• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

16. října 2017 
@muddledgirl Včera jsem nebyla, přijel manžel, tak jsem nestíhala, ale můj tip je - malou hlávku zelí překrojím, dám na 5 minut do vařící vody, nebo stačí přelít vařící vodou...no a pak bu´d krájím na drobné proužky, nebo strouhám na hrubém struhadle .ochutím citronem, kmínem, solí a česnekem dle chuti, může se dát i konzerva kukuřice, hrášku, nastrouhat mrkev, sýr, šunka...cokoliv dle chuti, nechá se rozležet..no a je to bašta,,
12. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky,tak já to někdy zkusim...musím pak zkopírovat...a nějaký tip na salátek třeba z kysaného? :grinning:
12. led 2014 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré odpoledne, děvčata, po dlouhé době.
12. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 ahooj, tak jak se máš, co děláš..??
12. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 máme se dobře, odpočívám, tloustnu, a lítám po doktorech
12. led 2014 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 už jsi byla na NT screeningu, vše bylo ok..?? :grinning: :grinning:
12. led 2014 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kysané si kupuju efko salát hotový...dobrůtka veliká..nebo dělám zeláky, jako bramboráky..
12. led 2014 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj, na screeningu jsme byli v prosinci, vše ok. Vždy jsem měla nízký talk i u prvního a teď to vypadá, že budu bojovat s vysokým :frowning2:
12. led 2014 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 aha....tak to jo..díky za tipy :grinning:
12. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to moc gratuluju ke screeningu... :wink: Mně taky pěkně tlak začíná vyskakovat,což nechápu....protože před těhu jsem hulila jak fabrika a měla ho v normálu...teď nekouřím...a je to skoro na hranici...tak snad se nám ten tlak zlepší.. :wink:
12. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
u mě už řeší neurologii, aby se ev. mohla vyloučit preeklampsie, která je u dvojčat častá
12. led 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cau holky tak jak se dneska mare? My (teda manzel) oskrabal tu kuchyn a vymaloval ja natrela topeni a ted poklada lino no bordel a kramy v celym byte ; ) ale bude to krasny
12. led 2014 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 tak to je skvělý...tlak se snad vydrží..když tě budou hlídat..
12. led 2014 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 :unamused: každá mámě něco... :unamused: :unamused: :unamused: Modlim se,aby tripple dopadly dobře a já nemusela další 2-3 týdny čekat na výsledky prenascanu.... :unamused:krásné obdoní to těhotenství...klid jsem měla tak 4 týdny dohromady... :unamused: už aby byli miminka zdraví a narození a my také...
12. led 2014 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahooj, no to bude mít Bivoj super bejvák..už se jistě těší..je na to malování hezký počasí, docela to muselo schnout..
12. led 2014 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čauky,umytý vlásky,namalovanej obličej na ksichtě a procházka 3 km do Tesca.... :wink: tak se těším,až se provětrám...
12. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to už u prvního jsem tvrdila, že nechápu, kdo vymyslel, že těhotenství je nejkrásnější období života ženy. Dlouho jsem se trápila tím, že se tak necítím. A teď vím, že takových matek je opravdu málo, kdo si jej užívají.
12. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to suppper...koukám, u vás to jde všechno rychleji.....jsem zvědavá kdy my budeme mít hotové lino a postavenou kuchyň...tipuju tak za měsíc... :grinning: :grinning: :grinning:
12. led 2014 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 viď...3 měsíce jsem se válela buď doma nebo v nemocnici...bylo měz zle jak psoj...až když mě dobře...tak zas řeším další věci...a jsem nevrlá na toho mýho...kterej si to vůbec nezaslouží... :wink: já jsem poměrně pozitivní člověk.ale jednou za den to na mně prostě padne....a potřebuju se vykecat... :unamused: ráda uvidím černý na bílým....že jsme o.k.... :wink:
12. led 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak to je jasné, jenže člověk musí počítat s tím, že ani to mu nazaručí, že vše dobře skončí
12. led 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no rychleji lino se nam tu valelo 2 mesice a jeste nas ceka zbytek bytu vymalovat a tady je to fakt husty vsechno se musi skrabat.jinak ja se ted vysprsila a az uschnu tak jdu taky nakoupit..
A ja si to tehulkovani moc uzivam asi jsem jednz z tech stastnych I to prvni jsem si uzivala a jestli to dobre dopadne? Nema cenu nad tim.premyslet....stejne tak nas na ulici muze srazit autobus...takze verit ;)
12. led 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice obdivuju tvůj přístup, tohle já jsem nikdy nedokázala
12. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no schlo jen to skrabani je opruz a vsechny ty veci nekam vystehovat hruza....ale bude to krasny.to lino tu pry bylo 50 let a podle toho to vypadalo.navic se mi podarilo vybrat barvu presne k tem.novym obkladum..taky jsem objednala nove skrinky do koupelny a shanim truhlare pac me tu vcera nwco napadlo v obyvaku ;)
12. led 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 no vis co krome toho ze se muzes zit zdrave a davat na sebe pozor stejne nemuzes nic delat...o kazdym tehotenstvi je rozhodnuto uz na zacatku jaky bude akorat my to nevime....prosla jsem si toho uz tolik od toho fakt tezkyho porodu pres 2 roky boje s rakovinou a 8 IVF , financni tezky pfoblemy a vztahy v rodine,ze jsem si sahla az na uplne dno a mam ten bojovnickej a pozitivni pristup v genech a tak ti me to fakt zocelilo, ze vim,ze se stresovat tim co kdyz to spatne dopadne a malovat katastrofy absolutne nema smysll.dekuju za kazdej den kdy se rano probudim a jsem zdrava a mam.kolwm sebe svou milovanou a milujici rodinu.nsme co do ust a jsme zdravi...;)
12. led 2014 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 no to je jasný.....ale je větší šance... :wink:
12. led 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :unamused: já neřeším to,jestli to dobře dopadne...ale chci vědět na čem jsem a točí mě,že na to musím týdny čekat....stresuje mě to...a myslím,že i prcka...no 6 km za mnou a jsem teda totálně vyřízená.....za chvíli přijde kámoška...a konečně se najíst...grilovaný kuřátko... :wink:
12. led 2014 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, člověk si toho volna váží, když celej život makal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted´si můžeme dělat radost... já měla dvě práce a dělala jeden čas skoro denně 12 hodin, bývalej muž všecko propodnikal...tak jsem si ted´moc polepšila, na druhýho muže se ve všem spoléhám ...takže ted´si taky lebedím, když už můžu a není mi blbě, nekrvácím...to jsem měla depku...díky za každé nové ráno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak píšeš..
12. led 2014 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl bude to ok, a kdyby nebylo, stejně s tím nic neuděláme...já se taky bojím..musíme věřit...
12. led 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neboj bude to ok vim, ze to cekani je strasny, ale rikej si, ze ten vysledek neni nejakej strasnej a ten utz dopadl dobre...fakt ver mi, ze je prte v pohode ;) udelej si radost at si zkratis cekani ;)
12. led 2014 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo presne holka, ale stejne te obdivuju zes do toho sla, ja bych nemela odvahu :slight_smile: uzivej si matko ;)
12. led 2014 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek