• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@dorra no vidíš a já myslela,že špatný,když ses neozývala,tak to je fajn...tak se drž a hlavně,ať všechny testy jsou o.k... :wink:
10. led 2014 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no ale na clexan, je ten kontajner stejně malej, ony jsou ty injekce docela veliký. No já to nějak vyřeším :slight_smile: co mi bude zbývat že ...případně to hidím na hlavu místní policii :sunglasses:
10. led 2014 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo aha,no,tak to já nevim.... :unamused: no s tou policií jste mě dostaly...Mně dnes taky nasraly pindy z pošty...naší krásné vyhlášené...po roce a něco jsem zjistila,že mi nezrušily poplatky za tv a radio, i přesto,že jsem to v listopadu loni rušila,hned co mi zemřel taťka.V prosinci sipo přišlo zas,tak jsem tam zas letěla a pinda mi řekla,že přeci to mám zrušené..a pošťačka do mé práce donesla včera sipo,že tam mám dluh...masakr....takže jsem volala na reklamaci a mám tam znovu dojít s úmrtním listem a podepsat evidenční list poplatníka na čt... :unamused:
10. led 2014 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb přesto,že tam od ledna nikdo nebydlí a pošťačky to vědí..bože...
10. led 2014 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no to je všecno naprosto normální ...mají v tom bordel a zkoušejí to jestli se někdo ozve nebo ne.
10. led 2014 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,ale po tom,co jsem to dvakrát rušila...jako mazec...chtěla jsem potvrzení,že to je zrušené,ta pinda,že to nejde..tak dneska se zas rozčílim.....doufám,že ségra umře dýl..abych po druhý už nic nemusela vyřizovat...stačilo mi to jednou... :unamused:
10. led 2014 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jako pot vrzení by Ti, přeci měli dát ne? to je divný...
10. led 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,tak když to nezrušily,tak nedaly..dneska se to vyřeší a dyžtak je klepnu paličkou na maso kravky...
10. led 2014 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já bych při odevzdání žádosti, asi chtěla potvrzení, že to převzali nebo tak něco. Protože to je furt někde něco, já takhle kdysi přecházela od VZP k jiný a po půl roce přišel nedoplatek ...tak jsem se tam rozčílila, ale bylo to jen asi 50,- tak jsem to doplatila a vynutila si na ní potvrzení, že nemám žádný dluhy k nim. No koukala divně, ale k tomu datu mi to vystavila a už se neozvali, tak snad je v ok :slight_smile:
Totéž, jsem pak měla když jsem rušila účet u jedný banky ....zbytek peněz se pak vyplácel na přepážce a kravka,ikdyž jsem ji řekla, že tím se zruší účet, mi vydala všechno co tam bylo a pak mi po 3 měsících přišel dopis, že jsem 50,- v minusu a ještě si pak napočítali poštovný. No fakt bych je něčím bouchla do hlavy. 50,- jsem jim zaplatila, ale těch 25,- co chtěli za poštovný už ne....docela jsem se dohadovaly s paní po telefonu, ale nakonec ona byla docela milá, protože se snažila a vlastně ona za to nemohla. No hlavně se to nakonec vyřídilo a taky poslali dopis že účet je zrušet a závazky k nim nemám.
10. led 2014 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vždyť jsem chtěla...a ona řekla,že mi nic takového dát nemůže...Jsem tam byla celkem asi 3x...se ujišťovat...hrozný...
:unamused: Já se vším taky zápasím celej život...zajímavý,že přes zákaznícký linky nemám problém a na všech úřadech tu ano.....no ani se o tom nechci rozepisovat,neb se vždy rozčílim.....
Přišla ta bola, chceš to poslat doporučeně ? :wink:
10. led 2014 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -
super :slight_smile:
já myslím, že to můžeš poslat i obyčejně asi ne? snad se nikde neztratí.
a napiš mi tam asi i číslo účtu a kolik Ti mám poslat - nebo to můžeš pak hodit do soukromý zprávy tady.
10. led 2014 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to se ale kazda bavime o jiny lekarne. Uz vim, kterou myslis. Ja ale chodim jinam, do ty, ktera je bliz Vodickovy... Myslim, ze je to U Nemocnice 2 :slight_smile:
10. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no,jak chceš,mě takhle z GB něco nedorazilo...já tý naší poště moc nevěřím...a pak Ti to všechno napíšu,musím mrknout na e-bay,už si to přesně nepamatuju...a napiš mi prosím adresu třeba do zprávy...
10. led 2014 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - blíž k vodičkový? tak to teda fakt nevím jakou myslí, ale tohle co chodím já je přímo u FN. Tak teda nevím :(
10. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to teda raději pošli doporučeně no ....já jsem tuhle i neschopenku poslala obyč a došla. Ale dobrá pro jistotu :slight_smile:
10. led 2014 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :wink: tak jo....
10. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to je Praha viď? Kolik?
10. led 2014 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nechápu ? co je Praha
10. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Sadová je město?
10. led 2014 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jestli myslíš tu adresu co jsem psala, tak ne nebydlím v Praze a ta adresa je takhle celá.
@dorra zatím nesměle gratuluju a doufám, že vše bude ok a zase se ozveš..
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb Ahooj ženy, to jsem ráda, že nemusím řešit injekce..chci se zeptat, kdy jste vysazovaly Utroš...?? :grinning: :grinning: já mám tento týden brát jen 1_1_1 a pak na konci 13 TT přestat..cítily jste něco??
@kamisb Sadská teda
10. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já jsem po dobrání cyclogestu začla blinkat..naštěstí jen na pár dní.... :wink:
10. led 2014 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj Sadská je město :slight_smile: ...já teda říkám díra a vesnice, ale to se uráží ...má 3500 obyvatel :slight_smile:
10. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb o.k. :wink: Já pro jistotu,minule jsem něco někomu posílala a nebyla celá... :wink:
10. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...Kami,já myslela,že žiješ v PHA.. :wink:
10. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já jej už v 13tt nebrala měla jsem jen do konce 12tt a ten poslední týden jsem brala už jen 1-0-1. poslední jsem měla 23.12. :slight_smile: ..brala jsem to podle MS ...a jsem ráda, že už nemusím. A nedělalo mi to nic teda...nebo jestli jo tak jsem to tomu nepřisuzovala :grinning:
10. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nn, já se tam teda narodila a mám tam mamku a na kontroly jezdím do Prahy, a pracovala jsem tam, ale nebydlím...už asi 8 let.
10. led 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha aha,já že se tak znáš s holkama jakou a janicí opicí... :grinning: :grinning: :grinning: Tak už v tom mám jasno.Bola je hezká,ale nemá žádnou šňůrku...
10. led 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 cyklogest je to samé,jen se bere 2x denně a má 400mg progesteronu,ne 100...a byl to čípek.Vysazen 23.12. ...
10. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek