• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@hhani to jsem raaaaada tobe se tam libit bude a Visna je fajn;)
6. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani ta muze za moje miminko ;)
6. led 2014 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl tak.jsem vse zjistila :slight_smile:
6. led 2014 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@meyryen koci jestli jste vyloucili anebo vite o problemech tak vam nikdo presne nerekne proc se neuchyti......
6. led 2014 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a jak to vypadá čiči?Já vás teprv dočítám...přišla jsem krásná od kadeřníka...a ťukám na zuby....je mi už 3.den dobře..... :wink:
6. led 2014 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja ted taky dorazila.mne rekly sestra I mudra ze nemusim na lacno a rano normalne prasek :slight_smile:
6. led 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no,to vám fakt nikdo neřekne :unamused:
6. led 2014 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jéééé.....supppeeerrr,tak děkuju....takže webowky kecaly,že se prášek brát nemá...uff,to je dobře....koncem týdne skočím na krev....že by v pátek mohlo být míň lidí?Já se cítím vždycky tak dobře,když přijdu od kadeřníka...jsem jak nový člověk...
6. led 2014 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no asi jo sestra normslne ze prej v poho najedena a rano prasek v klidu...tak je fakt ze je to logicky....jestli tahle davka funguje nebo nam.ji maj zvysit
6. led 2014 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl taky bych potrebovala s vlasama neco udelat pac ten kluk me zpizdil :slight_smile:))))myslim kadernika
6. led 2014 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl Já vím, jen on to pořád nechápe a chce nějaký vysvětlení :frowning2:
6. led 2014 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já nikdy moc neutrácela za kadeřníka...ale teď si říkám...no co..nekouřím..nepiju..tak proč bych si nezaplatila kadeřníka...dal mi nějakou hloubkovou regeneraci a koupila jsem si olejíček.../vždy musím s něčím odejít.../ ...,normálně mám krepatý suchý vlasy...jsou kudrnatý...a on mě je vždy dá do kupy..tak mě objedná ještě šampon....Já teď taky choim ke klukovi.../no o pár le starší....možná o 10/,ale je tam sranda...vždycky si tam odpočnu...To je škoda,že Ti to zpyzdil....Je teda fakt...že zaplatim 1 150,- za barvu a střih....ale ještě mám v tom krásný melírky...a hlavně střih mě pěkně držel skoro celý 3 měsíce...to se mi nikdy nestalo...
6. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jj,je to logický, moc díky,seš zlato... :wink:
6. led 2014 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no, chápu,.....i člověk sám sobě chce nějaký dát....jo,ale možná znovu vyšetřit tu štítnou taky není od věci....
6. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak super a určit bez tlaků co? jako jestli se vejdeš do termínu apod ?
6. led 2014 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb prisla jsem tam ve 14 meli od 14.30 zaklepala jsem sestricka mi vzala tp a za 3 minuty to bylo hoyovy a sli jsme :slight_smile:
6. led 2014 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobrý :slight_smile:
6. led 2014 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj, no tak to je fajn, že byla takhle bez problémů, ta rezervace..
@muddledgirl no já už bych taky zašla na barvu a stříhání, jen se bojím, mne odbarvujou, tak aby to nevadilo mimču...píšou v druhém trimestrru neva..no ale asi to ještě vydržím..
@hhani ahoj, tak držím palce v CUBE, budeš další jejich zázrak, uvidíš...
6. led 2014 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, někdo teda myslí,že to škodí...ale myslim,že s tou barvou to tak kritický nebude...s odbarvením nevím...to už je trošku agresivní..... :unamused: a jak je?Já si dělala pizzu z tortilly a přejedla jsem se... :grinning:
6. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl díky, dneska zas lepší...byla jsem na procházce, uklízela..a papkala...hrášek s kaší apřírodní kotletku... :grinning: :grinning: takže super...no a ty seš krásná, takže taky dobrej pocit...a tortilky..dobrá volba!!
Radši si jdu lehnout, než se půjdu podívat do lednice...Dobrou :grinning: :grinning: :grinning:
6. led 2014 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: jo...dnes k obědu salátek.se snažim dnes... :grinning: :grinning: :grinning: jsem si s chutí dala jeden chleba s poličanem....chutnalo mi to...ale moc dobře mi to nedělá....a vypadá to....že nevolnosti mizí....huráááá....no....cejtim se fajn dnes....tak pá pá a zas piš spisovatelko...dobrou noc...
6. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak se jen hlásím po pondělní poradně :slight_smile: v pátek mi nebylo moc dobře, měla jsem křeče v podbřišku, tvrdlo mi břicho - no byla jsme raději v porodnici a monitor se tedy sestrám nezdál, ale pí doktorka mě uklidnila, že je vše ok, jen mám odpočívat a přijet kdyby něco....
Dneska vše na jedničku, malá má 2509 g, ale bohužel stále KP, takže jsme objednané na sekci. Koukám, že se vám tady všem daří, tak jen tak dál :slight_smile:
@jaka17 - já byla na melírech a nic se nestalo :slight_smile:
@hhani - držím moc palce, Haničko! Ale tentokrát to 100% v Cube vyjde! :wink:
6. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@brsh jeee no tak to je dobre, ze je to ok a to budou asi ti prvni poslicci ti tak obcas byvaji ten mesic pred treba ;) a na kdy jdi objednana?:slight_smile:
7. led 2014 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky...
@brsh držte se ,holky...neboj, císař není nic hroznýho, možná i klidnější, než rodit spontánně, víš, na čem jseš a nebojíš se o mimčo...já měla obě děti císařem a dobrý..
7. led 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.dlouho jsem se nehlasila.pro krvaceni jsem v patek skoncila na pohotovosti.no popisovat to radeji nebude protoze doktor byl totalni idiot a strasil me revizi v nedeli.nastesti me na kontrole vysetrila primo primarka na uplne stejnem pristroji jako ten doktuurek a vse bylo v poradku.cekame tedy jedno miminko a uz mu tluce srdicko.jsem dnes 6+4 tak snad vse pobezi tak jak ma.tak ze holky v cube umi ipravdu zazraky. :sunglasses:
7. led 2014 v 08:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čau Jani, tak jak ti je..hele já nemůžu srdíčko na Angelsound najít...
7. led 2014 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm to já znám, zakrvácela jsem třikrát v průběhu tří týdnů, od 6tt do 8tt a vše zatím ok, jen jsem fakt musela ležet...taki na sebe dávej pozor, všecko bude dobrý..
7. led 2014 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 doma opravdu hodne odpocivam.myslim si ze cokoliv se da odlozit.miminko je pro nas ted opravdu dulezitejsi nez treba prach na pilicich :grinning:
7. led 2014 v 08:31  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hhani v cube jsou neuveritelny.uvidis sama.s apolinarem se to neda srovnat.doktori se snazi s kazdou resit jeji problem individualne a ne je hazet do jednoho pytle se stejnou lecbou. :rolling_eyes: .a hlavne jses od zacatku u jednoho lekare a ne jak u apolinare kde se ti doktori stridali. Drzim ti moc palce.ja poprvni konzultaci u nich byla hodne nadsena a verila jsem jim a to je pul uspechu :sunglasses:
7. led 2014 v 08:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Jasně, horší bylo, že já tím procházela před Vánoci :grinning: :grinning: :grinning: takže mi to cukalo rukama, ale na všechno jsem se vykašlala, vykrajovala si cukroví hezky v klidu v sedě a neuklízela..takže polehávej a hlavně nic nezvedej, já to třetí krvácení měla vyloženě ze zvednutí těžší věci...
7. led 2014 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek