• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
Holky mám anglinu, za jedna.. byla jsem nadšená a právo taky:slight_smile: zítra mě čeká personalistika a příští týden ještě dvě zkoušky a mám hotovo.. chtěla jsem začít s léčbou teď v lednu, ale nevím jestli do toho mám vůbec jít:(
8. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@coralin gratulujuuu a to bylo strachu vid z te Aj ;)
8. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin hele s kartama se musi opatrne a brat jse s rezervou ;) co ti rekla?
8. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no vidíš, supperr...ježíš právo...ještě,že už se to nemusím šprtat... :unamused: Seš dobrá...
8. led 2014 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no já si myslím, že je potřeba si to užívat ted´a tady..co bude, to stejně neovlivníme...takže se snažím si to užívat..no ale víc budu až po tom screeningu, doufám..
@coralin ahooj, na tyhle zprávy nedej...spíš na to, jak se cítíš..už máš zkoušky za sebou??joo, už to tu čtu..tak to jsi hvězda.
8. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zase po delší době vás jdu pozdravit. Pořád se plácám mezi tím jestli jít do IVF a nebo přemýšlím nad adopcí. Hodně lidí mě zrazuje,že bych neměla ohrožovat své zdraví. Ach jo,pěkně se v tom plácám. nejspíš zajdu na sociálku a poptám se. Žádost podat můžeme a mezitím se třeba ještě rozhodnu jestli do IVF jít.
@coralin gratuluji ke zkouškám :slight_smile: Prosím tě na ty arty nedej. To já už bych musela mít barák plný dětí podle toho co mi vykládali. Místo toho bydlím v paneláku s přítelem a 2 andulákama :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho a co na to doktoři?Tam jsou nějaká věková kritéria,že? U adopce... :wink: Touha po vlastním miminku je velká.viď...
8. led 2014 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to jsem ráda, že je Ti dobře :slight_smile: teď už bude všechno na jedničku až do června. Máš termín jako moje nejbližší kamarádka :slight_smile: Dám vědět. Zatím jsem objednaná na začátek února, ale chci přemluvit dr o týden dřív.
@kamisb - já myslim, že nám ty kila po IVF stačí :grinning: já doufám, že už moc nenakynu. Ale připadám si jak velryba tak poslední dva týdny. Dám vědět, jak jsem pochodila v pondělí s žádostí o dřívější termín :slight_smile:
8. led 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ani mi nemluv,kdyby jsem tam neměla tu hrozbu autoimunitní nemoci tak neváhám a jdu hend do dalšího IVF. Miminko bych si tolik přála. Ale ono mě bude potřebovat hodně let. Nikdo mi neřekne jestli se něco stane nebo ne. Je to jen moje rozhodnutí. Potřebuju čas,jsem už po těc 4 IVF unavená. Ještě se objednám na imunologii na konzultci vyzvednu si léky a pokud dojdu k názoru,že to risknu tak je začnu užívat.
Právě,že už možná ani nebudu mít u adopce šanci na miminko. Musím se na to všechno zeptat. Se žádostí asi nemá cenu otálet.
8. led 2014 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - no já při stimulce nabrala jen kilo, pak ho schodila asi jak mi bylo zle a ted je zase kilčo nahoře. Uvidíme jak to pujde dál.

tak uvidíš co Ti řekne. hodně štěstí.
8. led 2014 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 - njn, oni jsouv klidu, ale co my ? ...ale nic s tím nenadělám a zase připlácet si za ULZ navíc se mi asi nechce. ale už bych byla raději kdybych cítila pohyby :grinning:

a výbavičku, no něco málo na krmení koupím...já neplánuji tak dlouho kojit. max.rok.
8. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho a kolik je ti? Myslím ze hodne hledí spis na to ze byste meli byt v manželství a byt..
8. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 -na zítřek hodně štěstí, at je vše jak má.
8. led 2014 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek je mi 38,5 a příteli 52. Byt máme ale na hypotéku a manželé nejsme,ale ani zatím nechceme. No jsem zvědavá co mi na to řeknou :angry:
8. led 2014 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho budu držet pěsti.....se vším co podstoupíš... :wink:
8. led 2014 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no ja to zkoušela totiž taky a me řekli ze kdyz je ženská vdaná tak ma větší naději - je zo bkbost ale to mi řekli no....
8. led 2014 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl děkuju snad se jednou rozhodnu správně :wink:
8. led 2014 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to asi bude určitě lepší když jsou manželé. Ale snad to jde i když manželé nejsme, to prý adoptuje jen jeden. Zeptám se a uvidím. Nechce se nám do svatby jen kvůli úřadům.
8. led 2014 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho me tehdy řekli ze sama kdyz bych chtěla tak minimalne šestileté... A ještě s vadou nebo jiné etnikum.. Me by to nevadilo ale ty pravidla jsou strašný...jen jestli bys to fakt chtěla tak ta svatba udělá hodne... Kamarádka takhle dostala miminko v 38 bez problémů...ze byli dva a manželé...
8. led 2014 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho promin ze pisu tak na rovinu, kdyz tady asi neni dobry neco si nalhávat...
8. led 2014 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ale zase je fakt ze me tohle řekli v Praze a tady je to nejhorší....
8. led 2014 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek to je v pořádku, že to píšeš. Já o tom zatím moc nevím. Začala jsem o tom vážně uvažovat tak hledám informace. Třeba u toho oltáře nakonec skončíme.
8. led 2014 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho no,já vim,že známí přítele dostali miminko po šetinedělí cca...ale jak to nevim...praví rodiče byli mladí,co chtěli studovat a neměli na to peníze atd...víc bohužel nevím.... :wink:
8. led 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tady u nás taky dostali mimnko ženy kolem 40,ale mají mladší chlapi a jsou manželé. Snad mi na úřadě něajké varianty poradí. :slight_smile:
9. led 2014 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky myslete na petulaka zacala krvacet a jeli k doktorovi tak doufam ze dobre dopadne!!!
9. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj, no to je hruza!! :frowning2:
9. led 2014 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice moc na ní myslím, třeba to je jen hematom :frowning2:
9. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, pokud muzu pridat svuj nazor, tak ja bych si postupovala jak pises, zadost bych si podala, vyrizeni stejne trva tak dva roky, takze mezitim muzes a nemusis do IVF jit a kdykoliv tu adopci zas stopnout...
9. led 2014 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 zlato, desne moc na tebe vsechny myslime!!! doufame, ze je vsechno v poradku a je to jen plany poplach!
9. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice eulalie, prosimte, nebyla pinkiewinkie taky v cube ted? jak ji to nevyslo?
9. led 2014 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek