• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@petulak1988 no bydlime ve vrsovicich, ja pracuju na vysehrade a pritel az v hornich mecholupech a s tou frekvenci, jakou musis do caru jezdit... to mi ted v praci nikdo nesleduje, mam to jednu stanici metrem...stiham se tam otocit a nikdo nic nevi. do cube jen cesta je na 45 minut ode me z prace. to abych si pomalu brala pul dne volna:( z domova to sockou mame fakt hodinu a z tech mecholup to je sockou skoda slov:slight_smile:) no a autem je to z domova cca 30 minut, pokud to ale pojede.
6. led 2014 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ale jak me toho zbavi?
6. led 2014 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jinak samozrejme chapu, ze nekdo tohle jezdit musi porad, kdyz neni z velkyho mesta, ale proto i chci ten gennet na letny, to je polovicni vzdalenost. jakoze kdyz si muzu vybrat, vis...tak nic v praze pro nas neni dal nez cube:slight_smile:
6. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to mi prijde v pohode.. a vzdyt si rikala ze v praco koncis tak ti to muze byt jedno ne??
6. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 holka co semnou byla v létě na té laparce tam byla právě s endometriozou, tak si myslím, jestli tam nebudeš muset znovu :frowning2: Jestli to jde řešit nějak lékama to netuším, ale jít to nějak musí
6. led 2014 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to mas tedy hezky pestry,ufff ..no zatim ne ono neni ani co kdyz to tak vezmu pruchodnost a spermiogram jsem mela uz od gynekologa sveho a u Apo nic jineho nedelali..ale to se domluvime az na te konzultaci...
@malaradost moc dekuji... :wink:
@coralin jednou jsme se na ten boj dali tak ho jen tak nevzdame ...vim,ze je to tezky se znova vzchopit,ale musime proste udelat maximum..nevzdavej to!!! :slight_smile:
@petulak1988 jsem presvedcena,že jo a nebudu litovat :slight_smile: ..moc drzim pesti at tluce o stosest :wink:
6. led 2014 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani moc dekuji jsi hodna...
6. led 2014 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ale ja jeste nevim kdy, vis, vypada to, ze mam praci este tak do zari cca.tak to vis, ze tam pujdeme, pokud se nam cube bude libit:slight_smile: ja jen, ze proste to je jeden z aspektu, kterej resime. krome tech penez...ja jsem v praci na vsechno sama a byl by to pro me dalsi stres navic, jezdit na pul dne podle cyklu do caru a nestihat praci...chapes. to si radsi vyberu ten gennet treba.
@malaradost diky. no gyndar rikal, ze prej to jde resit hormonama.
6. led 2014 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jak myslis to je na tobe
6. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani tak drzim palce a budeme se tesit na zpravy z cube:slight_smile: jo a ty nemas endosku?
6. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 stejne rozhodne ta navsteva v cube si myslim:slight_smile: penize vem cert. tak drzim palce na srdicko:slight_smile: das nam pak fotecku?:slight_smile:
6. led 2014 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 uvidime nechci to zakriknout modlim se a davam na kulicku pozor
6. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 ja vim, chapu. tak potichounku drzime palce:slight_smile:
6. led 2014 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nene ja jen zatim nepruchodnost vejcovodu tak uvidime co nam tam reknou :slight_smile:
6. led 2014 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani u apo mi rekli, ze jsem nepruchodna (ta krava roznickova) a jeden pruchodnej mam. takze...nevim no.
6. led 2014 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani hani a jsi rovnou objednana na 2-4DC? k ty visne...
6. led 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no a potom jim ver :frowning2: ...i kdyz je fakt,ze vsude je neco....ne zatim jsme to dali jako konzultaci a potom uvidime,ale zrejme mi to tak asi vyjde aniz bych chtela :grinning:
6. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hhani no ja neverim roznickovy! ta zenska nikdy nemela jit na medicinu.
6. led 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani ja to ve stredu jirsovy reknu asi narovinu, ze premyslime, ze odejdu, at mi rekne, jak by ten dalsi pokus u apo vypadal. pac myslim ze by vsechno udelali stejne..
6. led 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to mi dej schvalne vedet co ti na to rekla...to by me opravdu zajimalo :wink:
6. led 2014 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani proc? s tebou tam vybehli? nebo myslis jakej postup mi navrhne? jak ses teda s apo rozloucila?
6. led 2014 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani no mne ted je blba hlavne jedna vec - musim nechat poslat znova zadost na pojistovnu ze jo...no a to asi neni uplne moudry to rozjizdet u apo a pak jinde. by taky pojistovna mohla bejt zmatena a este mi to neschvalit.
6. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 za 14 dní jdu k dr na konzultaci co dál, máme jednoho mrazáčka, do kterého bych chtěla jít, ale přítel nechce, dokud se nezjistí proč se neuchytí. ......Chci nechat udělat DNA spermií, zkusit lázně a jsem objednaná na konzultaci do Heliosu...a Mojžíšovou u této dámy jsem zrušila, respektive ona zrušila mě:slight_smile:.....A dál absolutně netuším...řeším jestli zůstat nebo odejít jinam, ze začátku jsem řešila i to, jestli nezkusit dárcovská, ale to mě zatím přešlo....určitě udělat PGD embryí, ale to nějaká vůbec musím mít aspon v nějakém stádiu.....No a moje letošní předsevzetí je šetřit na další pokusy již neplacené pojištovnou.....
Ty chceš jít hned do IVF nebo ještě něco dalšího dovyšetřit?
6. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jeste nijak..zatim to tam nevi..jsem zvedava co ti navrhnou :wink: ..no a s tim schvalenim to tedy vubec nevim,ale to bych si jeste rozmyslela jak to udelat ...
6. led 2014 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čAU DÍVTKA ¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨:slight_smile:))))))))
6. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak jsem úspěšně zaregistrovaná v Motolský porodnici:slight_smile:)) :grinning:
6. led 2014 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
autor
@hhani čau Haní tak dej pak vědět jo?? Abyste mě pak kvůli Cube neukamenovaly, ale tak petulak je slibnej případ a nezabila mě tak snad se Vám tam bude líbit:slight_smile:
6. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost ježíš...jsem šťastná,že stihnul dorazit..já na to úplně zapomněla a posílalo se to až v pátek..jsem měla stres,aby Ti to vyšlo do tý doby...děkuju kočko... :wink:
6. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice toho se opravdu nebojim..už fakt jen to jak ta sestricka do telefonu reagovala na mou diagnozu...uz to me presvedcilo,že jsem udelala spravne :wink:
6. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek