• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@monyna83 tak ja mam taky 169 cm, ale o 10 kilo vic nez ty a to jsem nabrala cca pred 30tkou prave. proste najednou jsem zacla hur spalovat, jim porad stejne - hodne a rada, ale nerekla bych, ze vylozene nezdrave. no a behem 3 let jsem postupne mela 10 kilo nahore, tak jako plizive, nenapadne. a nejde to dolu. peklo. a prsa nemam zadny, i kdyz jsem pribrala:slight_smile: takze ty jsi proste proti mne miss!:slight_smile:
ja driv lila prvni ligu, ale dneska je mi z chlastu zle a po trech pivech se davam dohromady dva dny. fakt hruza:slight_smile:)) bejvala jsem becherovkova kralovna, mame toho plnej mrazak, ale bojim se uz skrat jedinyho panaka :grinning:
12. srp 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@monyna83
no takze holky, ja jsem na tom rozhodne nejhur, bo jsem tlusta a prsa nemam! :grinning: :grinning: :grinning:
ale mam nejlepsiho chlapa na svete, pac se mu libim i tak:slight_smile:
12. srp 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 vidis a ja zas brecela, pac mi zadny prsa nikdy nenarostly :grinning:
12. srp 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 všude píšou,že těhotenství je vidět až od 1000 jednotek hcg.Krvácim hodně silná MS i kusy a všechno mám i MS bolesti,takže sem to vzdala a nemohla sem věřit ve čtvrtek,že to roste
12. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, letim domu, vezmu to pres pizzu (dyz jsme u tech diet:slight_smile:) ) a honem k notasu na primak z mistrovstvi sveta v atletice:slight_smile:
12. srp 2013 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@sasanka033 Holky, to jsme to ale pěkná skupinka :slight_smile:
Každá ženská je krásná, když umí svou krásu prodat :slight_smile: , no ne?
12. srp 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @monyna83 Přesně tak. Ať jsme jaké jsme, našim manželům se to líbí :grinning: A to je to hlavní!
12. srp 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@baby1984 to máš asi pravdu :confounded: :confounded: ale hlava mi to nebere....tak se drž a dej vědět, jak to zvládáš... :zipper_mouth:
12. srp 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke
@sasanka033
Přesně tak, manžel mi teda říká buřtíku, ale to jen proto, že mě poznal o 10kg lehčí :grinning: :grinning: :grinning:
12. srp 2013 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 no to je sílaaa..jak tohle dopadne..drž se holka!!!!
12. srp 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahooojky :slight_smile:, 13 vajicek = 13 embii, oplozeno 8+2, ctvrty den zavedeno 1 a zitra budu volat, zda to druhy embrijko je dobry a budeme zamrazovat. Takze lezim...povidam si s nim :grinning: a drzim si ho!
12. srp 2013 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@sasanka033 Jsem zapomnela napsat, ze transfer vajicka byl dneska, jsem malinka a strasne drobna...
12. srp 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 jsi hodná, ale bohužel v krvi bylo 0,1 takže negativní
12. srp 2013 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 ahoj, tak to my jsme o den starší, byla jsem v sobotu na KETU... :grinning: :grinning: Tak se držte ...
@lenkafel škoda....
12. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - tak to mě strašně moc mrzí, vypadalo to tak nadějně :frowning2:
12. srp 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Je mi to strašně, ale strašně moc líto...Dostaň to ze sebe, partner Tě musí psychicky podpořit a pak to vyzkoušíte znova...Moc se drž a klidně piš...Vypiš se z toho, jsme tu pro Tebe :slight_smile:
12. srp 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel je mi to moc líto..... :frowning2:
12. srp 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 taky to nemůžeš mít jednoduchý :frowning2: Třeba se embryjko zakousává pomaleji. Moc ti přeju aby to dobře dopadlo.
12. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no právě... máma teď taky říká, že se třeba stane zázrak, ale když jsi rok na lékách, snížíš obranné látky z 67,9% na 41,8% a pak se dozvím, že po ketu, kdy odešlo embrijko byla hodnota zase 64,4% tak to mě položilo. Čekala jsem tam 35% a doktorka říkala, že před ketem to tak mohlo i být, ale že se tělo zase bránilo proti embrijku, aby se zabydlelo...
12. srp 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to je fajn, že jsi měla super víkend. My měli taky víkend fajn, byli jsme se známejma na túře, popovídali jsme a v neděli jsme jeli na chatu za našima a pak za tchýní. Takže pohodička. No jsem zvědavá, s těma důchodcema :grinning: na jednu stranu se těším na druhou se mi bude stýskat... ale on line budu:slight_smile:))) už jsem si vyhlídla pár výletů, tak uvidíme...
12. srp 2013 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to je blbý, ale existujou i případy, kdy se to vyřešilo a doktoři nevěděli sami jak...musíme pořád doufat...chápu, že je člověk bezmocnej a neví, jak dál...no stejně si užij lázně a nech to zatím být...
12. srp 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 třeba tam nějak pomůžou, doktorka mě taky naladila pozitivně, že měla klientku, které se to podařilo samo po lázních, ale to v našem případě asi nevyjde, i když by to bylo krásný. Až se vrátím půjdu na kontrolu a uvidíme, ale nechce se mi znovu do kortikoidů natož do imunoglobulínů...
12. srp 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel :frowning2: chjo holka... Kdybych mohla dam ti svý mrazacky ja uz je asi neupotrebím...drž se myslím na tebe.....
12. srp 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 nazdaaar:slight_smile: prave jsem docvicila mojzisku, piju kontryhel a musela este rychle na konika, co je tu novyho:slight_smile: takze z tebe uz je mamina, vyborne:slight_smile: tak pak ty fotky dvou //, jo?:slight_smile: jinac moc nechapu ty tvoje pocty 8 a 2..?:slight_smile: a 13 embryi, jedno je uz u tebe a jen jedno se bude zamrazovat? pls vysvetlit!:slight_smile: tak drzim palce:slight_smile:
12. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak burtiku by mi nekdo rek jednou! :grinning: :grinning: nastesti partner nema rad "vychrtliny", razi heslo: zenska bez prdele je jako tejden bez nedele :grinning: :grinning: a to bych dala ve svym pripade tesat:slight_smile:
12. srp 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel ach jo Leni, to je mi líto, tak to vypadalo krásně, že se tomu nechce ani věřit :pensive: Teď to musí přebolet a pak až se člověk trochu zregeneruje, tak třeba zase něco vymyslíte s tvojím a půjdete do druhého pokusu, času je ještě dost, ono se to z čerstvých lepší chytá, u nás teda určitě....
12. srp 2013 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jak s důchodcema.... já myslela, že tam budete nějaká část samé takové holky co jdou léčit to samé?
Tam určitě bude typů na výlety hodně, škoda že je to od nás tak daleko, já mám ráda lázeňské města i tak jako by jen na couranou a tak :slight_smile: tak hlavně abys tam chytla nějaký dobrý kolektiv, jak máme tady a budeš mít o zábavu postaráno a na stýskání nebude čas :wink:
12. srp 2013 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tééda návrat ztracené dcery, no je vidět podle foteček, že se měl někdo brutááááálně dobře, jen tak dál :wink: Já měla teď i s malou přechodné bydliště na koupališti, takže se mi taky nálada zpravila o sto procent :grinning:
Známí nás teď o víkendu taky vytáhli na Šiklák tak jsme si to užili,bylo tam zrovna to rodeo a to teda miluju, hrozně ráda na to čučím, tak jsem na tebe vzpomínala, že škoda, že tam zrovna nejsi, hned bych tě lanařila na drinka :grinning:
12. srp 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo není nad to si romanticky ruku v ruce např. vyklidit garáž :grinning: :grinning: tak hlavně opatrně víš, že první dny by měl byt režim trochu gůlavější
12. srp 2013 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Jůůů, to je hezké heslo... :grinning:
Můj manža má 125kg, já 58, takže si mě jen obírá....Jsme jako puzzle, ja mám bříško propadlé, on vypouklé,tak do sebe pěkně pasujeme :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2013 v 06:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek