v Anglii...To moji rodiče měli oba paradentozu,mamka ve 40-i neměla už ani jeden zub...tak zatím to ještě jde,že mám jen plomby... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no gyndar rikal neco jako ze ta endoska produkuje nakou tekutinu nebo co, ktera zpusobuje, ze se to vajicko v tele neoplodni...no proto taky 50% holek s endometriozou nemuze otehotnet.
6. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no ty vole! a kde ti to delali?
6. led 2014 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Bylo to mimo Prahu, takže klid :grinning: ale kamkoliv jsem potom přišla, tak na mě koukali jak kdyby mě operovali v pravěku :angry:
6. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek