• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@sasanka033 ja myslim, ze pinkye tam chodi nevim jestli tam byla ted nebo uz predtim to si nejsem jista......
9. led 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 ja si to myslim taky ...doktor mi rikal ze krvaci 60 % zen a tady co jsme tak nejak otehotnely tak krvacely skoto vsechny..jaka, kamisb, muddled a bery.mudledd byla v nemocnici a bery tam uz je asi taky.tak to bude urcite to same a dobre to dopadne.
9. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak jsem volala na Krajský úřad a paní je zrovna na školení. Prý mi zavlá,tak jsem zvědavá. Doufám,že mě nechytne někde v autobuse :grinning: A co je u tebe nového,už je lépe?
9. led 2014 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - moc držím palečky, ať vše dobře dopadne.
9. led 2014 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani tobě tam ty tt pěkně naskakují. Jsem ráda,že je u tebe vše o.k. Doufám,že to u Petulak1988 bude v pořádku. Držím moc palce.
9. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho tak si kdyztak pak zavolate jeste jednou:slight_smile:
ja se ted rozhoduju, zda jit hned u apo do dalsiho pokusu s jinym protokolem, nebo ro o mesic odlozit a pockat na konzultaci v cube a pak stimulace bud tam, nebo u apo.
9. led 2014 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho jj naskakujou a snad to tak pujde dal pac ted by me neco zlyho ssloziloOddychnu si po 25 tt ale doufam ze tam zustane co nejdele....tobe moc preju to mimco at uz tak anebo tak.je super ze uvazujete o adopci.je to super...taky jsme o tom mluvili s manzelem pred tim poslednim pokusem.Moc ti fandim...ale treba se ti zadari I vlastni a pak budete mit 2 ;)
9. led 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já teď vyloženě cítím,že jsem ze všech stimulací už unavená. Tělo se potřebuje vyčistit. pořád mě bolí vaječníky a kolem ovulace tak 5-6 dní špiním. Z toho jsem docela vyřízená. A představa,že do toho všeho začnu brát kortikoidy.. :angry: Dám si pauzu a zkusím se dát trochu do pořádku psychicky i fyzicky.
Asi bych na tvém místě zkusila ještě konzultaci v Cube a pak bych se teprve rozhodla kam půjdu.
9. led 2014 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Nic se nestane. Prostě všechno bude v pořádku a hotovo :dizzy_face: Docela mě ta adopce nakopla,zase mám chu´t něco řešit. Teď jen jestli máme šanci. A u toho bych možná zkusila poslední IVF s dárkyní vajíčka. Ale počkám až se dám trochu do pořádku. :slight_smile:
9. led 2014 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@danaho rozumny Danco.ja uz pred tim 8 IVF jsem myslela, ze to nedam.....dej se do kupy a urco to zkus.jsme bojovnice ne?:slight_smile:
9. led 2014 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky, Petulak je v pořádku...mají srdíčko:slight_smile:) odpovídají 6+3 jsou 6 mm velcí a to krvácení mají z dvou hematoů 2x 2 naštěstí je má pod miminkem!!! Já mám vždycky pravdu a od Peti od začátku,ale mně se tu nevěří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2014 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@janice_opice ch jo....furt něco musí bejt...myslíme... :frowning2:
9. led 2014 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, určitě je dobré si všechno nejdřív pozjišťovat a nechat tomu čas, jak se rozhodnete..adopce je rozhodně dobrá varianta, často se pak zadaří i vlastní mimčo...držím palce, chce to vytrvalost na boj s úřady...
@petulak myslím na tebe, nic není ztracený, já sama začala poprvé krvácet taky v téhle době a vše je snad ok...neboj..
9. led 2014 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho byli manželé... a docela mladí..já myslim,že to dřív bylo žena do 35 a muž do 40,ale nevím to jistě..no hlavně si myslím,že být manželé je lepší a je to taky asi náročný...kontroly,aby člověk měl vše podle jejich představ....
9. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no super, děde Vševěde :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2014 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no a pustili ji domů nebo taky leží:Člověk fakt aby radši odpočíval ty první 3 měsíce...... :unamused:
9. led 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak hodně odpočívat ...a nechali si jí raději v nemocnici nebo jede domů? Ten hematom má ted skoro každá :(
ale u toho IVF je to prý docela častý.
9. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani kdyby mi nehrozilo to riziko nemoci tak neváhám a jdu do toho,ale momentálně se toho hodně bojím :frowning2:
9. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,já četla,že každá pátá...Je to z toho ,jak se odlupuje plodové vejce..... :frowning2:
9. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@muddledgirl byli v Cube dostala léky a má odpočívat, jedou domů...asi se tu neukáže, přítel jí zakázal diskuze, že jí to ndělá dobe a moc se srovnává.JJ Budka jí říkal, že hematom má každá druhá a některá o tom ani neví..:slight_smile: říkal, že já jsem jedna z mála vyjímek v tomhle...
9. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl beryltmm leží ve špitále
9. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho prosim Tě můžu se zeptat?První imuno jsi měla špatně co?Jen ten autoimunitní zánět? Já totiž teda nevím...jestli mám někdy jít na kontrolu ještě tam...Měli jsme jít v listopadu,ale to jsem otěhu..tak jsme nešli,doktor řekl,že nemusíme.....Děkuji....určitě je dobře,že přemýšlíš o adopci...často pak přijde miminko....držím moc pěstičky,ať to vyjde klidně oboje... :wink:
9. led 2014 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj,já vim... :frowning2:
9. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak jsem se tam dovolala,paní na Krajském úřadě mi dala kontak na jinou paní na Městský úřad. Prý můžu adoptovat sama,ale jako manželé by to bylo lepší i z hlediska právních věcí dítěte. Ale každý pár se posuzuje individuálně. Takže nás obejdnám na konzultaci a tam prý dostaneme i formuláře :slight_smile: A věk prý u mě je o.k. Ale neumí takhle po tel.říct na jak staré dítě by to bylo.
@jaka17 to jo vytrvalost to chtít bude,ale po tom co jsem zvládla 4 IVF tak tohle snad zvládnu taky. Jak ty se držíš? :slight_smile:
9. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@danaho tak uvidíš přeju ti, abys hlavně byla v pořádku:slight_smile:
9. led 2014 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl ale myslim, že je radši páč je pod kontrolou aspon doma už byla zoufalá..
9. led 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl první imuno jsme měla zvýšené něco na štítku a pak ty soubory na ty autoimunitní protilátky. Ale to nikdo neřešil,protože tomu v CAR ani obvoďák nerozumí. Až teď mi teprve bylo vysvětleno co to znamená a co mi hrozí. Pokud jsi neměla nikde psáno,že máš jít na imuno na kontrolu tak nemusíš :slight_smile:
@danaho no tak to vypadá nadějně...držíme pěstičky... :wink:
@danaho no rozhodně to člověka drží nad vodou, že má ještě naději na radost z dítěte..i když je to náročný..ale někdy se zadaří nečekaně rychle...podle toho , jaká budete mít kritéria..
9. led 2014 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no,já měla ty protilátky proti štítné jako Ty vysoké předtím....a to ANA,co ž znamená,že to je autoimunitní zánět....no,měli jsme jít na tu kontrolu v listopadu, měli jsme to v papírech...ale nešli jsme, protože v Sanusu řekli,že nemusíme,když jsem otěhu/měla jsem ještě alergii na sperma.../...no a já nevim,abych něco neposrala...byla jsem tam v červnu poprvé a naposled...Nemá tý doktorce sama napsat?Však víš,co se vše může vyvinout... :frowning2:
9. led 2014 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek