• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice trizomie 18 trizomie 13
1:1301 1:4076 populační riziko
1:26020 1:81521 upravené riziko¨
Dopplerovské vyšetření trikuspidální chlopně a ductus venosus něšlo vyšetřit...miminko se třičtvrtě hodiny hrozně hýbalo....
8. led 2014 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl uz vim, white pearl se to jmenuje a maji to v kazdy vetsi drogerii.
tak a ted vas jdu trochu docist:slight_smile:

dobre rano holky:slight_smile:
8. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 jo,kočíí..já to měla taky.....ale mě ty nástavce vůbec nevyhovovali... :grinning:
8. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl fakt? proc?
ja si na to za dva, tri dny zvykla a bylo to bozi. sedis doma, koukas na filmy a mezitim se ti tvori americkej usmev:slight_smile:
8. led 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj, hlavně se probíralo, jestli to neškodí v těhu...což není jistý...no a ty už ses rozhodla, co dál a kde??
8. led 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já Ti nevim...já to nakonec vyhodila....a tohle se myslím v těhu nesmí,tak to teď ani neřeším...ale jsi hodná... :wink:
8. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jojo, jasny, to jsem si myslela, jen to nestiham cist. ale rekla bych, ze s tim by si nikdo nezahraval a pokud by to tak bylo, tak by to tam napsali...
ja se nerozhodla, protoze nemam vstupy este:slight_smile: dneska jdu do apo, reknu jim o tom krvaceni mimo cyklus a zeptam se na postup a ze chci do dalsiho ivf. posbiram info a 23.ledna jdeme do cube a do ty doby snad sezenu i termin do gennetu a pak snad hura na to, zadost na pojistovnu atd..no ale tim padem dva mesice se asi nic dit nebude no...
a jak ti je? jak se mas?:slight_smile:
8. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl jo, ja to jen zahlidla a mne se to osvedcilo, tak jsem se podelila:slight_smile:
8. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to jsou v pohode rizika a neslo vysetrit poradne srdicko
8. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já právě nevim koččí..jestli ty hodnoty nejsou až moc vysoké..jestli to je jako správně vyhodnoceno...ale asi to nemá se srdíčkem co dělat,viď? :wink:
8. led 2014 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice asi to moc řešim...uvidíme co mi řekne gyndařka...snad mě nebude moc strašit..no na férovku se jí zeptám na názor...děkuju koččíí....v tescu včera měla obrovský slevy na takový obyč dupačky pro míma...ale i tak byly hezký... :wink:
8. led 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl je to v pohode ja tu trizomii 18 mam 1:9994 populacni riziko 1:500 a trizomii 13 populacni mam 1:568 a tu moji blastni napsali ze je vetsi nez 1:20000
8. led 2014 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to vis ze jo kolegyne strasne brecela po screeningu mela hodne nizky hodnoty a jeste ji pitomci vystrasili a ceka zdraveho kluka...poddtoupila teda amnio nakonec jak byla nestastna a ta toho downa mela pod 200
8. led 2014 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice je to pak hrůza...trošku mě uklidnilo,že ten prenascan je hodně spolehlivej....přinejhorším teda.... :wink: :wink: :wink:
8. led 2014 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale rozumim taky bych plasila a kdyz ti prakticky nic nereknou.....ale neboj tohle jsou v pohode hodnoty...podle me to doktorka myslela tak, ze nad 1000 je to negativni a pak tam proste jsou vypocitany naky pravdepidobnosti
8. led 2014 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,víš jak člověk chce mít větší jistotu a teď to bude x týdnů jen čekání...no nedá se nic dělat.....jj,já Ti rozumim....
8. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja si hlavne myslim ze dilezitej je hlavne ten utz....rikalo mi to I par doktoru a svagrova..je ji 38 krev ji vysla hodne blbe, ale utz perfektne a doktorka rikala, ze proste ten utz ma vetsi vypovidajici hodnotu hlavne to Nt projasneni a kustka..amnio odmitla a Misulka je tak.krasna a zdrava holcicka!!!! Bude to dobry...
8. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to je jasny, dobre to chapu..cloveku se ulevi az kdyz vi ze je to ok...
8. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tohle čekání je na palici..no hlavně se dobře rozhodni , já bych po těch výsledcích šla do toho CUBE, daleko nedaleko, mimopražský dojíždějí o moc dál...ale uvidíš...sama jsem si říkala, jestli mi to nevyjde, že tam půjdu...
Jinak díky za optání, já jsem v pohodě, jen se bojím na ten screening, jdu 14.1....pak to už bude krása, pokud to nějak dopadne..
8. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jak říkáš, co můžeš dělat , :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: než čekat...ale jak já to vidím, tak spíš to vždycky po nervech vyjde...
8. led 2014 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 me jeste napadlo, ze mozna je lepsi ted jit na soukr kliniku, dokud to jeste hradi pojistovna...do statniho se muzu vratit vzdycky. snad:slight_smile: nevim, esli uz se jim stalo, ze z apo nekdo zdrhnul a pak se tam vratil:slight_smile:
8. led 2014 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je fakt...já bych řekla, že to v tom státním tak neberou...prostě jsi chtěla zkusit něco jinýho...jim o pacienty asi tolik nejde..
8. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :wink: jo,jo, já už jsem dnes klidnější než včera....děkuju za podporu... :wink: Taky si říkám,že ten utz je prostě důležitej... :wink:
8. led 2014 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no,to je fakt,že to tak mám celý život...tak snad jooooo :wink:
8. led 2014 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holcicky nestresujte se ze screeningu ... Ja jsem teda výjimka asi, ja sla na amnio dobrovolně i kdyz vysledky byly ok, ale opravdu jsem chtěla byt v klidu a mít jistotu... Myslím si ze rizika amnio sice jsou, ale trochu se to přehání... Pokud by vám to dr doporučil tak na to běžte.... Ten Prenascan je sice neinvazivní, ale - ukáže jen čast chromozomů a vad a ještě to stojí 14 tis...nechci to tu hanit, ja jsem na nej taky chtěla jít, ale u dvojčatek se nedělá, a ted jsem za amnio rada... Jsem strašně v klidu.. Tak to je jen můj názor, berte to tak a hlavně kliiiiiiiiiiid!!!!!!! :slight_smile:
8. led 2014 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no ja bych tu o te amnio neco napsala, ale nechci kdyby na ni nekdo sel kazfopadne u dvojcatek je I pry ten 1.screening min presnejsi protoze jsou holt dve a je fajn, ze jste v poradku.Ja bych osobne proste na amnio nesla...Ja si myslum, ze u muddle to bude ok tak jako tak
8. led 2014 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to taky znam taky to mam celej zivot....;))))) ale po tech dvou letech boje s tim hnusem uz si rikam ze bude vse ok ;)
8. led 2014 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja to myslela tak ze kdyz to dr doporučí, tak ví proc.. Jen se z toho proste nestresovat... Pro ne byla dulezita jistota, aspon ta nejvetsi, protoze stopro to neni nikdy... Prostě kdyz jdou vysledky v poho tak byt v klidu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a kdyz ne, tak dikybohu za amnio :slight_smile:
8. led 2014 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já bych nešla z důvodu,že mi amnio nedoporučili......a když ty peníze po tatínkovi na to už mám,tak to přinejhorším zaplatím, ten prenascan......prachy budou,my nebudem... :wink: To Ti věřim kočko....že se Ti otočil celý život.. manželka od tatínkovýho bráchy měla rakovinu....od 13-i jsem ji skoro neviděla....i když je moc hodná...já to nevěděla....je šíleně pozitivní,ještě snad víc, než před rakovinou...a když umřel taťka....tak na mně plivla tolik pozitivní energie,žže jsem to v životě nezažila...
@pidisek
8. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jestli je screening ok tak nic neřeš zlato :slight_smile: bude to dobry :slight_smile: myslim ze to citiš, ja to cítila taky i kdyz jsem tím prošla :slight_smile: proste jsem věděla, ze jsou ok:slight_smile:
8. led 2014 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek