• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@janice_opice jo a co joga, bylas..včera...že bych třeba příští týden vyrazila..
11. led 2014 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl já to pozorovala, jak to měřej a je to plus mínus autobus...fakt se na to vykašli, tvoje dr si to změří sama..hlavní je, že tluče srdíčko..
11. led 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to je jasný...ale v jeden mít různý míry mě přijde uhozený....jestli to bude psát do průkazky,tak teda nevim,co tam napíše...víš...Neřekla bych,že se odborníci na neplodnost nějak milují s ostatními gyndaři....aspoň moje zkušenost...Co budeš vařit dnes? :wink:
11. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jo, já mám dneska kuchaře :grinning: :grinning: vaří syn..krkovici na medu se zelím...vyloženě dietka..tak jsem aspon´po ránu byla na dlouhé procházce se psy v lese, je tam překrásně a zařekla jsem se , pokud to půjde, chodit denně...a co budete mít vy??
11. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vceera jsem nebyla pac jsem.byla na 18 objednana na prezuti pac konecnw doraxily gumy...
11. led 2014 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no nevím...my máme trošku přehozezenej režim s přítelem...vstávala jsem před jedenáctou..měla chlebík se sýrem a salátovkou..no já přemýšlela,že koupíme uzený, knedlík a zelí...Je to bez práce.....Před druhou jdu ještě za kolegyní,moc se mi tam nechce...ale co....aspoň se projdu.. :wink:
11. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 mám totiž strašnou chuť zas na zelí...
11. led 2014 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky mi delame tu kuchyn co se pred Vanocema nneovedla takze ted vse odstehovat, prikryt a oskrabat a pak vymalovat a ja pak natru topeni a zitra pokizime lino.to je masakr blbej barak z 50.let vsechno se musi skrabat a to chci na jare vymalovat zbytek bytu krom Kubovyho pokoje ...nejhorsi jsou ty kramy odklidit, prikryt a pak zase uklidit a umyt....
11. led 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to budeš mít jogy dost :grinning: :grinning: než to všechno uklidíš..my naštěstí malovali nedávno..tak možná jen dětský pokojíček, který stejně asi nebudeme v počátku vůbec používat, protože bude postýlka u nás v ložnici..dám vědět v úterý po té kontrole, jestli bych nedorazila tenhle týden..jak jsi na tom??
@muddledgirl No my taky obědváme později..a zelí můžu ve všech podobách..
11. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jj jasně, mám tam na tento pátek rezervaci, včera jsem tam chtěla jít,ale byla to rychlá akce s tim autem:slight_smile:) no já budu ráda, akorát se pak musíš zaregistrovat a zarezervovat přes ten web:slight_smile:
11. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,my máme zatím novou kuchyň složenou v ložnici :grinning: Musíme koupit lino a pak se do toho pustit...ale já se přiznám přehánět to nechci,takže to spíš nechám na příteli...ale moc se těším až to jednou bude hotové...škoda,že něco předělám a pak budeme muset odejít....ale holt na byt nebude....ledaže bysme vyhráli... :wink:
11. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já kysaný nejvíc.... :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo jo, mám odkaz uložený, tak se tam kliknu, kdyžtak to lze zrušit..
@muddledgirl já ráda dělám i ze syrovýho saláty..ale musí se spařit a hodně na jemno strouhat..
11. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 strouhat zelí?To jde? :astonished: Můžeš mi hodit tip na salát....dnes jdu do Lidlu.. :grinning:
11. led 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, manžel mi lehnul s bacilem :frowning2: :frowning2: a to máme v úterý odběr :frowning2:
11. led 2014 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky neznáte nějakýho šikovnýho truháře?? potřebujeme skřín do obýváku...někoho za rozumnou cenu :slight_smile:
11. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 tak at to hlavně vyleží pokud to není nic extremnío tak by to nemělo vadit
11. led 2014 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice bolí ho v krku a má teplotu :unamused:
11. led 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 :unamused: konzultovala bych to...ale do úterka by horečky mohly být pryč... :wink:
11. led 2014 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 babská rada...já se vždy nacpala tím obyč. nanukáčem..hlavně se nedoporučuje teplý čaj....množí se bacily... :wink:
11. led 2014 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ať zkusí 3x denně brufen než se dostane k doktorovi...mně to tenkrát doporučila po třech týdnech bolestí v krku doktorka/vyzkoušela jsem vše z lékárny.../ a za tři dny jsem měla pokoj...no,ale jasně,že to nemůže zabrat vždy...ale za zkoušku nic nedáš...
11. led 2014 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dík, no do úterý snad bude fit, ted už teplotu nemá, jen ten krk. Jinak snad to na ty jeho spermije nebude mít špatný vliv,.
11. led 2014 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 snad néé...netuším... :unamused: to nebylo nic hustýho pokud má teplotu pryč.. :wink: a na babský rady se mrkni na net..určitě tam něco najdeš...
11. led 2014 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl net sem prolítla, chudáka sem naládovala česnekem, citronem, zábal sem mu udělala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: když on je horší než ty děti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 hi hi hi :grinning: Ty jsi dobrá...fakt....to má pěči...ale chápu.... :wink:
11. led 2014 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ti řikám, já ho do úterý tak vykulíruju, že by to ani antibiotika takhle nezvládla :grinning: :grinning: :grinning: Víš co je paradox?? Nebyl nemocný tři roky!!!! A musí to na něj padnout zrovinka ted :sweat_smile:
11. led 2014 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 Koukám,koukám,jseš šikulka... :wink: Nechá se kurýrovat?Tak to je dobrý...ten můj nevim.....jestli by to zvládnul....No...já naštěstí taky dlouho nebyla nemocná....Ty jo asi dva roky.... :wink: To je asi můj rekord od šesti let... :wink:
11. led 2014 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no cuká se, ale já mám nad ním váhovou převahu, takže tak :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. led 2014 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 horka slivovice na var, zalit mlikem, přidat citron a med...pripadne šumivý aspirin do toho, Zaručeně ho to přejde!!!!
11. led 2014 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek