• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@mufinka26 - tak super,krásně to roste.
9. led 2014 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 super!!!!!!!!
9. led 2014 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho :wink: to je dobře,že pro to něco děláš..... :wink:
9. led 2014 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 to he super.. :wink:
9. led 2014 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak dále držím palečky, aby vajíčka rostla...
9. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 to jekrásný počet,tak držím palce aby z toho bylo co nejvíc bojovníčků a hlavně aby alespoň jeden byl ten pravý :dizzy_face:
9. led 2014 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice
@muddledgirl
@jaka17 holky díky a to j jenom jeden vaječník, sem zvědavá, co pak vydolují s toho druhýho :grinning:
9. led 2014 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no, mě řekli na kontrole cca 15 a bylo jich 42 :grinning: :grinning: :grinning:
9. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho děkuji, v to taky doufáme :grinning:
9. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 určitě tam bude to správný vajucho... :wink:
9. led 2014 v 16:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl mě při prvním IVF, že jich bude tak pět a snesla sem jich 22 :grinning: Takže sem strašně zvědvá na ten počet ted :grinning: :grinning:
9. led 2014 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 no,ono to je asi blbě vidět,když jich je tolik :wink: Zajimavý,že někdo říká,jak umírá,před OPU a u mně to docela šlo... :grinning:
9. led 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já budu umírat po OPU :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: už minule sem měla náběh na hyperstimulák a ted mě nemine se 100% jistotou :grinning:
9. led 2014 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 nemusíš ho mít...já ho taky neměla...břicho teda bolelo jako kráva asi týden,to jo...pila jsem 4 litry denně a ležela....prášky se necpu,max.ten první den... :wink:
9. led 2014 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb čaues, tak hlásim info z trombocentra - v lékarně mají pověšenou ceduli, na který doslova píšou: POUŽITÉ INJEKČNÍ JEHLY A STŘÍKAČKY ODEVZDÁVEJTE V PEVNÝCH UZAVÍRATELNÝCH PLASTOVÝCH OBALECH. Takže to tam pak odnesu a nazdar barar :slight_smile:
9. led 2014 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - hm a kde vezmu plastový uzavíratelný obal, jako klidně jen krabičku plastovou?
a kde je trombocentrum?
9. led 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no na Karláku, jak jsem psala, že tam jdu a zeptám se. Já si kupuju v Bille takový džusy v plastových lahvích s víčkem a dávám injekce do nic....mají široký otvor, takže tam injekce v pohodě proleze. Nebo určitě můžeš do normálních petek od coly nebo tak
9. led 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - a to je ta nemocniční lékárna jak je vedle vjezdu do nemocnice? Tam mě právě ta magistra "seřvala" a to jsem měla přímo kontajner na to a pak skleněnou flašku. Pak mi to teda vzala jedna sestra na odběrech v synlabu.
9. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je nemocniční lékárna přímo u v nemocnici :slight_smile: To vedle nejsou nemocniční lékárny, bych řekla
9. led 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@brsh ja vracela jehly I v krabicce od zmrzky ;)))
9. led 2014 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh ale taky uz jsem.jednou vracela v plastovy lahvi od dzusu Granini ;)
9. led 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh
@kamisb mne prave v normalni lekarne rikali ze v nemocnicnich lekarnach tp berou tak jsem se divila
9. led 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice @kamisb - no nevim, kde jinde by to měli brát než v nemocniční lékárně :grinning:
9. led 2014 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh prej bud s tim jdete do nemocnicni lekarny anebo na policii :grinning: :grinning: tak jsem ji chtela rict anebo taky do pr...e :grinning:
9. led 2014 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: hehe, to bys řekla dobře :grinning:
9. led 2014 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb plastový obal vezmeš třeba v CARU/brala jsem si ho tam na injekce po stimulce/ a tak jsem to dávala do lékáren.. :wink:
10. led 2014 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: ano,v kontejneru jak říkáš... :grinning: :grinning: :grinning:
10. led 2014 v 06:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, moc vás všechny zdravím v novém roce a přeju vám hodně štěstí na zdraví a lásku, ať se vám splní všechna tajná i všemznámá přání a vůbec, ať je tenhle rok po všech stránkách úspěšný!

U nás dobrý, ale uvidí se po kontrole za chvíli. Neměla jsem přístup k netu a počítači vůbec, vlastně jsem u pc ležela jen týden po transferu v listopadu u maminky. Ale za +- 3 roky jsem si od počítače odvykla, takže říkám.. když mě nechcete pozvat na večírek, pozvěte mě mailem, určo si ho nepřečtu a vy budete v klidu, že jste mě vlastně pozvali :wink:
Od Vánoc mám laptop zase na chvílu doma, ale myslím, že se zas tak moc nezmění, omlouvám se předem, jsem nemožná dát o sobě vědět i nejlepším kamarádkám přes mobil. Neberte si to osobně, myslím na vás často, jen si nedokážu organizovat čas a vždy ho :wink: ztratím někde jinde než u pc.

Teď mám ještě hoďku před kontrolou, tak si tu trošku uklidím, ale zas na druhou stranu mám strach, aby odpoledne nebylo vše jinak. Jsem dost v nervu, znáte to..
Ať vám dnes taky vše dopadne :slight_smile: Brzy na čtenou.
10. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@brsh - no já ale podle mě byla v tý nemocnicniční...protože prý jinde ten clexan nemají,
Naproti je malá vrátnice a jdeš do tý lékárny po schodech ...přímo naproti schodům jsou dvě okýnka a pak dvě okýnka po levý straně. Tak já se tam příště podívám ještě jednou a zeptám, až si budu clexan vyzvedávat v unoru.

@muddledgirl - ten žlutý kontajner mi taky v CARu dali, ale pochybuji, že by mi ho dali ted když už tam nechodím.

Já to zatím dávám to flašek od okurek. Tak pak to hodl do něčeho přendám :slight_smile: a uvidíme.
10. led 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak já myslím,že by mi ho dali.....ale tak já si naštěstí nic nepíchám... :wink:
10. led 2014 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek