• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@muddledgirl ja na tripplee nebyla vubec....neni to potreba..u tebe si myslim bude rozhodujici 20 tt utz a ten dopadne dobre;)
7. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - tak snad to bude dobrý, třeba ho ještě nějak ukecáš...když zkusíš, že se bojíš aby nezačal krasický porod atd ...smutný očička tak třeba ustoupí.

Holky tak krásnou dobrou noc, jdu spát, když musím ráno tak brzo vstávat :angry: :grinning:
7. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl a jdes ke svymu gyndari?
7. led 2014 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb dobrou Kamco
7. led 2014 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb krev byla 1:55 aha....tak to jo.....Jo,jo,jdu zatím jen na tu krev......
@janice_opice
7. led 2014 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě řekli,že musim... na tripple testy.....Ty jsi měla,ale lepší výsledky,ne?Utz vypadá prý dobře....Jo,jo ,jdu ke svý gyndařce 15.1....a na tu krev do Sanusu... :wink:
7. led 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dobrou....
7. led 2014 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no ten utz je pry dulezitejsi...ja mela downa 1:3604.populacni riziko u myho veku 1:204....dulezitej je utz.....to sijovy projasneni mas kolik?
7. led 2014 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to je fajn..tlo jsi mě potěšila....NT 2,00 mm je to ono snad...
7. led 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo,je to šíjový projasnění....
7. led 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jj populacni riziko vychazi z veku jakoze v tom veku je takovyhle nejnizsi hranice jak psala kamisb to je vseobecny takze mne je 36 takze riziko u zen v tomhle veku je 1:204...no a nam vyslo to 1:3604 tak dobry....ten utz je pry fakt dulezitejsi a to sijovy projasneni je snad ok do 2.5 nebo tak nejak tak super ne?:slight_smile:
7. led 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hranicni jsou 2,5tak to jsi v kliiiidkuuu
7. led 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,jo...nosní kůstka taky dobrá...jo,kočko rozumim co je pravděpodobnost,jsi hodná.... :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:a moc jsi mě potěšila...no ......já pamatuju,jak sis tady s někým psala,že by mělo být vše kolem 1:1000...tak jsem se bála...ale i doktor se sestřičkou řikali,že to bude dobrý...ale on mě vyděsil s tím,že když by mi genetička říkala,ať jdu na amnio,tak že nesmim,že si mám zaplatit ten prenascan........
7. led 2014 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no asi kvuli tomu ze amnio je riziko ...preci jen anebo lobuje za prenascan :slight_smile:.to mi rikala ta doktorka co mi delala screening ze jak je to nad 1000 tak je to uplne v pohode.alw tech 700 si mydlim ze je prave taky slusny skore a hlavne to sijovy ptojasneni toho jsem se strasne bala ;)
7. led 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ...to by měli :grinning:
8. led 2014 ve 04:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: jj,já taky jsem o tom četla......děkuju....vypadl koník a já pak usnula... :grinning:
8. led 2014 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoj kočí, neplaš, nic není tak hrozný...vždyť ty hodnoty máš ok....ale chápu, že se člověk vyděsí..no jsem zvědavá, co napočítaj mě... :sunglasses: :sunglasses:
@brsh tak to je fakt divný, zkus ho ukecat...že chceš trochu dřív..
8. led 2014 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no,tak nic mě nevysvětlil a už strašil s prenascanem....a jak jsem výše psala,tak tu holky psali,že je to o.k.nad tisíc...tak kdo by se nelek.... :unamused: B
8. led 2014 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, měli by člověku všechno líp vysvětlit...na mne to působí tak, že vlastně nikdo se nechce o tom moc bavit, protože maminy jsou celý v šoku a doktor je nechce vyděsit, ale vlastně je to pro tebe ještě horší..když nevíš, co to vše znamená..
8. led 2014 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo,jo,přesně jak píšeš...já mám ráda všechno jasně a narovinu....to nebyl můj dr...měla jsem ho podruhý na utz.....tak jsem z něj byla trošku v šoku..
8. led 2014 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jeste mi rekni nekde je tam.napsanej vysledek celkovej kestli je screening negativni nebo pozitivni...
8. led 2014 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nemám to tam... :wink:
8. led 2014 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to už po mě včera chtěla kamisb :unamused:
8. led 2014 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice závěr: 1.trimestriálního screeningu -střední riziko T21 1 :704

Dle výsledku 1.trimestriáolního biochemického a sonoscreeningu je výsledné riziko výskutu Dawnova, Edwardsova a Patauova syndromu u plodu sníženo.

Dop: odběry v 16.týdnu gravidity /total hcg, AFP,E3 -triple test/ a integrovaný test,dle výsledku amnicenthesa či NIPD
8. led 2014 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl aha tak teda to je divny ja tsm mam normalne zaver a pod tim to mam napsany :-/
8. led 2014 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no však právě...já teda nejsem doktor...ale ten Paatsův a Edwardův syndrom mám úplně divný hodnoty a myslim,že to je proto,že nešly ty dvě věci vyšetřit..... :unamused:
8. led 2014 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl rozhodně se na to poptej i na své gyndě i v Sanusu...myslím, že kdyby něco věděl jasně- že je to blbý, tak by to nenechal čekat..takže spíš neví a kreje si záda, kdyby náhodou něco nevyšlo...
8. led 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl jaky mas? A proc nedly vysetrit?
8. led 2014 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jasně,že se zeptám.... :wink:
8. led 2014 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoj, ted jsem tady zahlidla cosi o bilejch zubech. ja nedam dopustit na gel z drogerie, kterej jsem koupila asi za 500 nebo 600 a fungovalo to uzasne a to piju kafe, cerveny vino a obcas kourim. jsou v tom dva gumovy nastavce, ktery vytvarujes podle svych zubu asi jako kdyz se delaj otisky na rovnatka a pak do nich trochu gelu vymacknes a nasadis a mne se osvedcilo to mit kazdej den tak hodinu a za dva tejndy jsem mela krasny zuby.
8. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek