• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@kamisb no jo taky když ti bylo furt blbe task se nediv. Naštěstí mne ne ale musím treba víc jídel s pauzou po malých porcich
7. led 2014 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak jsem doma ze skoly :slight_smile: no ja mam krece denne a napul prujem ale ten ne denne...jim vse a hodne ovoce i zeleninu...:slight_smile: neomezuji se zatim :slight_smile:
7. led 2014 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - a doufám, že vše v pohodě.
7. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj rustina za 1 :slight_smile: horsi bude zitra ta chemie mam to blbe za sebou a jeste jsem na ni ani nekoukla doufam ze to dam za 4 ale teda pekna ostuda..
7. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jím malý porce, tak 5-6 denně. Ale teplý jidlo jen 2x.
Nejhorší je že teď mám skoro furt hlad, ale když sním víc tak je mi zase zle :( je to na hlavu. Snad se to nějak srovná.
7. led 2014 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já dostala hlad tak 3 dny zpátky ten furt hlad ....a trvá.tak já mám teplý jídlo taky1-2x denně ;)
7. led 2014 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jasné to rikas furt a pak nosis 1-2....tak tebe ten hlad ještě čeká neboj...;)všechno bude ;)
7. led 2014 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja jsem zatim v poho nic mi neni je ty obcasne krece a pichani na vajecniku..vcera zase prujem.. tak snad bude vse v poradku... a chemii fakt nedam..vubec ji neumim ..ani trosicku
7. led 2014 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 mne ve svy podstate na tyden kocoviny a 1x blinkani taky nic nebylo......jen jsem furt spala; ale to asi taky ty nervy a uleva od prace....a furt prdim :slight_smile:))))))))
7. led 2014 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to já mám furt hlad tak asi týden. A prdění ...to mám taky, nejvíc po ránu :slight_smile:
to asi jak se přes den nafouknu tak abych byla zase na den prázdná či co :grinning:

Zítra jdu zase na kontrolu ke svýmu doktorovi, to jsem zvědavá jestli mě zase bude kontrolovat. těch ULZ je nějak hodně poslední dobou. Ale třeba bude jen sestra poslouchat srdíčko přes břicho. A pak jedu pro razítko do Podolí. To zas budu večer k.o. když musím vstávat kolem 7h.
7. led 2014 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Baru moooooooooc děkuju :slight_smile: ... ty se koukej opatrovat a řádně odpočívej at je jen lip a nemáš už žádné stresy:wink:
@jaka17
@beryltm holky děkuju ..dám vědět jaká byla 1 konzultace :slight_smile:
7. led 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@hhani jsem.na tebe moooc zvedava pak pisni ;))
7. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Si asi reknu v Cube o nejakou provizi ;))))))))
7. led 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, jsem hysterka,tak jsem trošku brečela...krev děs..1:55 down...ultrazvuk prý o.k.
nosní kost:normální, dopplerovské vyšetření trikuspidální chlopně a dopplerovské vyšetření ductus venosus nešlo vyšetřit....blbý,co?
Down celkově 1:704
takže 24.1. krev a když vyjde blbě,tak prý za žádnou cenu nemám chodit na plodovku,ale zaplatit si prenascan....jinak bobeš má 6,7 cm..zítra dám foto
7. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - na první týden v únoru, ale ráda bych ho ukecala o týden dřív. Nechci císaře až ve 40 tt a riskovat, že se mi rozjede spontánní a užiju si nakonec oba dva :grinning: Jak Ti je, Janinko? Chutě a únava atd?!
@jaka17 - nebojím se, zvládla jsem horší věci :slight_smile: a je mi hlavně úplně jedno, jak se dostane na svět. Hlavně, abychom byly v pořádku. Zrovna tak jako Ty a všechny těhulíny tady :grinning:
@kamisb - A jak je Tobě, kočko? :slight_smile: Jinak Clexane zatím skladuju v plastových nádobách, po šestinedělí vyfotim a celou tu hromadu někam odnesu. Ale kam, to teda taky nevím. Myslela jsem, že to dám do lékárny...tak já se na to zeptám ve čtvrtek na Karláku, jdu zrovna fasovat. A dám Ti pak vědět :wink:
7. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to mě moc mrzí, ale ještě nezoufej.
s jakou hodnotou Tě propouštěli z CARu? Já mám třeba min.hodnotu 1.320 podle věku (nebo by to mělo snad být na žádosti o ten screening) , ale už nevím kolik že Ti je.
a tam to co píšeš poslední nevím co je :(

no pobrečet si je asi normální, ale ještě nezoufej, občas ty testy vychází špatně, uvidíš co toho 24.1. to budeš asi v 16týdnu co ...ony se ty výsledky pak porovnají a pak bud ten prenascan. A pak v tom 20 tt se vše stejně pozná nejlíp. A co Ti říkali na ULZ ...

a proč Ti nedoporučovali plodovku? ale ten prenascan?
7. led 2014 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no právě na karláku v tý jejích lékarně mě takhle ta holka sjela. Četla jsem právě článek od hygieničky a lékarny by to fakt brát neměli, jen občas nějaký co mají smlouvu na odvoz biologickýho materiálu (protože jehla byla pod kůži), prý je to jako nebezpečný odpad či co a měl by na to být někde kontajner nebo svozový místo. Ale tak se schválně zeptej jestli tam nebude jiná holka.
Možná tam kam se to pak sváží, ale nikde jsem to nenašla a to jsem se včera snažila poctivě googlit. Když jsem byla v CARu tak tam jsem přinesla tu jejich nádobku a kus za kus jsme měnili, já tam nechala plnou a dostala prázdnout. No uvidíme.

Teda jako císař až v termínu ...hm to teda slyším prvně, většinou se chodí tak o 14 dní dřív.
7. led 2014 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - a jinak teď mám období,kdy mám furt hlad, ale zase nejde pořád jíst, to se pak prckovi nelíbí. Největší sranda je že třeba 3 den už nechce stejný oběd. My většinou vaříme na víkend a já to v pondělí dojídám, a to už se teda trochu cuká ...ale má smůlu přeci nebudu denně vymýšlet něco jinýho. Už takhle mrňavej a aby si vyskakovalo to teda ne :grinning:
7. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb koččí.....nevím co je minimální hodnota podle věku.....s jakou hodnotou mě pouštěli s caru?Já jsem tam chodila pořád...jen jednou jsem byla u své gyndařky....Nevím co myslíš :unamused: Myslíš upravené riziko?To mám toho downa 1:704...je mi 31....prenascan je prý víceméně 100% ...utz jinak dobrý....Ty věci co nešly vyšetřit se asi týkají srdíčka..nevím....a
7. led 2014 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb - no oni tam na mě blbě čuměli, i když jsem přinesla plnou tašku léků. Ale tak kam to má člověk dávat?! Jsem před stěhováním probírala lékárničku a prostě mi toho hodně zbylo.... Já se zeptám rovnou nahoře doktorky, ať mi poradí. A pak i v lékárně. A jestli mě nasejřej, tak to hodim do popelnice a bude po ptákách :grinning:
Jako mě ten termín taky zaráží, ale on to tak prostě má :frowning2: Snad ho ukecám aspoň na ten 39 týden...

Tři dny po sobě stejný jídlo, tak je to prostě gurmán, no :grinning: Já nemohla jíst skoro nic, chutnali mi paštiky a všechno kyselý :grinning:
7. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já nevím, ale na žádance na ten screening jsem měla napsaný riziko T21 který je na můj věk minimální. Tak jsem myslela, že to tak má každá.
Myslím, že jsem si psala s holčinou co jí bylo 33 a ta měla hladinu kolem 1:420...
tak bych řekla, že to celkový ještě asi neni tak hrozný, ale to musí vědět ten kdo Tě vyšetřoval ne?

a mimi takhle brzo někdy nejde uplně vyšetřit, záleží kde je placenta apod.
A jako výsledek ...máš co ....někde musíš mít napsaný jaký byl ten screening ve výsledku. jestli negativní nebo pozitivní ...a tím bych se řídila.
7. led 2014 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak já naštěstí můžu všechno kromě kuřecího masa a zvěřiny.
ale někdy se jen něco vaří a už vím, že to teda nebudu že mi to nevoní a někdy když přendavám zbytky na další den, tak mám žaludek taky až v krku. No taky jsem zatím přibrala jen 1kg a to kdoví jestli ...se mi ta váha pohybuje během dne i o dvě kila nahoru a pak zas zpátky.

Hm to je fakt divný, kamarádka to měla stejně jako ty (holčička KP)...termín 17 a domlouvali se na 9 ...pak ji o den dřív praskla voda a jeli hned a měla akutního císaře, takže bez manžela. Jinak by tam prý i mohl být.
Ale na Bulovce snad nesmí být vůbec ne?
7. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb
Žádanku na screening jsem žádnou v ruce neměla... Ty jo?:unamused:
Až dnes ty výsledky....jsem Ti psala down 1:704 = střední riziko pro T21.
T21 T18 T13
populační riziko 1:525 1:1301 1:4076 /vychází z věku matky.../
upravené riziko 1:704 1:26020 1 :81521
7. led 2014 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Já myslela,že Ty jdeš taky na ty tripple testy? :wink:
7. led 2014 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak dej vedet ay bim.kolikatyho ma tebe a malou mam.myslet.Jinak mne je vyborne. :grinning: akorat mam.furt hlad jen mudom jist po malejch pac jinak me tlaci bruch a funim a prdim.zacal me rust pupek tak se asi menim v chlapa :slight_smile:))))
7. led 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já mám teď nahoře 7 kilo. A taky jsem jedla, ale měla jsem nevolnosti :frowning2: Ale bez jídla to bylo ještě horší... No přesně jak říkáš, že to měla tvoje kamarádka, tak to měla i moje. S tím rozdílem, že jí praskla voda den před porodem, takže v den nástupu. Ale bylo to ve čtyři ráno. Tj na houby úplně. Já tohle fakt nechci zažít, musím ho nějak zpracovat. JInak já nebudu na Bulovce nakonec, když jdu na sekci. To mě bude dělat v Neratovicích. A zrovna na Bulovce být může a v Nera ne....
7. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja myslim ze to furt neni zadna hruza kamaradce vysel 1:56 a ma zdravyho chlapecka, tak neboj to je fakt dobry tzn.ze riziko u tebe je ze z 704 deti se narodi 1 s downem.to je dobryyynebooooj to bude dobryyyy :-*
7. led 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. led 2014 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to máš dobrý hodnoty i z krve, zbytečně plašíš.jak je to populační riziko, tak to jsou pro Tebe min.hodnoty co musíš mít a Ty máš všechno vyšší ....tak buď v klidu.

JJ jdu na tripll testy, ale to je jen odběr krve a porovnává se to s tímhle screeningem....je to prostě jen kontrolní odběr krve a to máš teda podle mě stejný,ikdyž ted jsi v 13tt a máš jít na krev za 3 týdny.
7. led 2014 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jak rika kamisb presne tak!!!!
7. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek