• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice aha....tak jo,já si tam zavolám raději...hele čiči...kdy Ti řekli co tam musíš mít za razítka...mě nikdo nic neřekl... :unamused: na to ekg mě prostě pošle,že?A ten zubař dává razítko na tu pravou stranu?No,za tři prohlídky mi toho moc neoprací..nebo teda já nechci,aby mi opravil 4 zzuby najednou...blééé... :wink: no,uvidíme...
7. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl když mi dávali průkazku - v průkazce mám kolonky na razítka - zubař, dětský lékař, EKG, praktik a kolposkopie a cytologie(ty poslední dvě ti samo udělá gyndař...)..já nevim jakou máš průkazku no....já tam mám spešl stránku přímo na tohle a musíš si to oběhat sama. Mně udělá EKG praktik rovnou...takže dobrý..
7. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já mám gs mamatest, mám tam porodnické vyšetření, potom laboratorní vyšetření, ultrazvukové vyšetřeí, další vyšeetření...kardiotografie...jiná odborná vyšetření, hospitalizace, příprava na porod....masakkkrrrr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to máš to samý akorát jinak napsaný...já tam mám ještě tu registrující dětskou....prý to všechno chtějí v porodnici a v porodnici taky budou chtít papír kde bude tvoje krevní skupina včetně RH faktoru a to ti dá gyndař
7. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice aha....díky..no taky je dobrý,že tam mám napsaný,že chtějí veškeré papíry co se týkají těhotenství...to asi těžko...Tobě z Caru dávali jiné papíry než výsledky screeningu?Promiň,že Tě tak otravuju,ale když tam jedu.... :wink:
7. led 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslím do porodnice,což je hodně daleko.. :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2014 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janice_opice já mám krycí stránku tamjsou moje údaje plus termín porodu dle utz a pm a razítko registrace z porodky a dole mám kolonku na poradny.. na druhý stránce mám anamnézu...co jsem měla za operace, jeslti chlastám a hulim, kde pracuju, jeslti mám alergie a jaký léky trvale užívám plus to, že jsem jednou rodila a měla jsem 8 IVF a jak velký bylo moje první díte plus týden kdy jsem rodila...na třetí stránce je kolonka laboratorní vyšetření..tam mám hodně vyplnené už..stránka 4-5 jsou záznamy z pravidelných kontrol..stránka 6 jsou utz vyšetření tam mám dvě vyšetření(i když mi dělá utz pokaždý ) jedno od něj a jedno ten screening, stránka 7 jsou další vyšetření a tam mám práve: Kolposkopie, cytologie, vyšetření praktickým lékařem, stomatologie, Jiná vyšetření-ekg a Registrující praktik pro děti a dorost.na stránce 8 mám kolonky jiná vyšetření a Hospitalizace
7. led 2014 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně v Caru nedelali screening, když ě propouštěli tak mi dali propouštěcí zprávu a vysazovací protokol na léky
7. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani kde jsi sehnala gynekologa??ja teda u tohohle mam neschopenku a bude mi zadat o jeji prodlouzeni tak nevim jak by to bylo ale gyndare vubec nemuzu sehnat.. nevim jak by to bylo s jezdenim do PB
7. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice o.k. díkec...to jsem chtěla vědět s tou propouštěcí zprávou....
7. led 2014 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jo,máš pravdu v podstatě stejný...akorát,aby se v tý mý prase vyznalo... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2014 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tobe dali tehotensky prukaz v CUBE nebo az doktor??
7. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 kočíí žádat o prodloužení? To už jsi dýl jak půl roku doma..nejsi ne?
7. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 brouzdala jsem po netu, měla pár doporučení a nakonec jsem sehnala kousek od nás doktora,kterej mi zavinil Kubu:slight_smile: tak jsem tam šla a sie nakonec nechodím přímo k němu,ale jsem strašně spokojená s panem doktorem, je super...jak tam byl posledně Kuba se mnou na utz tak mu všechno vysvětloval a na tom utz jsme byli strašně dlouho, dává mi krásný fotky a prostě jsem ráda..:slight_smile:je to soukromý, takže platíš,ale určitě se mi to vyplatí :slight_smile: takže bud dostaneč doporučko anebo musíš zkusit štěstí..tenhle je na Pze 6 ale mám doporučko na jednoho prý super v centru:slight_smile:
7. led 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 doktor mi dal TP
7. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja uz jsem dlouho doma uz mi prisel papir.. v unoru mi konci ale pisou tam ze muzu zadazad o prodlouzeni nebo muj doktor z duvodu toho a toho a ja nemuzu jit tehotna do prace , taham tam tezky veci
7. led 2014 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a na jakeho?? Me by nevadil ani na praze 6 hlavne kdyby me vzal..
7. led 2014 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ty bys vlastně taky neměla přijít o mateřskou víš to?
@petulak1988 koččíí to mě zajímá,...takže jsi půl roku doma nebo rok?Ráda bych věděla jak to pak je právě...já doufám,že mě s dvanáctkama a nočníma nikdo do práce poslat nemůže... :wink:
@muddledgirl rok... a ja tu delam 10hodin ale ve smradu ze svarovani a lakovani a k tomu taham plechy takze doufam ze prodlouzeni projde
7. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co jak neprijit o materskou??
7. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 ¨no ty jsi doma jak dlouho?
7. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 páč kdybys třeba nepracovala a byla hlášená na UP nějakej čas tak nemáš nárok na MD na dávky
7. led 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice musí být odpracováno 270 dní za poslední dva roky...že?Říkám to správně? :wink:
7. led 2014 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ja jsem doma rok a myslela jsem ze kdyz prejdu na rizikovku,vlastne taky nemocenska tak ze misto materske beres nemocenskou a pak rovnou rodicak
@petulak1988 aha...já byla loni skoro půl roku a teď už jsem od října..
autor
@petulak1988 jojo přesně tak to je, když jsi na nemmocenský tak pak ti místo žádosti o mateřskou vyplní akorát novou neschopenku takže nepřijdeš o dávky..:slight_smile:
7. led 2014 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já od 26.9...tak si přečti co psala peta a já jí ohledně té MD
@janice_opice Ty jo,jak to všechno víš.... :wink:
@janice_opice jj tak jsem to myslela a po porodu jdes rovnou na rodicak ze jo?? No snad mi to prodlouzi
7. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek