• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice tak jí od nás pozdravuj..petulku...že na ní myslíme..
9. led 2014 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hee já tu štítnou řeší na endokrino a ta jdeš ne?
9. led 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,tam jsem hlídaná...ale na imunu můžou zjistit,když se rozjede něco jinýho...víš... :unamused:
9. led 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Pacienti, u nichž byl zjištěn autoimunitní zánět štítné žlázy, mají vyšší riziko propuknutí dalších autoimunitních chorob. Může se přidat například cukrovka 1. typu, celiakie, cirhóza jater, ulcerózní kolitida, Crohnova nemoc a další choroby. Proto je potřeba velmi pečlivě hlídat svůj zdravotní stav a být pod trvalým dohledem nejen endokrinologa, ale i imunologa.
9. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, mně koník a hlavně vy všichni mi moc pomáháte,když něco řešim....a ne že by jste mě nějak stresovali..jak si myslí přítel Péti.....a ono na jednu stranu ta nemocnice se přežít dá a je člověk pod dohledem jak píšeš... :wink:
9. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já na kontrolním odběru na imunu byla v 8tt těhu a mám přijít asi 2 měsíce po porodu, že se to pak může hodně rozházet.
chodím jen každý měsíc na tu hematologii ..jak píchám ty injekce na ředění krve
9. led 2014 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, uvidíme.... :wink:
9. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl aha tak já si to nepřipouštím, chodím už jen na tu endošu :slight_smile:)))))
9. led 2014 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak za napsání nic nedáš. Asi bych raději šla na kontrolu zbytečně. i když si myslím že u tebe to je v pořádku. Alergii na sperma jako těhotná už neřešíš a se štítkou tě poslali na endokrinologii?
9. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jsem zatím na začátku,teprve jsme o tom začali uvažovat. Ale zatím bych chtěla samozřejmě ta nejhorší kriteria - zdravé, bílé a co nejmladší dítě :confused: To se asi načekáme.
9. led 2014 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.tak se hladim z nemocnice.vceta jsem krvscela vic nez kdy jindy tak me hospitalizovsli a nasadili ascorutin 6 denne.dle ultrazvuku je vse v poradku.mam narizeno pouze lezet a uvidime jak se to vyvine.verim ze to bude dobre.musiiii
Pezulko ty taky odpocivej a ver ze to bude dobre.joo a psycholozka mi doporucila pro uklidneni zavrit oci a opakovat si dokola jsem v poradku jsem v bezpeci a dychat u toho z hluboka. :wink:
9. led 2014 v 11:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo,jo tu štítku léčim.......
9. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Drž se. moc na tebe myslím. Psycholožka radí dobře. Povídej si s miminkem a snaž se myslet pozitivně. je to otřepaná věta,ale psychika je moc důležitá. :dizzy_face:
9. led 2014 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to jsi pod kontrolou a to je to hlavní. Pokud nic jiného nebylo,tak asi kontrola není potřeba. Ale emailem nic nezkazíš a budeš mít klid :slight_smile:
9. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hajat,hajat,hajat,nic nedělat a poslouchat doktory... :wink:
9. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm čiči,neboj,to bude dobrý i s peťulákem.... :wink: :wink: :wink:
9. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. led 2014 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm já mu furt taky říkala,že bude hezky u mně,když už k nám konečně přišel a hladila jsem furt bříško a taky mu posílala ovoce,zeleninu a bonbony,protože mi nebylo dobře.... :wink:
9. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no je to různé, záleží i na testech osobnosti a tak...já to znám, máme v rodině adopci..ale zas tak moc jsem se nevyptávala...
@beryltm no hlavně klid a klid..já si poležela vlastně dva měsíce a konečně ted´už ani malinko nešpiním...a vysadila jsem ascorutin..
9. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho holka super, je vidět ze Praha je proste v tomhle nejhorší...a kojeňáky plný chjo.... Jdi do toho a i kdyby se povedlo ivf tak bys mela dve dětičky a super pocit... Ja vzdy chtěla i adoptovat, ale ted uz to nejde .... A na šestiletý bych nemela se přiznám, tam uz je vybudována osobnost a ke dvěma prckům... To uz by neslo :slight_smile: a pokud by ti řekli ze svatba pomůže tak co, hele je to papír a pařba a legrace a neuškodí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pry je taky dobrý mít doma uz rozhodnuto kde bude dětský pokoj a tak...pry se ptají uplne na všechno... Moc ti drzím palecky!!!!!!! No a pak ještě náhradní matka.. Ale to uz je další kapitola...
9. led 2014 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Za jak dlouho vam ten ascorutin zabral?
9. led 2014 ve 12:19  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: papír a pařba:slight_smile:))))))) :grinning: :grinning: no tak proč ne:slight_smile: ale souhlasím s tebou, plný kojenáky a to psycho čim si lidi,kteří chtějí dítě milovat musí projít je to postavený na hlavu..... i v 6 letech se dá formovat, ale menší je prostě asi lepší,kdyby u nás nebyla tak šílená byrokracie tak by bylo šťastných a spokojených dětí a rodičů....
9. led 2014 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@beryltm Já krvácela v pondělí,nasazen ascorutin,pak krvácení pátek,neděle, a pak ještě jednou asi týden před pro puštěním....on zastavuje krvácení,ale neznamená to,že nezakrvácíš... :frowning2: :wink:
9. led 2014 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to máš pravdu...bylo by víc šťastných dětí a rodičů...je to smutný...je mi jich hrozně líto.... :unamused:
9. led 2014 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek počkej ještě jsem nebyla posouzená. Aby mi paní neřekl,že nemám nárok na mimčo nebo malé dítě. Přítel mi ráno jasně řekl,že adoptovat 6 leté dítě nehodlá. A to ještě neví,že plánuju svatbu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale taky bych starší dítě nechtěla. byla jsme se podívat v kojeňáku před Vánocema. bylo tam aktuálně 41 dětí a k adopci jen 3. Ostatní dostávají od svých biologických rodičů jednou za rok pohled a tak nejsou právně volné. Což je hodně smutné.
Ty si budeš užívat vlastních dětí a já kdybych měla tu možnost,tak bych po pravdě také raději svoje. Ale myslím,že mám v sobě i to,že dokážu bez problémů milovat jiné dítě než geneticky moje.
9. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moje kamarádka si tím prošla a říkala,že to nebylo tak hrozné. Ale jestli porjdeme těma psychotestama to nevím :grinning:
9. led 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já jsem si říkala,kdyby už nebyly mrazáčky,že potom taky adoptujem...no...ale asi bychom neprošli...nájemní byt..malý příjem..nevím.....manželé taky nejsme...
9. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl a tobě je kolik let? Taky nemáme horentní příjmy,navíc já platím hypotéku. Byt mám psaný na sebe. Ale to je kvůli tomu,že přítel má děti a tak kdyby něco abych o byt nepřišla. Přítel má navíc za sebou 2 vážné onemocnění,na to jsem se ptala ale snad by to nemělo vadit když z toho nejsou následky. No jsem na to zvědavá. Ale ty teď máš štěstí,že budeš mít vlastní miminko :dizzy_face:
9. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho 31 a příteli 43...to jo to mám štěstí,snad bude vše v pořádku... :wink: I když člověk věří,že jo,jsou to stresy...čekat někde x týdnů na výsledky tripple a dalších testů krve... :unamused:
9. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek