• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@sasanka033 no,ale s endo je většinou IVF,ne? 50%,tak to ještě jde.....
6. led 2014 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no ja byla v praze a podivej na me:slight_smile:)) ale to jsou jen domnenky no...
6. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no dyt jo...ale kdyz nevis ze ji mas..:slight_smile:)
6. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no,je to pěkná mrcha....já třeba nebyla na laparo ani průchodnosti vejcovodů....doktor říkal,že je to zbytečný při takovým spermiu......protože se přišlo na to,že partner má spermio celkově špatné...a že IUI nemá smysl...no dali jsme ho jednou....
6. led 2014 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja to dneska zpetne hodnotim taky jako k nicemu. sice vim jak na tom jsem, ale k cemu mi to je:slight_smile:)
6. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
6. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Objednala jsi se nakonec na tu Letnou?
6. led 2014 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen vlastne neobjednala - vzali si na me cislo, ze mi zavolaji, kdyz jim nekdo vypadne. ale nedali mi termin na ten brezen/duben.
6. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen leda bys mi pustila nejakej svuj :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 No tak to je masakr, já když tam začala chodit před rokem, tak jsem na první termín čekala 6 týdnů a to jsem nadávala, že je to děsně dlouho....a teď když už jsem se tam propašovala, tak stejně většinou musím čekat tak měsíc na termín konzultace. ...jakože představa že teď mi nevyšel ET, tak chci jít hned za týden na konzultaci moc nefunguje :grinning: ....Někde ve výročce jsem četla, že za loňský srpen měli víc nových pacientů než za celý minulý rok :confused:
6. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen tak to ja cekala k apo taky skoro 4 mesice, ale pak jakmile uz jsem jejich pacos, tak mi trva tak tyden nebo deset dni nejakej termin, ale hlavne vzdycky se to nejak udela - jakoze i kdyz je to na posledni chvili, tak se muzou v ramci vsedniho dne pretrhnout, aby te tam dostali, kdyz to hori. samozrejme ale na ukor ostatnich - dyl tam pak cekas atd. ale proste delaj maximum...
6. led 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 No to je teda taky hustý 4 měsíce ve státní nemocnici......Samozřejmě pokud už stimuluješ nebo aktuálně jedeš v nějaké léčbě, tak na utz jsem chodila třeba hned druhý den....ale většinou to nikdy není na čas :grinning:
6. led 2014 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen jakej mas teda dalsi plan?
6. led 2014 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@petulak1988 Ahoj holky ..tak Apolinář pro nás skončil a jsme objednaní na 15.1. do CUBE k dr.Višnový ,jsem si mohla vybrat tak proč troškařit a rovnou k té nejvyšší :grinning: ...děkuji moooooc za vyčerpávající informace a dám vědět jak jsme dopadli :wink:

@sasanka033 ty jsi pořád u Apo nebo jsi to už zkusila i jinde?
6. led 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

@muddledgirl Utroš došel, mooooc děkujiiii! :slight_smile: Až si budeš vybírat nějaké ty oblečky u mě , tak uveď heslo u objednávky "utrogestan" :grinning: Já už budu vědět :grinning:

@sasanka033 hele mě taky něco mleli o tekutině, takže jestli to bylo na stejné bázi jako u mne , tak to likviduje i embrya :confounded: A jak je jinak? Myslím na tebe pořád, hned co vlezu na koňa, první co udělám je , že lezu do zprávy jestli nepíšeš :slight_smile:
6. led 2014 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahoooooj! dost jsem na tebe myslela, jednak kvuli matejovskymu, u kteryho jsem ted pecena varena:/ a taky kvuli lednu, pac porad cekam az se ozves, ze zacinas:slight_smile: takze jsi apo zavrhla? proc?
ja zatim jinde nebyla, ted mam problemy s cyklem este, do cube jsme objednany na 23.1. a jest ebych chtela gennet, ale tam nejni misto.
6. led 2014 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost diky:slight_smile: no to mi nejak rekl gyndar ted..hele nevim:( no ale jak se teda pak embrous chytne??
6. led 2014 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ahojky ja myslim ze jsi dobre udelala uvidis.. moc ti drzim pesticky .. Visnova je uzasna uvidis... :slight_smile: ja tam jdu ted 9 na UZ jestli je srdicko.. :slight_smile: ted jsem prijela ze zkouskek a jsem ko... :frowning2: vypiju nutridrink a asi zavru oci..
6. led 2014 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 AHOOOJ :slight_smile: ..jak jsi s nim spokojena a dela ti jeste nejaka vysetreni?A jak jsi na tom ted ty?Porad jsme to zvazovali jestli zustat nebo ne,ale nakonec jsme se rozhodli jit jinam..vadi mi to,že neudelaji nic sami od sebe..musis si o vse rict sama..Kdyz jsem volala do CUBE tak mi sestricka rika ..no klasika udelaji pruchodnost a sup rovnou na IVF...prijde mi,že nepatraji jeste po dalsi pricine co by to mohlo byt..ani laparka,genetika,imuno proste nic :frowning2:
a kdyz jsem cetla co mi poslala petulak1988 tak me to jen presvedcilo,ze to bude lepsi jit opravdu jinam...
6. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no nám se tenkrát Fífa chytil asi kvůli tomu, že jsme oba dva užívali Doxybene, je to dost silné antibiotikum, nasazovali mi tenkrát na Ureaplazmata co mi našli. A taky jsem slyšela o Wobenzymu, ale o tom nic moc nevím, nemám s tím zkušenost, zkus něco vypátrat tady v diskusích :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a teď se to povedlo protože mě toho zánětu zbavili, odstranili mi to i s těma vejcovodama :sunglasses:
6. led 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani podle toho co píšeš, je to samé jako Podolí, taky jsem odešla :slight_smile: V Cube to určitě klapne, moc držím pěsti! :dizzy_face:
6. led 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zlato, ty jsi ten doxybene v cube taky dostala, vid?
6. led 2014 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani Dlouho jsi tu nebyla Hani, to mě mrzí, že to nevyšlo, ale je fajn, že dál bojuješ.. já pomalu ztrácím sílu........
6. led 2014 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 mě to čeká zítra, mám aj a právo, ale je super, že Ti to vyšlo a že se podařilo:slight_smile: ultrazvuk bude určitě v pořádku
6. led 2014 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani jsem s nim spokojena, ale jsem na mrtvici z toho cekani! clovek se objedna a jde na radu nejdriv za 45 minut!:( to je desny proste! jinak me chudak hned musel lecit a az ted mi delal prevencku, vsechno ok, ale mysli si prave, ze mam vlevo lozisko enda a to jsem byla v rijnu na lapare a odstranili mi ji z pravyho vajecniku:( my ted zkouseli IUI, pac mam asi pruchodnou pravou stranu, ale k nicemu..a navic se mi od laparky rozhodil cyklus, rozkrvacela jsem se dvakrat 17 nebo 18DC, takze IUI vyhozeny z okna.
jinak ke zmene caru se odhodlavam spis z prozaickyho duvodu, ze jako zkusit celej dalsi pokus znovu jinde, nez ze bych jim u apo neverila. ale proste jinej postup, kdyz je to novej pokus. ale to cube je desne daleko!
6. led 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani a vyzadala sis u apo dokumentaci?
6. led 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost to je husty:( ale zas je ted plno radosti:slight_smile:
6. led 2014 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ja ani nevim... uz presne nevim co vsechno jsem mela
6. led 2014 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 odkud jsi ze je pro tebe cube daleko??
6. led 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to jo :slight_smile: Já si myslím, že až tě toho endohnusu a té tekutiny zbaví tak to prostě půjde! A pak se ti budu smát až nebudeš stíhat s dvojčatama :grinning:
6. led 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek