• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice
@pidisek já nevim,už jsme to tu pitvali několikrát...ale na netu se člověk dočte,že stejně v tom 16tt je to méně vše spolehlivé než prvotrimestriál....takže moc nechápu...proč se to vše vlastně dělá...jestli budu mít blbou krev,tak zas jak pinda budu čekat do 20tt ,jestli o.k....to čekání mě asi sere nejvíc....vím,že výsledky nejsou tragický..ale mohly by bejt lepší...věřim,že to bude o.k...ale už ani nevim, co si mám myslet.....asi tak.. :grinning:
8. led 2014 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no jestli bych se mela rozhodnout mezi stresem a klidem - tak bych byla pro klid - a sla na amnio nebo Prenascan :slight_smile: :slight_smile:
8. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :wink: no ségra si nic špatnýho nepřipouští,tak mě včera zas mlela do telefonu,ježiš sem Ti řikala,že kartářky říkaly, že bude miminko zdravý,tak neplaš....ona je trošku ve svým světě....já podebatuju,ještě s mojí gyndařkou 15.1.... :wink: musí to bejt o.k....dneska si poklidím....a ono se uklidí i v dušišce...děkuju... :wink:
8. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jo,jo,šla bych na ten prenascan.... :wink:
8. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a myslim ze amnio se stejně delá 18-20tt myslim tedy....i ten Prenascan
8. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek aha, vidíš to.. :wink:
8. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek souhlas jak s tim amniem kdyz jsou hodne zle vysledky a taky s tim pocitem
8. led 2014 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja akorat nechapu toho trippla ten je fakt hodne zavadejici..
8. led 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky zlati co mrnouskove?? koukam ze uz jsi 31tt to leti strasne moc :slight_smile:
8. led 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice triple testy uz snad nedělají nikde ne? Pry jsou uplne na.....
8. led 2014 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,já právě taky néééé..... :angry: vrrr....no,ale děkuju...že se tady člověk vždy může vykecat a tak to hlavní z něj spadne.... :wink: Dnes se půjdu podívat do sekáče....třeba tam pro sebe najdu nějakou mikinku..... :wink:
8. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no dyť já na ně jdu....právě...total hcg, AFP, E 3-triple test, integrovaný test v 16tt
8. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj holka :slight_smile: musím přiznat, ze se uz trochu bojim aby ještě vydrzeli v domečku :slight_smile: jsou strašně hodní, uzasní... Jakoby citily, ze zrovna musím do práce a kdyz mam na ne chvíli, tak se začnou předvádět :grinning: je to krasný :slight_smile: věřím, ze vse bude ok a ze ještě aspon 5 týdnů vydržíme :slight_smile: musíme!!!
A co ty? :slight_smile:
8. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl proc te honí na triple? Vždyť ty nahrazuje screening v tom 16 tt... Zlato ty triple testy vycházejí často špatně a přitom jsou to falešné vysledky, tady v Praze se to uz moc nedělá...zkus se na to ještě zeptat...
8. led 2014 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to si to krasne uzivas :slight_smile: jsou to sikulky. :slight_smile: ja jdu zita znova na UZ ..zjistit zda uz je srdicko..minule nebylo
8. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek já to vím...a co mám dělat...? Já nevim,si stejně asi zaplatim ten prenascan nebo nevim...no,on říkal,že jen krev v tom 16tt......
8. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 a kolik ted jsi? Určitě uz bude :wink:
8. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek
@muddledgirl no prave ze jsou na hovno naopak vic zmatou...kamisb psala ze v souvislost s tim screeningem.pry maji vypovidajici hodnotu a ja se na to ptala doktorky z podoli a ta teda tenhle nazor nemela.potvrdila ze v tom pripade bud odber klku anebo amnio anebo ten prenascan tak tezko rict pak si clovek.ma udelat obrazek.muj doktor mi rekl to same
8. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek zitra budu 6+6 :slight_smile: verim ze bude vse v poradku.. stale mi nic neni ,jen vice unavena jinak nic..no a prsa..
8. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek ahoj, hezky si je tam podrž, šikulky...a jaká máte jména...teda pokud to není tajný :grinning: :grinning:
8. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
když to tu čtu, tak se fakt netěším :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ufff je to běh na dlouhou trat
@muddledgirl
8. led 2014 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja vím ze my v Praze to mame asi lehčí, ale nechceš si domluvit ještě konzultaci jinde? U jiného dr?
8. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to chápu......uvidíme co se dál od doktorů dozvím....odběr z choliových klků se dělá dříve nebo ne?
8. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ja viděla srdíčka v 8tt :wink: bude tam určitě!!!!!! :slight_smile:
8. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl klky jsou stejně riziko jako amnio...to uz bych sla radsi do amnio...
8. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak mě stačí když to s dvouma zkonzultuju,nemíním se věšet......a dojíždět někam bůhví kam...bez auta....co můžu udělat? Můžu zaplatit prenascan...jako všude jinde...no..amnio nechci...jak jsme psala nebudou dělat jen triple testy...tak snad nejsou blbí..mě přijdou jako dobří odborníci.... :wink:
8. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jestli chces mit klid a mas penize jdi ba ten Prenascan
8. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek
@janice_opice bohužel nikdo z nás není gynekoložka a myslet já i vy si můžeme co chceme...a může vše být úplně jinak...co bude s miminkem neovlivním.... :unamused:
8. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mame ale tajný zatím jsou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: snažím se byt opatrná a moc nelítat a ležet kdyz to jde :slight_smile: ale práce se udělat musí, ale nastěstí si to plánuji sama takze pohooooo :slight_smile: co ty, co nového? Taky vám to vsem tady letí .... Viď @janice_opice :slight_smile:
8. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek