• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@brsh - no to už se Ti to teda blíží, tak hlavně klid ...i kdyby císař tak hlevně že budete v pořádku.

Jo a mám dotaz co děláš s použitým clexanem? V lékarně jej prý brát nesmějí a synlab odběrová místnost je taky nechce brát, ikdyž jsem minule narazila na hodnou paní a ty mi to vzala. Ale ted nějak nevím co dál? na netu jsem vyčetla, že to je nebezpečný odpad, ale my tu žádnou sběrnu nemáme :(
7. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - ak hezky odpočívat a věřit, že to bude dobrý.
7. led 2014 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb odpocivam porad a poctive.jdu max uvarit a umyt nadobi :sunglasses:
Holky nema nekdo navod jak uhackovat boticky pro miminko?
7. led 2014 v 09:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm zkus si vygooglit, já je už háčkovala, ale odkaz nemůžu najít...určitě ale na netu je..
7. led 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ono to je u každé jiný, můžeš mít silnější stěnu děložní, placentu na přední stěně a pod. a prostě jej neuslyšíš. Hlavně nepanikařit.
7. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji
7. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisbDíky, no já ho odložila na skřínˇa počkám zase tak za týden...fakt nervovat se nebudu..ale to víš, že člověk hned začne plašit :grinning: :grinning: :grinning: jdu radši něco dělat..
7. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jeste jednou gratuluji :slight_smile:
7. led 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - asi bych počkala na ten screening a pak uvidíš ...koukej se pak kde budeš od gelu. Máš ho doma doufám taky, bez něj to prý nejde.
7. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mne to berou u nas v lekarne, ale v jedny mi taky rekli, ze prwj bud nemocnicni lekarNe anebo policajti pry :slight_smile:))))
7. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele jestli mluvis o Angelsounds tak zezacatku se hleda srdicko fakt spatne vzdyt jsi 12 tt..a od toho to lze, ale nemusi..taky nevis jak mas ulozenou placentu a deloha je jeste nizko.ja chytila srdicko prvni skoro az u pipiny..tam kde zacina ochlupeni....takze kliid taky zalezi co mas za pristroj.hele treba od toho minulyho tydne je to teprve fakt slyset jakoze hodne moc...tak klid :slight_smile:
7. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 mooc dekuji.uz se tesim na ctvrtek az sem pisnes ze uz take tluce srdicko.my jdem v patek.vasikuz se tesi az uvidi mimi v primem prenosu :sunglasses:
@janice_opice jani kfy te propousteli z cube?
@jaka17 googlim a nikde navod nevidim :rolling_eyes:
7. led 2014 v 09:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jde to I s olejem kdyz gel dojde, ale utz gel je samozrejme lepsi..;)
7. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já byla na karláku v nemocniční lékárně a tam mě málem seřvasla, fakt nějaká kr...

no uvidíme jak to pujde dál :slight_smile:
7. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@berylt marusko tak nejak jsem.se s nima dohodla...ja totiz nemela gyndare takze jsem u nich byla asi dyl...zkusila jsem novyho gyndare a kdyby nebyl ok tak mi nabidli, ze si me tam nechaji...Cca v nejakym 9 tt tusim ze jsem sla pac gynda ok.dali mi vysazovaci protokol a ja jim obri bonbonieru zamackla jsem slzu a sla :slight_smile:
7. led 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb toto jako mas hodit do popelnice??? Kua co si jako mysli? Mas delat fetakum zasobarnu? To je fakt des...hele tady u nas v lekarne mi to hodna pani vzdycky vzala tak jedine az pojedes na Pediny tak to zkusit tady...
7. led 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu na vás s dotazem.Volala jsem do caru kvůli dalšímu pokusu o IVF a mudr mi povídal, že mi nastaví cyklus s jednotlivými dávkami před stimulací? jak tomu mám rozumět, poradíte? děkuji
7. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm no kez by..moc doufam ze tam bude... :slight_smile:
7. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 bude, bude, bude a bude!:slight_smile: tak si nachystej spoustu kapesniku:slight_smile:
7. led 2014 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pipinka podle meho, ze ti pripravi proste stimulacni protokol...ale nevim.jaky jsi mela pred tim..
7. led 2014 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj musi tam byt :slight_smile:
7. led 2014 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to vis, ze bude, za ty vsechny zklamani a trapeni:slight_smile:
7. led 2014 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jj verim kulicce ze bude v poradku.. :slight_smile: denne se na nni koukam :slight_smile: je pekny videt jak se meni
7. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ti rikam vubec nwuvazuj ze by nebylo.Bylo tam uz vcera :slight_smile:
7. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no četla jsem že to po částech různě lidi vyhazují třeba cukrovkáři.
no uvidím, příště se na hematologii znovu zeptám, tam mi doktorka právě řekla, do lékárny. A přitom právě ten kdo to předepisu by to měl prý recyklovat na své náklady, nebo u nich kde dělají odběry, ale já k ní chodím většinou odpoledne a tam mají hodiny jen do 14h myslím.
7. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj vis co me uklidnuje??Ze ty mas vzdycky pravdu :grinning:
7. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@beryltm no,já v nemocnici taky posloouchala, že může být potrat....logicky,když jsem měla pod miminkem hematom..Tak jestli jsi .Hajat radši...ascorutin Ti dali?A hematom neviděli?
7. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl vubec nic tam nenasli.zrejme se mi zblaznili loziska endosky a nebo je to po lecich.ale opravdu poctive hajam :sunglasses:
@petulak1988 petulko neboj.srdicko tam uz daaaavno ma.ja to nebude kdy nezazila to busici srdico :sweat_smile:
@janice_opice tak ze je mozne ze me v patek uz propusti ze? Ja jen abych si take pro ne cosi pripravila jako ooobr podekovani :wink:
7. led 2014 v 10:53  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm já měla vše zakázané ještě 23.12.... až teď v lednu jsem poprvý vytírala....no a myly jsem nádobí,když mě pustili z nemocnice.....
7. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no proto ho nemám....zatím,abych nešílela... :wink:
7. led 2014 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek