• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@muddledgirl
@kamisb díky, zatím ještě nic nepozoruju, tak to snad bude ok..nemůžu věřit, že už nebudu muset nic hlídat..celkově je mi čím dál líp...ale vy jste už taky bez větších nevolností, ne??Bolu mám od Vánoc, ale zatím nenosím...cinká eda opravdu maličko, bála jsem se, že budu jako ovečka, ale je to fakt decentní..
10. led 2014 v 11:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hm, tak to je blbý já myslelal, že na něčem je ...ale uvdím tady něco najdu nebo si řeknu mamče ona má kožený řemínky doma.

jdu na chvíli ven dokud je sluníčko.
10. led 2014 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 nechci to zakříknout,je mi o dost lépe od 4.1.
10. led 2014 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,já nevim,jestli tam bylo foto s něčím,myslím, že ne....tak pá pá ,užij si to...
10. led 2014 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 já utrous neměla tak neumím říct ;)
10. led 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Díky, tak snad to bude ok..běžím taky venčit..
10. led 2014 v 11:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jsou tam dve nemocnice, jednoduse reseno a Ty chodis do jiny nez ja :slight_smile: tj vse. Kdyz se vydas pesky z ty tvoji smer Vaclavak, tak dojded k ty moji a tam berou injekce :slight_smile:
10. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - a jako horem kolem parku ..nebo po hlavní jak jezdí tramvaje.
10. led 2014 ve 13:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
teda to je děs jakej já mám furt hlad ty poslední 3 dny :///
10. led 2014 v 15:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice -to já taky ...už týden :( ale furt říkám, že si nebude prcek vyskakovat už takhle maličký :slight_smile:
10. led 2014 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a už se moc těším na pohyby, a jsem zvědavá kdy přijdou.
Při tom těhu v r. 2010 jsem je podle mě cítila až kolem 20 týdne, tak teď to taky asi nebude moc brzo. Tak snad třeba za 14 dní ?
10. led 2014 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele ale furt ti bylo blbě tak máš nárok:slight_smile:)))
No já u Kuby nekdy jako bublinky kolem 18 tt..a ted už je cítím týden a ted poslední dva dny už jsou z bublinek bubliny je to sranda,ale už se těším na pořádný pohdyby samozřejmě aby si je mohl užít i tatka:slight_smile:)) já myslim, že do těch 14 dní by to mohlo klapnout :slight_smile:
10. led 2014 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb horem, projdes kolem kostela, prejdes krizovatku s tam ke vchod asi po 15ti metrech. A hned naproti lekarna :slight_smile:
10. led 2014 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@brsh - tak to zkusím příště najít. ... :slight_smile: dík
10. led 2014 v 15:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no právě eště 14dní .... :sunglasses:
10. led 2014 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb třeba to přijde dřív:slight_smile:)))
10. led 2014 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - uvidíme to víš jsem netrpělivá a takhle nevím jestli je morulka v pořádku. :angry:
10. led 2014 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb neboj, je určitě ok, ale já si taky občas říkám, jeastli jsem vůbec těhotná :grinning: :grinning: jak je mi líp a nemám příznaky kromě prsou, tak si někdy připadám úplně normálně...
10. led 2014 v 16:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb jasně, že je neboj se:slight_smile:) já jí teda poslouchám no:slight_smile:)
10. led 2014 v 16:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no a mně jak nebylo vůbec blbě skoro oproti vám tak mi teda fakt nepřijde že jsem těhotná, jen mi ted začal růst ten pupek no:slight_smile:jo a teda prsa no to jediný mám od začátku:slight_smile:
10. led 2014 v 16:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice pupík zatím nemám, jen takovou bouličku cítím, když ležím na zádech..taky se těším na takový to hezký bříško...snad bude vše ok..
10. led 2014 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 ale bude no ja jak jsem hroch normalne tak moc hexky brisko nemam :(((((a hlavne jsem furt nafoukla k tomu
10. led 2014 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - taky jsem nafouklá, ale zase pak to bříško hezky vypadá .)
10. led 2014 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Těš se, bude to úleva! Já jich teda minule měla dvanáct + injekce (přitom max je deset..), ale po čtyřech potratech to do mě valili, jak se dalo.. Celý I. trimestr jsem prospala a pak, když mi je vzali, jsem ožila a měla jsem vrtuli v zadku. Teď jich mám jen osm, pospávám, ale malá mi moc šancí nedává. Mám je ještě příští týden, ale už jen čtyři denně, tak se těším, že už snad budu normálněji fungovat a odolávat svým hormovýlevům.

Jinak dneska jsem měla naprosto luxusní kontrolu plnou náhod, které neexistují, jsme vděční za každou setinu vteřiny tohodle štěstí, jen aby vytrvalo co nejdéle, známe se.. :zipper_mouth:
Jsem 12+2, drobek je 5 cm statečnej, teď ještě ňák přežít ten hromský velký utz - bojím, bojím..
Ale dnes je oslava a zbytek budu řešit příště.
10. led 2014 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky moje,jsem zmatená....na foto z 2d se uváděla míra v CRL.Téď na foto z 3D mám 7,5 cm a v papírech 1. 6,7 cm CRL a 2. 6,25 CRL,jsem zmatená...
10. led 2014 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl moc ti nerozumim, ale treba to neni crl ale celkova....;) ono to mereni stejne jeste neni moc presny..;) asi bych to nejak vic neresila.a kdys byla na 3D?
11. led 2014 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@dorra to bude uz jenom ok, drz plod matko no ne?:slight_smile:)uz ti tam zustane :wink:
11. led 2014 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice na prvotrimestriálním screening....no prostě se musel ukliknout..... :wink:
11. led 2014 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@dorra no tak kráása, hlavně už máš vyzkoušený, že to jde, takže to podruhý už bude brnkačka. :grinning: :grinning: Já se taky klepu na screening, jdu 14...
11. led 2014 v 11:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No,na jednom papíře je,že máme 7.1. CRL 6,7 cm a na druhém papíře ve stejný den,že máme CRL 6,25 cm...no na hlavu...ale to je jedno,já si tam brnknu...aby měla moje doktorka jasno.. :wink:
11. led 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek