• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice já jsem to četla tomu rozumim..ale Péťa je v jiný situaci než já.... :wink:
7. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl protože jsem volala na sociálku, jeslti mám nárok na MD, že jsem na rizikáči a že jsem teda ještě ukončila pp k 30.9. a paní byla moc milá tak mi to vysvetlila, že vlastně budu dál brát neocenskou¨
7. led 2014 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ty nebudeš prodlužovat....myslela jsem kvůli dávkám:slight_smile:kdyby něco
7. led 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Takže špatně chápu info na netu,aha...no tak to jsem ráda,že to vim...Já myslela,že když je odpracováno těch 270 dní v předchozích dvou letech,tak je to všechno klasika....takže ji my dvě..budeme mít stále stejné dávky a nemocenskou... :wink: aha...tak to jsem nikde nevyčetla,vidíš to...
7. led 2014 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já nevim moc u tebe to bude jiný možná ty jsi furt v pracovnim poměru a tu neschopenku nemáš tak dlouho
....já místo MD dostanu novou neschopenku jakoby MD
7. led 2014 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmm to asi jooo..víš co,já se zeptám na konci měsíce...snad poradí...až donesu lístek na peníze na úřad... :wink: :wink: :wink:
7. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuji jinak za trpělivost a za chvíli vyrážím směr HK...a šupky dupky kouknout na hadýrky... :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hadýrky pro mně...už mám jen jednu pořádnou mikinku.. :unamused:
7. led 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak si to užij pěkně:slight_smile:)
7. led 2014 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj,děkuju a zatím páček,holky moje.... :wink:
7. led 2014 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to EKG patří pod praktika ne? teda alespon u ně vždy dostanu žádánku a jdu naproti k sestře.
taky už mám zubaře odškrtlýho :slight_smile:
7. led 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ostatní 3 ? já teda jen od zubaře, a zítra od porodnice ....
7. led 2014 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak na krevní skupiny a faktor já mám prostor v tý TP, a k dětský teda nemusím ...sestra mi zaškrtla jen praktika a zubaře. Kdysi se muselo ještě na plicní
7. led 2014 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky drzte mi prosim pesticky.. za chvili jedu na zkousku
7. led 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo však jsem to psala, že EKG mi udělá praktik....no já ám krevní skupinu taky v TP,ale v Motole chtějí papír z laborky o té krvi, mně ho doktor dal a včera mi to dali napsaný na tom poučení z porodnice, že chtějí originál nebo výsledky s krevní skupinou...to ze mě budou mít asi radost ...vše jsem vypsala viz výše muddled....praktickou mám v baráku tak jí akorát cinknu a stavím se tam...
7. led 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na plicní jo??? já jsem byla jen u praktika tenkrát s Kubou ....
@petulak1988 držíme jako vždy a jao vždy to zvládneš
7. led 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no snad jio ,dnes jsem jak bouchnuta palici :frowning2:
7. led 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já v tom 2010 musela i na plicní ale já tam tou dobou pravodelně chodila takže to bylo fuk. Ted bych se tam taky měla objednat naposledy jsem byla v prosinci 2012 tak bych měla jít a ještě se objednat na kardio tam chodím co dva roky a už se to taky blíží.

to jsem teda zvědavá co mi dají v Podolí :slight_smile:
7. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hodně štěstí
7. led 2014 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja mam dnes desne nafoukle bricho.vzduch ve me jezdi a nechce ven.tlaci me to i na podbrisek.bojim se aby mi to nejak nedkriplo delihu a nemela jsem tak spatne prokrveni pro miminko.blbec jsem si rano dala kakao :frowning2:
7. led 2014 v 15:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm - ahoj,já jsem nafouklá skoro denně, ale koukala jsem na příbalový leták expumizanu, a může se i v těhu. Tak se koukni ...třeba to pomůže ...já to zatím neřeším, není až tak hrozný
7. led 2014 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja jsem dnes extremne po tom kakau.vubec to nechce ven.hrozne mi ten vzduch jezdi v podbrisku. :frowning2:
7. led 2014 v 16:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm neboj to je normální chce to hodné ovoce a zeleniny'dobry jsou i sušený švestky.já jsem nadmuta od začátku'.predevcirem jsem blbec vylila hrnek mleka a bylo mi taaak zle.....
7. led 2014 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tesim se na pazek az uvidime tu nasi fazolku.verim ze vse bude jak ma :sunglasses:
No prave ja do sebe dnes vylila kakao a ted mam v podbrisku a pak okolo pupiku diskoteku.snad to mrnousovi opravdu neublizi.normalne mi to hybe s brichem jak se ten vzduch tam honi :frowning2:
7. led 2014 v 17:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm neboj v pohodě já to takhle mela furt a pak i zacpu,ale ted co do sebe CPU ty švestky a ovoce a pijí meltu tak je to o moc lepší.Akorát mi ted teda vyrostlo dost břicho za ty poslední 3 dny.v patek bude vše OK není důvod,aby to bylo jinak:slight_smile:a vis ze já mám vždycky pravdu ;)
7. led 2014 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja vim mami :grinning: tak ja si porad rikam ze srdicko miminku tluce tak je to na dobre ceste. :sunglasses:
7. led 2014 v 17:27  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm o tom zadna vse je v cajku ;)jeeee to je hezky ty jsi 7 TT a já 17tt tak to budeme mít číselně takový pěkne symetrický
7. led 2014 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ajoo vidis sem si ani nevsimla :sweat_smile:
7. led 2014 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem holky mela k veceri misu ovoce, tycinku corny, knedlik s vajickem (mela jsem mit gulas, ale muj drahy tam vysypal pytlik palivy papriky tak to neslo), sklenicku piva a ted futruju nanukac Misu :grinning: budiz mi utechou ze k o jsem mela jen dve misky kvetakovky ;)) zacpou asi trpet nebudu :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - teda Ty se živíš, to je dobře ...to já mám nějaký scvrklý žaludek a moc toho najednou nesním.
Já musím vše postupně ...jinak by to šlo ven.
jdu si dát jogurt :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek