• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@janice_opice
@kamisb Tak včera v tescu měli stroj na cičení nohou ...tak jsem říkali příteli,že k narozkám může koupit.... :grinning: Říkal to určitě...zná mě totiž,že mě to vždy vydrží chvilku... :grinning:
13. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já loupy ještě ne a dneska jdu k holiči hurááááá aby napravil tu sílenost co spáchal tamten:slight_smile:)))) hurááá teda zatim hurááá ale vysušená sjem fakt jako treska
13. led 2014 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasný pak se na to práší a jsou to dobrý odkladače na věci:slight_smile:
13. led 2014 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to se určitě povede účes.....Já to mám bomba,ale stejně to nikdy neopravim,jako ten můj teploušek...to pak vypadá aspoň moje hlavinka luxusně... :grinning: Ty vysušeniny jsou hrozny...
13. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem zjistila, že mě miluje jeden z nejlepší kamarádů mého muže..já si to myslela už dlouho,ale ted se mi to potvrdilo za prvé na silvestra a za druhé mě to trápí...
13. led 2014 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo,jo...měla jsem orbitrek...a šíleně mě z toho bolely záda...byla jsem na něm asi 3x...měla jsem ho od kámoše za pětikilo...tak jsem ho pak vyhodila... :grinning:
13. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - nn to se budu objednávat tenhle týden v gennetu až půjdu na tu krev. Mám termín od 14.2. , ale žádanku už mám dostala jsem ji hned při tom 1.screeningu.

Do Podolí budu chodit do Poradny.
13. led 2014 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No jo,to se stává...často.....mně kamaráda náš řekl,že kdybych neměla toho mýho a on tu svou,že by mně chtěl...ale já jeho ne.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a kdybych prej neměla piercing v obočí...ale že i to by možná přežil...
13. led 2014 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hele to by Tě trápit neměllo, takových lidí kolem nás může být víc a někdy si toho ani nevšimneme. Pokud není vlezlej a něco nezkouší, tak bych to nechala být, on je jistě rád alespoň za to, že se s ním normálně bavíš. Pokud se k němu postavíš nějak jinak bylo by to asi blbý.

A tu suchou kůži, já měla taky docela dost, ale dostala jsem od kamarádky k vánocům krém na strie a tak si mažu bříško a nohy a prsa ..a obačs i ruce a už je to lepší. Ale chce to fakt poctivě mazat.
13. led 2014 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pak se samozřejmě taky stane...že ta jiskra přeskočí.....
13. led 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@kamisb no on je to strašně hodnej kluk a má smůlu na ženský a mě spíš trápí to, že co jsem těhotná tak se mi vyhývá...ne, že by nám to nepřáíl to ne, to on nám přeje strašně,ale vím, že ho to trápí vnitřně jinak..takže to asi musim přežít, že se mi vyhýbá no akorát jak se na Silvestra napil tak to vybalil.. já zase dělám, že se nic nestalo a přešla jsem to..snad se to srovná, protože je to děsně fajn kluk...a přála bych mu nějakou normální babu konečně
13. led 2014 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no z m é strany určitě ne, já jsem zaláskovaná do svého muže nejvíc na světě ..nevyměnila bych ho ani za nic:slight_smile:
13. led 2014 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočííí....když to vybalil,tak bych si s ním normálně promluvila...Ty máš dar řeči..nebo aspoň psaní určitě....řekla bych mu,že prostě mám spokojenou rodinku a dál s ním chci kamarádit,ale víc prostě nic... :wink: Já měla bejvalýho...od tý doby nikoho neměl...už se teda nakonec kamarádíme....no a už 4 roky mám někoho jinýho a oni teď s tím mým hrajou v kapele....a ještě jsem ho taky neviděla...co jsem těhu..t.ak to pro něj asi je divný...ale to se nedá nic dělat...
13. led 2014 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ho s nějakou seznam... :wink: To mi šlo vždycky dobře....akorát lidi na seznamování došli v mým okruhu....
13. led 2014 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl Ale on to ví, je to kamarád mýho muže jen prostě to asi nějak na toho Silvestra neudržel, řekl, že ví, že se s mužem milujeme a že se k sobě strašně hodíme a že nám to přeje.... on mě zná dřív než můj muž tak docela čuměl,když jsem se k němu po letech dostala jako přítelkyně jeho kamaráda...:slight_smile:(takže tam proběhlo něco jako, že škoda, že jsem takovou dračici tenkrát neulovil já atp...) Mrzí mě, že se trápí...no ono s nákou ho seznam, já mám 99% kamarádů kluků a kamarádka jedna svobodná tam to nepřeskočilo a ostatní jsou zadané no...ale to jsem se chtěla jen tak svěřit...bude s tím muset zabojovat a snad se s tím srovná
13. led 2014 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice On to zvládne,ale chápu Tě, mně je bejvalýho taky líto....Vždycky tak na mně kouká a to se moc nevidíme.....párkrát do roka....No jo...to je fakt...s klukem asi chodit nebude... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já bych měla jít pokračovat v úklidu a mně se tak dneska nechce to je děs
13. led 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vás musím dočíst, dneska jste nějaký ukecaný, jdu ke svému gyn., chodí mu tam akreditovanej sonografista s atestem na screening..
13. led 2014 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je blbý, zže se straní, ale musí se tím nějak prokousat a asi potřebuje čas no.
Někdy se to bohužel stává no. A promluvit si většinou nepomáhá.
13. led 2014 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já dneska chvíli žehlila, hezky jsem si sedla na židli a prkno dala dolů. Ale pak začala bolet záda tak jsem se na to vykašlala. A teď se půjdu naobědvat :slight_smile: už začínáme mít hlad ...
13. led 2014 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice leti to... Denně těm pidískům zdůrazňuju, ze musí vydržet ještě par týdnů :slight_smile: :slight_smile: :wink:
13. led 2014 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb no jo no, jsem to potřebovala někde ventilovat a doma to nejde a mezi tou naší partou to taky nejde páč se znají..:slight_smile:)) tak jste to odnesly vy:slight_smile:)) Jdu se taky najíst taky už nám řve břicho a pak k tomu holiči konečně
13. led 2014 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem děkuju za palečky na zítra..napíšu co nejdřív z mobilu..
@pidisek To oni si jistě dají říct...v bříšku je nejlíp...
@kamisb no já pak na další kontrolu jdu taky až někdy v únoru a Angelsound už nezkouším, byla jsem nervozní z toho, že jsem to nenašla..až po tom zítřku to třeba zkusím...
@muddledgirl no snad mi blbě už nebude, tos mne vyděsila...já se krásně vyhrabu z nevolnosti na procházce...
13. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si jdu dát kuřátko,už mě je hlady zle...
13. led 2014 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No,asi taky půjdu ven...sice 4 km se mi nechce za přítelem...ale tak co už....provětrám si hlavu a vezmu s sebou žvýkačky a bonbony a bude snad líp.... :wink:
13. led 2014 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani, tak to budu zejtra napnutá, jestli se ukáže Bivoj nebo Kazi...
13. led 2014 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 mno to já budu taky :grinning: dle mého se neukáže :grinning:
13. led 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já jsem si říkala,že když se neukáže,že to bude holka po mně... :grinning: :grinning: :grinning:
13. led 2014 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kultura stolování za 500 guláš nalitej v hlubokym talíři na 3 knedlíkách a posypanej cibulí a jim ho lžící... to je teda úroven matko!!!
13. led 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek