• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@jaka17 to já vím..... :wink:
12. led 2014 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice koupila jsem lahvičku, bodýčka a kousátko.... :wink:
12. led 2014 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a ostatně Ty máš vždycky pravdu.. :wink:
12. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tygrisek09 jeeee ahojjjj :slight_smile: jak je? Co prckové? Uz vis co to bude ? :slight_smile:
12. led 2014 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to víš, že mi hlodá, jestli děláme celkově dobře..v mým věku...ale jsem optimista a říkám si, že lidskej život je jeden velkej hazard, takže daruju život a snad to tak má být..
12. led 2014 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho Ahoj Dančo, tak koukám, že se v tom plácáme obě stejně. To jsi statečná s tou adopcí, taky jsem si zjišťovala nějaký věci kolem toho, ale asi bych to nedala. Ono je to těžký rozhodování a radění od jiných, na jednu stranu je sice pravda, že do sebe pereme šílený drijáky, ale na druhou stranu nikdo nepochopí tu vnitřní touhu vlastní miminko mít. Já se jen bojím, aby zas neměla pravdu.
12. led 2014 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: je vidis kousatko to nemam.na seznamu ;)))))
12. led 2014 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jsem rada, ze to vis, ze mam vzdycky pravdu.;) takze nic se neboj vsechno dobre dopadne ;)
12. led 2014 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj,už je to lepší dnes..jen to potřebuju asi slyšet....děkuju.....ta lahvička nevim...úplně obyč....píšou tam,že poprvé vyvařit,ale pak už ne...a že se to nemá mýt chemkama...tak nevím,jestli pak jen horkou vodou......?
No,seznam bych taky mohla sepsat.....
12. led 2014 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý večer těhulky :grinning: :grinning: :grinning: Tak už mám v prdelíně 10000 jednotek pregnylu :grinning: Manžela láduji celý den česnečkou a ted jdu do něj narvat odvar ze zázvoru :grinning:
12. led 2014 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mufinka26 čau kočko....hi hi...chudák...ale tak chlapi česnek milujou,já normálně taky....ale ten zázvor moc néé...ale je dobrý na hodně věcí... :wink:
12. led 2014 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl poslu ti zitra jeden traba se ti bude libit a bud budes skrtat nebo odskrtavat anebo doplnis.Jestli budes kojit tak lahvicku nwbudes potrebovat ;) ale je dobry mit jednu v zasobe a malou krabicku nutrilonu nebo sunaru nebo ceho kdyby ti najednou doslo prso ;) a ja bych to vyvarila anebo sterilizovala horkou parou ;)
12. led 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dneska už mi ze zoufalství vykládal, jak je mu líp, že už je vlastně zdráv :grinning: :grinning: :grinning:
autor
@jaka17 no jasny navic vypadas mladsi a I se tak citis coz je dulezity :grinning:
autor
@mufinka26 :grinning: ono to pujde
12. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hele já sem lahvičky ted pro mlaďase vyvařila klasicky v hrnci a bylo, pak sem je normálně myla jarem, mám lahvičky MAM anticolik, jsou super, daji se totiž rozšroubovat i dno a krásně je vyčistíš houbičkou, no a jednou začas vyvařit zase v hrnci :wink: v porodnici nám poradili, jaký mlíčko koupit, jelikož ho tam dokrmovali, tak aby měl stejnou značku :wink:
12. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice když né silou, tak násilím :grinning: :grinning: :grinning: Ale já sem mírumilovná, ale to víš, pro mimi hold i on musí něco vydržet :grinning: :grinning:
12. led 2014 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice tak super, těším se na seznámek... :wink:
12. led 2014 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 hi hi,chápu... :grinning:
12. led 2014 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 :wink: ty návody jsou asi někdy ujetý no... :grinning: :grinning: :grinning: Díky za tip... :wink:
12. led 2014 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak.mame hotovo jeste listy koupi a kuchyn je v cajku.pak nas ceka 13.komnata uklid a malovani zbytku bytu a vybourat troje futra..a vyklidit sklep...no mame na to 5 mesicu...
12. led 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: no vidíš....to už dáte za pět měsíců.... :wink:
13. led 2014 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno ha ha ale mimco nas snad dokope ;)
13. led 2014 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko, děvčata..
@mufinka26 Já šla na ET taky mírně nachcíplá a bylo to ok, ale jasně je lepší být všichni okolo zdraví, abys měla klídek..lij to do něj :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice tak se jdu napsat nea ten pátek. na jogu :grinning: :grinning: :grinning: .snad to vyjde
@muddledgirl lahvičku bych zatím neřešila, stejně jí musíš vysterilizovat těsně před použitím..oni ti poradí v porodnici podle toho, jak se rozkojíš a tat´ka kdyžtak koupí...a kdy jdeš na ty další kontroly..?? :sweat_smile: :sweat_smile:
13. led 2014 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak zitra jdeme zase obe k doktorovi co? Ale ty to mas zitra zasadnejsi toto leti ;))) budu ti drzet moc pesti.Na to yogu se raddi zeptej ...muj doktor byl nadsenej, ale ja nemela zadny problemy.Jinak s sebou nic nepotrebujes jen pohodlne obleceni ;)
13. led 2014 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jojo.....jsem rozhodnutá, že to bude prostě OK!! ale to víš, bojím a taky ten blbej čas, až v 17,00!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude k nepřečkání...ty jdeš nějak normálně, ne??budu na tebe myslet..
13. led 2014 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ja jdu zitra na 9.40 k doktorovi a protoze zacinam zitra 18tt tak asi I pro doporucko na velky UTZ ve 20 tt
13. led 2014 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 v 17 to je teda des :/a kam jdes?
13. led 2014 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já byc chtěla jít taky na kontrolu :sunglasses: jdu až 7.2. - to je síla, že se chodí až po takový době ...
13. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - nervy to budou, ale jistě to dobře dopadne, hodně štěstí.
13. led 2014 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek