• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@kamisb Já jsem taky hroznej lenoch....No,já nevim,jestli bych vývar snědla....každopádně čichat při vaření raději nééé.....vývar jsem od 4 tt nejedla....nevoní mi to.... :unamused: Se říká,že prcek bude jíst co já v těhotenství...no tak to nevim....sladký, ovoce,zeleninu, polívky.. :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb šmarjá a v kolikátým týdnu byla?:((((((((( no moje kamarádka porodila minulý týden Anitku:slight_smile:
13. led 2014 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb i když takovýhle věci sem možná radši nepsat:(
13. led 2014 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no od 20tt ji zjistili tu prek...něco placenty ...a byla v nemocnici, rodila v 28tt, ale malá byla prý moc malinkatá a tak to nezvládla ..dostala nějakou infenci asi 6 den ...jako tole vážně nechápu proč se děje. Někdy mě přijdou, že je super, že jsou doktoři ve věcech tak krásně dopředu, že se spousta věcí pozná, ale pak v těcto případech nic dělat nejde. Je to hrozně moc smutný.
Ale ona se prý špatně vyvíjela od toho 20týdne, vždycky když si člověk řekne, že zvládne jeden další krok, tak je to prostě jen další krok k něčemu dalšímu.
13. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsem chtěla napsat...mě stačí co mi říkají kamarádky....atp.... :wink:
13. led 2014 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm už jsem napsala .... :( taky jsem si to nejdřív říkala, jestli se na to raději nevykašlat. Jen na to člověk trochu myslím a mrzí to. Já jsem sice nervozní, ale věřím, že vše dobře dopadne, jen tohle vždycky hrozně moc zamrzí.
13. led 2014 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale na druhou stranu, myslím, že pokud se IVF povede a zvládne se 1.trimestr myslím, že je velká úspěšnost, tak na to se musíme dívat.
A omlouvám se .... :(
13. led 2014 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl http://www.upmd.cz/documents/info/kombinovany-test.pdf hele tohle jsem našla...je to z Podolí vysvětlení těch hodnot screeningu - takže jsi v pohodě páč ti dopadl dobře ten UTz já to říkala:slight_smile:))) takže neboj se niiiccccccc
13. led 2014 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb preklampsii
@janice_opice tak já na to mrknu,jsi tak hodná muck... :wink:
autor
@kamisb mno jak jsem psala včera....věřím, že vše bude OK, že už to prostě dáme, vyžraly jsme si toho už hodně tak ted už bude jen lépe....no já jsem teda zvědavá jak se nám vyvíjí to naše prtě...snad dobře:(
13. led 2014 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb neomlouvej se.... :wink: jo..já taky nechci srašit...ale ráno jsem koukala na novu...cca za -2-3 týdny sem asi dorazí chřipka..je ve Španělsku a tak...říkal to epidemiolog...tak pak raději být spíš doma,když to půjde...
13. led 2014 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Nova jo? na tu fakt nekoukám....:slight_smile: v klídku hodně ovoce a zeleniny a preventivně v rozumný míře zázvor a chřipka at si trhne...:slight_smile:
13. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
13. led 2014 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :slight_smile: no,tak já ji teda vždycky chytnu...a to ovoce a zeleninu jím na kila....Tak ono v televizi ráno toho moc není...
13. led 2014 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem doma, a moc nikam nechodím, ale jednou týdně se do Prahy vypravit musím. Asi ve čtvretek na krev do toho gennetu, pak asi na konzultaci. A 3.2. jdu na hematologii a pak už do Podolí 7. ...no už aby to bylo...mělo by to pořádně utíkat :grinning:
13. led 2014 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl -záleží co je ráno, já od 9h koukám na primu, jsou tam kriminálky a pak přepínám na novu cinemu tam jsou taky :slight_smile:
13. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb kamčo ty už máš objednanej ten velkej UTZ ve 20 tt?
13. led 2014 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já novu nemám ráda všechno strašně hrotěj a zveličujou...
13. led 2014 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb a tak já chodím občas ven....ale furt taky ne... :unamused: Právě furt přemýšlím,jestlí jít pro přítele nebo ne..../celkem 4 km/..až bude sníh...tak už budu úplně zalezlá......Jde na ten tripple a ostatní?No,to jsem taky zvědavá...Proč mě rovnou neobjednali na pondělí na tu krev,když pondělky je tam i genetička... :unamused: No,ale aspoň si zas udělám výlet do HK...jo,jo,ať to utíká trochu...
autor
Já mám tak strašnou plet to je děs
@kamisb Já byla vzhůru od pěti...my vůbec málo spali....takže jsem to pak doháněla..... :grinning:
13. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice taky?....Já mám akné od hlavy až na prsa..... :angry: :angry: :angry:
13. led 2014 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no,to jo...ale epidemiolog asi moc nekecá...tak když ji nechytneš,tak je to o.k.....Já se chřipky bojim.....vždy jsem měla přes 39 a nemohla vstát z postele první den až dva... :unamused:
13. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no já spíš virozu nez pravou chřipku ,ale ted jak nejsem ve stresu tak sjem celkem odolná..teda klepu!!
13. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mno hlavně prsa teda a přitom mám suchou plet,ale bedary lezou děs běs
13. led 2014 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čoveče,já nebyla kolem dvou let u doktorky,je to můj životní rekord....asi jak se soustředim na mimi...jako rýmu,nějakej kašlik nepočítám.....to občas prostě mám...
13. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no, přesně....já se včera namazala dokonce 2x od hlavy až k patě...a stejně jsem vysušená,mám i lupy poprvé v životě... :unamused:
13. led 2014 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice vysušená jak sušenka :grinning:
13. led 2014 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek