• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@sasanka033 nemela..ja mela lehky nabeh az kdyz se mimisek zavrtal,tam slo o to abych hyperstimulak nemela hned po OPU a neskoncila na jipce jako u apolinare.... takze tady bylo vse na jednicku..
8. led 2014 v 16:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no tak to je rychlost...nevím, jestli bych do toho takhle rychle šla....pokud nejsi v pohodě zdravotně...
8. led 2014 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 diky:slight_smile: nooo, bude to tezky rozhodovani:slight_smile:
8. led 2014 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tak esli je to hormonalni problem, tak ho stejne napravi jen hormony, nebo bych taky mohla cekat pul roku, esli se to samo nesrovna...a s vysledkem, ze stejne na hormonech skoncim.
navrhovali mi i utros na upravu lutealni faze. pred druhym pokusem.
takze ty rikas odlozit..
8. led 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no uvidis,rozhodnuti je na tobe.. :slight_smile: Ja dnes potkala JIrsovou a uplne mi nabehly pupinky :grinning: akorat se setrickama jsem se rozloucila.. tu mladou jsem mela rada..
8. led 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 :grinning: :grinning: :grinning: vidis a ja jsem zase od ni odchazela s usmevem, jako vzdycky...
chjo, to teda bude pernej tejden:slight_smile:
8. led 2014 v 16:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jj kazdy to ma jinak...vem si ze jsme ji mohli poslechnout a jit do darce spermii.. :-/ ktery jak je videt neni potreba...to bych ji uskrtila
8. led 2014 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 rozhodně tě nechci nijak ovlivnóvat, prd tomu rozumím...jestli jít hned nebo počkat...jen mi to přijde hektický..
8. led 2014 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - ten ULZ v 20týdnu záleží na tom jak dobrý má tvůj doktor ULZ a jestli má akreditaci. Dost často pokud nemá na ten 1.trim.tak nemá ani na ten v 20týdnu.
tak uvidíš.
Jinak já jdu na ty testy taky v tom 16tt na krev a pak na konzultaci a dnes mi doktor řekl, že by u toho měl být i ULZ, tak jsem z toho nakonec zmatená. No uvidíme příští týden jdu na krev.
Jinak dneska mě mudr.jen osahal, ani srdíčko sestřička neposlouchala, ale v pátek bylo vše ok tak musím věřit že je dál. Další poradnu mám až v Podolí toho 7.2. ...to je až za měsíc :(
8. led 2014 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Caj divtka jsem nadsena...;))) udelala jsem si radost
..Byla jsem na navsteve u kamaradky.....dala mi po malem autosedacku vajicko a s hrackou, nejaky tehu obleceni a pak jsem si u ni za nakupku nakoupila spoustu veci pro mimi jsko dudliky, plenky, podlozky, lahev se savickou,odsavackou a zinky a taaaaakkkk a takovou penovou podlozku do vany tak jsem nadsena :slight_smile:))))).ma svuj eshop www.prebalit.cz jo a kdyby vas to zajimalo tak pleny huggies konci.;)
8. led 2014 v 18:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb aha ttak si myslim ze me podle asi znovu do Podoli...jdu k nemu 14.1. A rikal ze se zkusime podivat na pohlavi :grinning:
8. led 2014 v 18:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no já si budu muset na pohlaví počkat asi až do toho 20týdnu :( nevím jestli bude před nějaký ten ULZ, ale zase u toho screeningu říkala doktorka, že v tom 16tt už půjde poznat kde je ta placenta. No hold si budu muset počkat jak co bude.
8. led 2014 v 18:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele hlavne at jsou miminka zdrava..ja jsem ted koupila par univerzalnich vecicek tak kdyz se to dozvim teprve az porodim tak at ;) sice zvedavi jsme, ale o to to bude napinavejsi
8. led 2014 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to víš, že jo ....já jsem zvědavá tak bych to chtěla vědět dřív, ale když se neukáže tak to přežuju :slight_smile:
mamka mi dneska říkala, že by chtěla aby se neukázalo ....uličnice jedna :grinning:

já bych taky už něco chtěla koupit, ale vubec netuším co je nahoře v těch krabicích a tady v těch pytlích ve skříni, ale ještě se mi to nechce vybalovat hlavně ani nevím kam bych to pak dala ...tak to hold tak do dubna vydržím a koupím jen kdyby se mi něco líbilo. Mám totiž jak po holčičkách věci tak po klukách, takže takový mix.
Ale pak budu muset dokoupit lahvičky a sterilovačky apod ...věci na krmení, ale snad to bude potřeba až za víc měsíců :slight_smile:
8. led 2014 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb budes kupovat sterilizator na lahve?ja spis asi ne no uvidim
8. led 2014 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no původně jsem nechtěla, že stačí vyvařit v hrnci ...jak to dělala mamka, ale holky co mají ted malý děti, je mají a říkaj že to je pohoda. Sice jsem koukala, že to stojí kolem 700 ..ale uvidím no. Snad budu dlouho kojit :slight_smile:
8. led 2014 v 18:47  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holčiny, také přispěji novinkami, manžel byl na kontrolním spermiu po té operaci a je jich tam docela dost, ale jsou pomalé, přesto doktorka vzhledem k věku doporučuje pokračovat v IVF, které je již připraveno rozjet, 20.1 jdu na depotní injekci a příští cyklus hurá do toho a za měsíc už pomalu budu mít za sebou OPU a snad by se mohlo zadařit, ale už do toho jdu rozvážně ne jako do prvního ET a pozdějšího KETu. Ale asi oba dva jsme teď v pořádku, já uklizeno v domečku pro mimi a mužskýmu operace taky zabrala, no zkusíme se tenhle měsíc snažit a třeba se to povede i bez IVF, bylo by to krásné
8. led 2014 v 18:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@eevvaa juu tak moc držím pěsti at se to povede i bez IVF a kdyby to neklaplo tak úspěšné IVF....
:wink: :wink: :wink:
8. led 2014 v 18:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no já jsem si právě říkala, jestli to nejsou vyhozený prachy, asi se taky rozhodnu, ale taky spíš podle toho jak dlouho budu kojit:slight_smile:Já Kubu kojila do 9 měsíců, ale on jak byl velikej tak to bylo dost náročný takže plně do půl roku a to měl 11 kg a já už skoro brečela tak jsem pak na radu doktorky přikrmovala páč jsem jí volala že už nedělám nic jinýho a jen kojím a ona mi řekla, že se nesmím divit, když je Kuba velkej v půl roce jako dítě v roce :slight_smile:))
8. led 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice doufám, že to vyjde ať tak nebo tak. Já si myslím, že tomu teď nic nebrání i formou IVF, uvidím, jak se budu tvářit za necelé dva měsíce:slight_smile:
8. led 2014 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa - tak hodně štěstí, to už je za chvíli.
8. led 2014 v 19:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ježiš...to se fakt nemá dělat dlouhý..to je divný,že to nevěděli... :unamused:
8. led 2014 v 19:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to muselo fakt dát hodně zabrat. No uvidíme co pak bude a nebude potřeba. Jde asi pak o to, že u toho neztrávíš tolik času ..prostě to jen dáš do přístroje a do mikrovlnky nebo jsou i bez ní. A nemusíš stát i sporáku a pak to ještě nějak vymývat či co se s tím dělá. vše co ušetří čas je asi dobrý, ale čas ukáže :grinning:
8. led 2014 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no tak suppperr...to je hezký... :wink:
8. led 2014 v 19:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no asi joooooo taky uvidím,, prostě uvidíme jak to dámme:slight_smile:))) je fakt, že když to je a užiješ to tak proč si neulehčit práci a nemít víc času na mimi vid :wink:
8. led 2014 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb no já myslím, že už je to te´d ve větším klidu, už tě nebudou tak sledovat a musíme věřit, že tam prostě mimča jsou a zdravá...
@janice_opice já už se taky těším, až něco nakoupím...mají tak roztomilý věci...a já fakt zatím nic z těch lahviček a tak kupovat nebudu, vše mají skoro všude, tak se to koupí v případě potřeby, já syna kojila do 2 let a neměl jedinou lahev, pil jen z hrníčku..nechtěl ani dudlík....dcera pila z láhví až kaši...takže není asi třeba panikařit..já vlastně lahve užila nejvíc na štěňata.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. led 2014 ve 20:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eevvaa dobré zprávy, tak třeba se zadaří :grinning: :grinning: :grinning: držím pěsti
8. led 2014 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 ja lahvicku koupila jen jednu zatim jako rezervu kdyby nahodou doslo prso ;) jinak jsem koupila 3 dudliky....tak ona mi to dala kamoska za nakupku tak dobry ,) Ale Kuba treba dudlik vyplivnul ve 3 tydnech....
8. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Snad se moc neunahluju a vse bude ok
8. led 2014 ve 20:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 vzdálenosti bych neřešila, ne? a jak jinak je? já spíš řeším jestli vůbec do toho mám jít... kámoška mi vykládala karty a ...... :( ach jo
8. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek