• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@sasanka033
@jaka17
@marke
@coralin
Čágosíček holčiny, člověče, vůbec nestačím dočítat tu diskuzi váhové kategorie :grinning: hele, já fakt nejsem žádná sexbomba, to néé. Jako postava slušná, prsa 3, ale vždy je co zlepšovat...
Jen jsem tím chtěla říct, že mi je úplně jedno, kolik naberu při snažení o mimi :slight_smile: je mi to šumák :grinning:
Holky, mojí ségry kamarádka nabrala při stimulaci 30 kg, je to možný???
13. srp 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jo, práce šlechtí...to je dobře, že se cítíš líp....pokud máte doma aspoň jednoho rošťáka, tak se smutnit moc dlouho nedá...já jsem při úklidu hlavně jako manažer a zásobovač, tak snad to mimi nepoleká.. :grinning:
@monyna83 hele hele, já když byla v tom, tak jsem se ze začátku taky budila nemožně brzo... :sweat_smile: :sweat_smile: že by???
13. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 Ahoj, no neke...Ale já byla teprve 5.8. na UTZ, kdy mi MuDr. řekla, že mám OVU a ať se pokoušíme...Řekla mi, že máme velkou šanci...Ale takhle brzo???Mám to dostat 19.8., takže to víš, že se modlím...Děnně měřím BT, několikrát denně, pořád přes 37...Včera dokonce 37,6...ale to nemusí ještě pořád nic znamenat...
Samozřejmě nezastírám, že bych tajně nedoufala :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Šikulínka, ale měla by ses šetřit...V každém případě, bezva odreagovačka...Palec nahoru :grinning:
13. srp 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 @sasanka033 @jaka17 @coralin Ahojky, to já bych za pár kil navíc (třeba i po stimulaci) byla vděčná :grinning:
Tak si říkám, že na začátku, když jsem přišla sem do té diskuze, jsem psala něco o tom, že nechci zrovna řešit nějaké jiné věci než ty, co potřebuju k otěhotnění. A jak vidím, tak tu už docela hezky dlouho řešíme váhu, výšku, dolňáky, horňáky :grinning:
Už jsem totiž pochopila, o čem je otěhotnět = o VĚČNÉM ČEKÁNÍ. No, tak si krátíme čas :slight_smile: Ty čekací lhůty mezi jednotlivými částmi jsou nekonečné :frowning2:
14. srp 2013 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@monyna83 @jaka17 @marke @coralin @sasanka033 Ahoj kecalky, hlásím se do klubu prcků a hrušek :grinning: Mám 163 a po 3 IVF 65kg o 10 víc než na začátku :angry: Prsa mám po tátovi a zadek ani nemluvím. A můj chlap je hotový golem 183 a 130 kg,široký ramena a když si za něj stoupnu tak nejsem vidět. Malý chlapi taky nemusím.
Já jsem teď bojovala od pátku se zubem. Začal mě bolet,v neděli prasknul tak jsem v pondělí jela k zubaři,ale je dlouhodobě nemocný. Tak jsem na rychlo scháněla jiného. Naštěstí se povedlo. Zub dal do pořádku a navíc zkontroloval všechny ostatní,tak mám i tohle před 4 IVF dané do pořádku. :slight_smile:
14. srp 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho @monyna83 @jaka17 @coralin @sasanka033 Děvčata, když to tak čtu, má vůbec někdo zájem o hubené chlapy? :grinning: Já jen, abych věděla, jestli místo toho kostýrování nemám toho našeho nechat přibrat. On tedy žádný hubeňour není (po tatínkovi), ale aspoň bude mít život snazší. Co vlastně dělaj ty hubený chlapi? :slight_smile: Já mám úplně děsně hubenýho staršího bráchu, ale nakonec se mu podařilo oženit :grinning: No a je pravda, že na hubený holky taky není. A mladší bratříček jako jediný z rodiny vypadá "normálně", ne jako by utekl z koncentráku, ale taky vždycky kolem mě chodí, ať přiberu :slight_smile:
Ponaučení z 5ti stránkové rozmluvy zralých a modrých žen: Ať jsme jaké jsme, pořád máme své obry, kteří nás milují :slight_smile:

P.S.: hele co jsem našla - to jsme na tom vlastně skvěle http://nezdrave.cz/tlusti-muzi-vydrzi-v-sexu-dele/
14. srp 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marke bezva článek ,ale tomu svýmu ho teda neukážu. Pořád remcám aby zhubnul a po tomhle by určitě ještě nabral :grinning: Já teda odjakživa mám ráda chlapi s bříškem a ne ty propadlý lavory. :sweat_smile:
14. srp 2013 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ranko, holky,
@monyna83 nechci ti dělat zbytečné nadějě, ale bylo to prostě tak...čuměla jsem ráno v pět na zahradě a kochala se a to ráda spím...teď jaks to napsala mi to trklo do očí...no a byla jsem těhu...takže možná náhoda...nebo..
@marke já hubený šlachovitý muže mám ráda, jen nemusím prcky v jakékoli šířce...ale pokud je chlap rozumnej, tak si ženskou najde...neboj...já mám synka velkého i širokého akorát a stejně furt dřepí u počítače..
@danaho já to taky zatajím, to by se mu líbilo...i když chudák má teď se sexem trochu smolíka...
14. srp 2013 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je pravda,že nezáleží na tom jestli je hubený nebo tlustý. Hlavně když je hodný a rozumíte si. O sexu mi ani nemluv. Ty 2 roky co chodím na IVF se to pěkně zvrtlo. Pořád se nemůže a když jsme teď po 3 pokusu konečně zase mohli,tak si ten můj zlomil ošklivě pravou ruku v paži. Takže musel do nemocnice na operaci,dali mu tam tyč a šrouby a do teď už 3 měsíc rehabilituje a pořád to není ono. To se ze začátku s tím bál hýbat tak jsme byli hodně opatrný a teď už mám zase před IVF. Takže za chvilku budeme asi jako bratr a sestra :grinning:
14. srp 2013 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@danaho jo, je to na palici...při minulém Et jsme trochu sexovali a pak jsem si vyčítala, jestli to nebylo i tím, že jsem potratila...ale pochopitelně až asi v 5tt...
tak teď ho připravuju na to , že si v případě těhu neškrtne do 12tt.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to on chápe a sám to chce. vždyť jde hlavně o něj, já za sebe už jsem rozmnožená dost... :grinning: :grinning:
14. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo přesně,taky jsme to u 2 IVF zkusili a já pak potratila .Ale Mudr.mi řekla že tím to určitě nebylo. Ale teď už ani ťuk. Pokud se zadaří tak nic nebude ani náhodou :stuck_out_tongue_closed_eyes: Myslím,že ani on by už po té minulé zkušenosti nechtěl. Raději si počkáme. :slight_smile:
14. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nazdar lvice, tak jak se ti spalo dneska? doufam, ze jsi zas ranni ptace, pac souhlasim s jakou, jsi v tom! :grinning: tim padem zadna hnusna bolestiva ms uz ani nebude minimalne rok, dva:slight_smile:
14. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a dobre rano vsem!:slight_smile:
14. srp 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin pri prvnim IVF to proste u nas nedelaj, pokud uz rovnou neco neindikuje, ze tam mohl bejt problem. a ja to docela chapu. je to drahy a spouste zenskejch se povede pri prvnim IVF otehotnet a zadny testy nepotrebujou...
to samy s laparkou - IVF je od toho, aby obeslo mechanicky zabrany, bylo dokonce vymysleny pro zensky s nepruchodnosti vejcovodu. takze primarne se laparka proste jako prvni vec nedela...az proste kdyz uz se nevi kudy kam.
14. srp 2013 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jinac ja piju kontryhel uz druhej cyklus a asi to zabralo, pac jsem byla temer bez bolesti uz druhou ms, ani prsa jsem nemela napjaty a bolestivy a navic krvacim vic, takze asi fakt i lepsi sliznice. no a v praze jsem chodila do mostu ke zdravi na smichove na akupunkturu a tam si ted taky chodim kupovat byliny a to tyhle beru:
http://www.patentnimedicina.cz/cz/bylinne-produkty/dle-kategorii/kulicky-a-tablety/061-volnost-svobodneho-poutnika
vim, ze je muzu, pac jsem je uz jednou dostala od akupunkturistky, kvuli tomu jak trpim na cysty.
14. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83
@jaka17
@marke
@coralin
a holky cvicim tu mojzisku tejden, ale uz ted vidim, ze ze me snad sexbomba bude! :grinning: :grinning: fakt doporucuju, vidim to uz na kalhotach!
14. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Wow až takový výsledky.....no to až budu cvičit druhý měsíc 2x denně hodinu tak to abych koupila o číslo menší kalhoty, no nebude to na škodu :sunglasses:
14. srp 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @meyryen když jsem naposledy cvičila mojžíšku 2 měsíce tak se mi krásně zpevnil zadek a i bříško. Takže to jen doporučuju. Teď po týdnu cvičení mám nahoře 0,20 dkg :grinning:
14. srp 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen :grinning: :grinning: no tak s takovou frekvenci kup rovnou o dve cisla mensi:slight_smile: mne to zatim vychazi na 30 minut denne a to jsem na zacatku, takze se ty prvni tri cviky opakujou 15x a za par tejdnu se mam dostat na 40 opakovani :grinning: :grinning: no zkoumali jsme to, ze se to da cvicit i na casti, takze to asi jinak nepujde, nez ze si dam cast rano a cast az vecer.
@danaho nahore jo?:slight_smile:))
@sasanka033 Mně to bylo vysvětlováno tak, že nejdříve provedeme mobilizaci, na to se teda jako fakt těším :confounded: a pak se první cyklus cvičí půl hodiny denně a další cyklus 2x 45 minut a třetí cyklus pro miminko :sunglasses:
14. srp 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen ja to mam napsany jakoby po tejdnech. prvni tyden cviceni 15x, dalsi 20x a tak dal az na 40 opakovani, ale jen u tech prvni tri cviku, dohromady jich je 10 a u tech zbylych se to opakovani nezveda. a o mobilizaci zatim nic nerikala, ale jdu tam zacatkem zari zas, tak uvidim.
14. srp 2013 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no zatím jsem vylítla nahoru :grinning: A pokud za 14 dní začnu stimulovat tak už to dolů a si moc nepůjde. Ale jelikož budu mít PGD,tak transfer by byl až v říjnu,tak mám pak ještě na cvičení celé září.
14. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 No na mě koukla, zjistila, že jsem celá zrotovaná doprava, tak budeme nejdříve rovnat a pak teprve cvičit :rolling_eyes:
14. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@meyryen no to dava smysl...chudacku, to bude asi trochu bolet. ale co, i bez miminka bys mela mit zada v poradku.
14. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja nastesti nemam vahu a nechci ji mit, by mi houklo:slight_smile:
14. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no škoda, že se nedá mojžíšovka cvičit po Ketu... :grinning: :grinning: to bych teď měla času dost...a menší kalhoty už doma mám, jen jsem z nich trošilinku vytloustla... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 a jak je? kolikatej den jsi?
14. srp 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 to je taky řešení. Já na ní lezu skoro každej den a zjišťuju že to nemá smysl. Stále to dolů neleze. Takže počkám až mi budou volnější kalhoty :grinning:
14. srp 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek