• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@kamisb no ja byla pred 3 tydny 27.12 ;)
13. led 2014 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no to já na tom screeningu, pak 3.1. se jen rycle juknul v tom Podolí a objednal mě až na 7.2., u mýho doktora jsem byla min.středu, ale prý nemám ULZ předplacený a jemu zaplatí jen 3 na každou, a to ani sestřička neposlouchala srdíčko. A jak se prcek ještě nehýbe, tak je to takový lehce na nervy :( vím, že jsem cvok, ale hold s tím nic moc neudělám no.
13. led 2014 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ahojky, ve středu ke své gyndařce,24.1. do CAR. :wink:
13. led 2014 v 10:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17 Tak držím pěstičky na zítra...
13. led 2014 v 10:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb Nejsi cvok, myslím, že to tady chápeme všechny a taky jsi si prožila své tak je to normáolní mít strach....já jsem ráda za ten angelsounds tak si večer vždy lehnu a poslouchám ho:slight_smile:))to mě trochu uklidní už je slyšet čím dál tím víc,ale mně už se teda zpravidelnujou bubliny v bříšku:slight_smile: hlavně,když ležím v klidu a určitě se mu nelíbí sezení, když si břicho mačkám:slight_smile:))) já doufám, že tak na konci ledna už budou pohyby i cítit pro mého muže a Kubu, oba se na to moc těší....jsem zvědavá,jestli se nám třeba ukáže zítra pipinka nebo pindík:slight_smile:))))))))))))ale spíš pořítám s tím, že zase nee:slight_smile:
13. led 2014 v 10:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl no jo jsou to vždycky nervy na každý kontrole, já se na ní i těším a i vždycky bojím,ale asi je to normální....zítra spíš budeme držet pěsti Jace:slight_smile:
13. led 2014 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice to už by se Ti mohl ukázat,co??? No,já jsem zvědavá co mi řekne má doktorka.......
13. led 2014 v 10:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Pořád Ti nedělá dobře mlíko? Já už jogurty fakt jíst nebudu, po 2. jsem to zkusila a letěla jsem....Po sýru plátkovém mě taky není nejlíp...ale paštiky a salámy mi taky nědělají dobře...nevím co jíst.....asi marmeládu...
13. led 2014 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - já mlíko můžu, ale nedávám si jej moc často, jsem líná ho převařovat, tady se kupuje přímo od krávy a když ho nikdo jinej nepřevaří, tak hodl mlíko nemám :slight_smile: ....pít můžu všechno. Nejím jen kuřecí a zvěřinu. JInak můžu asi všechno, ale někdy se mi ten žaludek furt ještě zvedne, i když někdy ani nevím proč.

Tak paštiky a salámy by jsi ani neměla v těhu. Marmeládu jsem jeden týden celej snídala, ale jinak já jám hodně tavenáky a lučiny a žerve. a jogurt mám jeden denně.
13. led 2014 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já nad ním taky furt přemýšlím, našla jsem odkaz za 1090, - včetně gelu a je to ten co jde nahrávat do poče. Manželovi, když jsem to říkala, tak mi na to nic neřekl, jen že je to zajímavý a tím to končilo.
Musí to být fajn, teda pokud jde dobře najít. Jinak asi nervuje ...když je buď maminka nešikovná, nebo je prcek někde schovaný.

tak třeba se ukáže, musíš mu hezky domluvit :slight_smile:
13. led 2014 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha,já myslela,že Ti špatně dělali věci z mlíka. :wink: ..no..já mlíko nikdy nepila,někdy kakao...ale před těhu....no já právě teď nemám ani chuť na tavený sýry...v nemocnici byly furt a dost aromaticky a mně to nechutnalo a bylo mi po tom hůř....No,já leda to gervais.......nemůžu sehnat tvaroh s jogurtem....asi budu muset do Kaufu....to je super na snídani..... :wink: No, já měla klid asi 8 dní...a teď jakoby se ty nevolnosti vracely...,to snad néé :wink:
13. led 2014 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb no zatím mělo jen překřížený nohy snažím se to škrvně přemluvit už dneska, že jsou rodiče děsně zvědaví a že je jim jedno,,jeslti na ně vystrčí pindíka nebo pipuli :slight_smile:))ale tak nějak i kvůli věcěm, sice růžovou teda moc kupovat nebudu , je spoustu jiných hezkých barev....ale pokud to bude holka tak něco růžovýho určo bude mít:slight_smile:Jinak já se přiznávám, paštiky se namejí,ale já si včera dala jeden rohlík s majkou :slight_smile:)))))))))) to nešlo překonat,maztala jsem k práci mužovi a Kubovi a prostě to nešlo:slight_smile:))))))
Jinak já můžu jíst všechno a nejhorší je, ž e jsem začala mít chutě na věci co se nesmí nebo by se neměly......

Co se týče toho Angelsound..dá se sehnat i levněji včetně gelu a s nahráváním anebo pak použitý na akru..
13. led 2014 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ......no,já to vědět chtěla....ale ne zas tak úplně šíleně moc....a ukázal ho.... :grinning: Ale stejně bych nekupovala nějaký jasně klučičí barvy dokud mi to ještě nepotvrdí...i když pindík by něměl upadnout :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kočíí,já Ti to řeknu tak...moje kámoška má dvě děti jedla všechno i hermelíny.Myslím,že jednou se ta paštika nepoto...Kdybys viděla co my měli věčně v nemocnici...taveňáky taky nejsou zdravý a my je tam měli furt i paštiky...ale já jim tam taky nepsala do formuláře,že to není strava pro těhotný...samý vepřový atd... :grinning: :grinning: :grinning: ..Já myslím,že my po IVF apod...se prostě snažíme nejíst,co by jsme neměli...ale u ostatních jsem to neviděla,fakt....Já mám kliku,že mě ty věci dobře nedělaj...paštiku jsem měla jednou,debrecínku jednou a jednou poličan a vždy mě bylo zle....No,jestli budu tak vybíravá jako teď i po porodu,tak budu asi na kuřeti,zelenině,ovoci a polívkách... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no já ten minulý týden měla furt hlad, teď se mi zase zvedá žaludek :( njn, u někoho to hold trvá dýl a někdy prý celou dobu no :(
já si munulý týden dávala do bílýho jogurtu med a to bylo dobrý :slight_smile: všechno co je trochu sladký nám dělá dobře :slight_smile:
ale třeba o víkendu jsem už musela vnutit doma chlapům, aby snědli zbytek cuktovýho, začala mi vadit vůně rohlíčků ..a přitom ještě před týdnem jsme je v pohodě jedli. Tohle je takový nejhorší, jeden dva dny něco jím a chutná to a třetí den už to do sebe musím nutit.
13. led 2014 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no nám ten pindík upadl v 18 tt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice - no když já tohle použitý asi nechci ...a tohle na heurece bylo nejlevnější. Ono něco je levnější, ale pak to jde jen poslouchat a nejde to nahrávat a vnímá to jen srdíčko, ne pohyby ...když už tak už :grinning:
jako pro nás litr není moc, jen nevím no ...jestli se za chvíli už začne vrtět, tak jestli to prostě není zbytečný. Ikdyž v tom min.těhu jak se malej nehejbal, tak by mě asi srdíčko uklidňovalo. Jen nevím jak moc bude vadit při poslechu, že je placenta na tý přední stěně. Tak se mi to furt honí hlavou už od vánoc :slight_smile:
13. led 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb prosím nestraš... :unamused: Já myslela že už mám klid...jako od toho zvracení a větších nevolností...No,nic upeču buchtu... :grinning: :grinning: :grinning: po ní mi špatně není...vycházky mám až v jednu.... :grinning: Jo,to nám taky dělá dobře sladky....No,je to divný,že se ty chutě,spíš nechuťě mění,viď?Já koupila budapeštskou pomazánku/ne pultovou/,je tam jen glokozofruktozový sirup,jinak nic špatnýho..../,tak jsem to snědla s 3 okurkama......No, půjdu odpolko pro ovoce...a zeleninku...a taky možná udělám nějakou polívku...Jéé,já mám v lednici k obědu kuřátko...tak to si dám...s okurkama... :wink: :wink: :wink:
13. led 2014 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - myslíš jeden ? :grinning:
13. led 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek jooo?Ježíš....tak ještě,že to vim...no já si teda říkala,že jsem exot,tak že mě se to třeba stát může... :grinning: Nemyslim to špatně proti Tobě :wink: ...tak to já budu nadále kupovat věci neutrál...radši...
13. led 2014 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl jéé já ani nevěděla, že to víš, že to bude kluk:slight_smile:))
13. led 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no,já nad tím taky přemýšlím...ale nevím...protože,když by třeba srdíčko člověk neslyšel,tak by šílel :wink:
13. led 2014 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj,doktor říkal ASI KLUK... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to bych to mohla zítra vidět případně už bez pindíka...páč zítra už začínám 18 tt :slight_smile:)anebo naopak s pindíkem,kterej neupadne:slight_smile:))
13. led 2014 v 11:13  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl - to mě včear uvařil manžel přírodní vepřový plátky s rýží a ještě je tam porce číny domácí.

A polívky ty teď docela můžu, teda hlavně vývary. Jen manžel neumí vařit v malých porcích ...tak se pak buď půlka musí vylít, že je už na hraně nebo se dává půlka na mrazák :slight_smile:
jinak zelenina a ovoce je fajn, ještě mám v ledničce grap a pomeranč, ale jsem docela líná je loupat :slight_smile: hihi jsem hroznej lenoch na všechno jak tak koukám co píšu :sunglasses:
13. led 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ten náš stál novej něco pod litr...no hele já ho budu určo používat i při pohybech:slight_smile:)) prý to nevadí, protože pak už má málo prostoru tak je to slyšet i přes placentu:slight_smile:)
13. led 2014 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@muddledgirl

Původně byly dva a pak jeden upad :slight_smile:
No ale ja to tak nějak vnitřně tušila, furt mi ti dva kluci nějak nepasovali :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice chichi no to uz bys mela mít jasno!!! Teda tobe to hrozbě letí vid?
13. led 2014 v 11:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb já se hlásím já jsem taky líná:slight_smile:)) ale ted mě nutí to zkrášlování bytu:slight_smile:)))
13. led 2014 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: prej původně byli dva a pak jeden upadl to zní dobře :grinning: :grinning: :grinning:
Hele nevím mně to ani nepřijde, modlím se,abych už měla po 25 tt kdyby něco no..ale snad tam vydrží do konce :slight_smile:)ale ty budeš za chvíli rodit čéče....už 32 tt to je hustý :grinning:
13. led 2014 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no mě taky mudr. říkala, že to spíš vidí na kluka. Ale že se může splést, ale Smetanová se prý moc neplete :slight_smile: manžel asi holčičky neumí, nebo jsem si říkala, jestli u nás není nějaký problém když vznikne holka ..ale to se teprve pozná časem.
Jak tak jsem v těch diskuzích na IVF, tak mi přijde, že snad je jen jedna holčička ..pokud nepočítám dvojčátka.
Tak jsem na to zvědavá jak se to bude vyvíjet dál.
Ikdyž vlastně ještě Baru bude mít holčičku, a jedna už je na světě z diskuze na emiminu. A včera nám psala holčina na emiminu, že taky čekala holčičku, ale nedopadlo to :( ...já si vždycky říkám, proč je to takový nespravedlivý, IVF vyjde, vše jde nějakou dobu dobře a pak ...proč se takový věci nestanou hned na začátku :(
13. led 2014 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek